Усунення та запобігання пошкодженням при транспортуванні вантажів

Усунення та запобігання пошкодженням при транспортуванні вантажів. Коли товари залишають компанію і вступають у цикл дистрибуції, єдина річ, яка їх захищає, це їх упаковка. Пошкодження при транспортуванні товарів є загрозою, яка може спричинити великі витрати для компанії. Існує кілька методів запобігання пошкодженню вантажу при транспортуванні, найбільш важливим з яких є оптимізація упаковки.

Якими є найбільш поширені транспортні пошкодження вантажів?

У процесі розподілу товари наражаються на ряд небезпек:

По-перше, часто виникають різкі рухи або сильні удари, крім подряпин і падінь при роботі з вантажем. Вібрації, прискорення та уповільнення, а також удари, що повторюються, або удари можуть загрожувати навантаженню.

Крім того, клімат може викликати пошкодження під час транспортування, оскільки вантаж може зазнавати впливу вологи, холоду або сильної спеки, морських бризок (у разі транспортування морем) або пилу та піску.

Є також небезпека для товарів, пов'язаних з біологічними факторами, такими як гризуни, комахи-шкідники, пліснява та пліснява. Рідкі або продані розливи та пожежа можуть призвести до пошкодження вантажу та високих витрат для компанії.

Різке гальмування, різкі повороти, вібрації та роздроблені вантажі також призводять до пошкоджень під час транспортування дорогою. Коли мова йде про перевезення, вантаж може бути скомпрометований раптовими бічними нахилами, надмірною вологістю або ударами при навантаженні. Залізничний транспорт може спричинити раптові рухи через різке гальмування або під час зчеплення вагонів, що може призвести до пошкодження вантажу під час транспортування.

Як запобігти цим пошкодженням

Прийняття заходів щодо планування, безпеки та контролю в процесі розподілу може значно зменшити пошкодження при транспортуванні.

Зокрема, важливо знайти правильну упаковку для типу продукту та циклу розподілу, щоб запобігти втраті вантажу та усадці.

В даний час пакувальна промисловість пропонує безліч рішень:

  • Ви можете вибрати упаковку, яка може протистояти силам, яким вантаж піддається під час транспортування (вібрації, падіння, зміни температури або тиску)
  • Є також пакети, з якими можна легко поводитися, запобігаючи цим падіння або інші проблеми при транспортуванні.

Щоб гарантувати, що посилка благополучно прибуде до пункту призначення, є також посилки, які дозволяють точно ідентифікувати та контролювати систему.
Для успішного перевезення вантажів, що запобігає транспортним пошкодженням вантажів, першорядне значення матиме контроль та планування циклу розподілу.

Успіх цих процесів залежатиме від спільних зусиль експертів, які, крім іншого, знають, який продукт має бути транспортований, обраний маршрут поширення та вид транспорту.