Старі коробки як пакувальний матеріал

Коробки як пакувальний матеріал. Ви хочете скоротити споживання плівки під час транспортування, вигідно утилізувати старі картонні коробки та заощадити на купівлі пакувального матеріалу? Тоді картонні подрібнювачі CushionPack є екологічним пакувальним рішенням!

Подрібнювачі картону в нашому асортименті не тільки подрібнюють картонні коробки, а й перетворюють їх на екологічно чистий наповнювач. Подрібнювач перфорує картонні коробки за один робочий крок, створює чудовий наповнювач, який надійно захищає ваші товари від ударів. Таким чином, ви можете зробити дешевий та екологічно чистий пакувальний матеріал зі своїх старих картонних коробок самостійно.

Подрібнювач картону для наповнення

Ці картонні подрібнювачі встановлюють нові стандарти завдяки своїй продуктивності, надійності та простоті у користуванні. Для випадкового використання або безперервної роботи: з особливо потужними двигунами потужністю від 0,55 кВт до 5,5 кВт картонні подрібнювачі покривають усі сфери застосування.

Порівнюючи з іншими картонними подрібнювачами на ринку, зверніть увагу на вагу наших машин. Залежно від моделі, наші машини важать майже вдвічі більше, ніж інші машини. Ми використовуємо лише найкращу товстостінну сталь: це робить наші картонні подрібнювачі практично неруйнівними. А наші подрібнювачі не генерують незручно гучний шум під час роботи (близько 60 — 68 дБА під час роботи на холостому ходу). Ваші нерви будуть вам вдячні.

Матеріал пакувальний із старої коробки

Дуже стабільний, дуже простий у формі з високим амортизуючим ефектом, підходить для всіх геометрій деталей. Підходить для упаковки товарів, щоб унеможливити типове плавання / занурення продуктів у коробку.

Картонні коробки можна переробляти в плоскі оббивні мати, якими можна обернути продукт, або в м'який матеріал, який є матеріалом для наповнення та оббивки зовнішніх коробок.

Витрати на утилізацію використаних картонних коробок виключаються. Ви заощаджуєте гроші на придбання нового матеріалу оббивки. Додаткова система видалення пилу зводить до мінімуму утворення пилу. За допомогою картонного подрібнювача ви заощаджуєте сировину, яка стає дедалі меншою.

Миттєво перетворює використаний картон на високоякісний пакувальний матеріал.

Cushion Pack - це недорогий спосіб переробки використаних картонних коробок у високоякісний матеріал прокладки без шкоди для навколишнього середовища. За допомогою шредера можна виготовляти як плоскі оббивні килимки, так і набивний матеріал з м'якою підкладкою. Захищати навколишнє середовище та одночасно знижувати витрати на закупівлю нових пломбувальних матеріалів.

Картон виготовляється одним шаром або кількома шарами один над одним. Потужний двигун забезпечує високу пропускну здатність, завдяки чому матеріал для наповнення може бути отриманий досить швидко навіть у напружених робочих ситуаціях.

Ви зацікавлені придбати шредер CushionPack?

Ми раді надати додаткову інформацію про наших шредерів. Тому вам потрібно лише трохи часу, щоб поговорити з нашим фахівцем з упаковки, який оцінить ваше робоче середовище та порадить вам індивідуально підібрати для вас найкраще рішення для упаковки.