Як упакувати електроніку. Упаковка крихких вантажів

Как упаковать электронику. Упаковка хрупких грузов

По можливості намагайтеся переміщати електроніку, таку як ігрові приставки, телевізори, комп'ютери та стереосистеми в їх оригінальній упаковці. Припускаючи, що ви також зберегли форми з пінополістиролу, вони ідеально підійдуть з усім встановленим захистом. Однак, якщо ви схожі на більшість людей, ці оригінальні коробки вже давно викинуті, так що наступна найкраща ідея.

Постарайтеся знайти коробку, яка за розміром схожа на предмет, що упаковується, але тільки трохи більше. Це дасть вам місце для повітряно-бульбашкової плівки, пакувального паперу або іншої прокладки. По можливості постарайтеся запакувати ці предмети окремо. Якщо вам потрібно запакувати їх разом, зробіть між ними багато прокладки.

Упакуйте всі пов'язані кабелі з їх електронним елементом, щоб було легше визначити, які кабелі йдуть із яким елементом. Якщо вам потрібно запакувати їх разом, використовуйте малярну стрічку, щоб помітити кожен кабель, і навіть прикріпіть шнури безпосередньо до предмета, щоб не було плутанини, коли ви розпаковуєте їх у своєму новому будинку. Також рекомендується сфотографувати кабелі до їхнього від'єднання, що допоможе, коли вам потрібно буде встановити їх у вашому новому будинку.

Як упакувати електроніку для захисту від пошкоджень

Якщо вам потрібно щось розібрати, наприклад настінні кріплення або підставки, обов'язково приклейте гвинти безпосередньо до предмета. Ви можете помістити їх в пластиковий пакет, що закривається, перед тим, як приклеїти їх до предметів, щоб усі застібки були в одному місці.