Про компанію Виском

Про компанію Віском. Будь то велика кількість продуктів стандартної серії або спеціальних рішень для індивідуальних завдань Скроном є постачальником повітряних захисних подушок, матів та мішків, протиковзких матів та паперу, захисних накладок та інших продуктів у галузі кріплення вантажу та промислової упаковки. Ми є спеціалізованою оптово-сервісною компанією, що спеціалізується на пакувальних матеріалах, пакувальних технологіях та їх оптимальному використанні у дистрибуції чи експортній упаковці.

Захист вантажу та промислова упаковка - наша пристрасть

Хоча підприємці говорили про це десятиліттями, сьогодні важливіше, ніж будь-коли, підвищити ефективність роботи компанії! Чи то власники малого бізнесу, компанії середнього розміру чи великі корпорації — усі знаходяться в одному човні. Для успішного та прибуткового управління компаніями на висококонкурентному світовому ринку з безліччю політичних невизначеностей та ризиків необхідні заходи щодо підвищення ефективності практично у всіх галузях.

Сьогодні ми є піонерами в галузі ефективної упаковки! Разом із нашими постійними клієнтами та постачальниками ми завжди працюємо над підвищенням ефективності вторинної упаковки та встановленням нових стандартів. Останнє, наприклад, з нашим новим продуктом AIRWAVE. Абсолютно новаторська новинка на ринку упаковки.

Крім ефективності, стійкість також стає дедалі важливішою. Також у цій галузі Viskom є піонером. Наприклад, з нашим новим крафт скотчем наші клієнти можуть заощадити до 50% на скотчі і в той же час досягти надзвичайно високої стабільності упаковки. Крім того, цей фірмовий скотч із крафтового паперу відповідає останнім правилам безпеки вантажів ЄС.

Всі наші пакувальні матеріали та рішення мають очевидні, відчутні переваги для наших клієнтів. Ми завжди фокусуємося на цих 4 основних напрямках: зниження витрат, продуктивність упаковки, покращення упаковки та стійкість. Підсумовуючи ці чотири області, ми називаємо це коротко і ясно: ефективна упаковка!

Особливо важливим у підвищенні ефективності наших клієнтів є індивідуальне обслуговування клієнтів та підтримка. Ми не просто пропонуємо готові готові рішення, але аналізуємо точні умови та вимоги наших клієнтів на місці, щоб виробити точну концепцію із вимірними варіантами покращення. Чотири згадані вище пункти розглядаються та оцінюються. Тільки якщо ми зможемо показати нашим клієнтам реальне підвищення ефективності, ми задоволені.

Крім того, ми надаємо великого значення довгостроковій бізнес-стратегії, що базується на ціннісній основі бізнесу. Ми вважаємо, що в сьогоднішній час високої вартості та продуктивності, незважаючи на автоматизацію та оцифрування, не можна нехтувати міжособистісними відносинами та цінностями. Ось чому ми надаємо великого значення попереджувальному, орієнтованому на клієнта обслуговування. Ми приділяємо пильну увагу побажанням наших клієнтів, співробітників, партнерів та постачальників.

Все більшого значення набуває якість захисної продукції.

На забезпечення безпеки вантажу поширюються все суворіші правила та заходи контролю, і тому він стає сферою зростаючої важливості для всіх компаній та зацікавлених сторін. З Віском у вас є надійний партнер для всіх ваших потреб щодо безпеки та промислової упаковки. На додаток до низьких цін, ми зробили своєю місією пропонувати чудовий сервіс, орієнтований на клієнта. Вам потрібен, наприклад, терміновий та відносно короткий термін доставки мішків для кріплення вантажу?

Ми знаємо, що це вимагає гнучкості для всебічного обслуговування клієнтів. Таким чином, для задоволення термінових замовлень у нас немає обмежень щодо часу роботи. Ми завжди тут для вас!

Асортимент нашої продукції в галузі безпеки та упаковки буде постійно розширюватися. Наші основні продукти виготовляються на європейських заводах. Для кожного продукту від мішка Dunnage до килимка проти ковзання ви знайдете всю важливу інформацію на цьому сайті. Якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком продукту, який ви шукаєте, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас особисто чи використовуйте нашу контактну форму!

Ми можемо надати вам високоякісну продукцію в галузі захисної упаковки, кріплення вантажу та промислової упаковки. Скронею — ваш партнер по кріпленню, стяжці, повітряній упаковці та подушкам безпеки, протиковзним килимкам, захисним матеріалам для кромок і багатьом іншим продуктам в області кріплення вантажу, промислового пакування та безпеки під час транспортування. Ми доставляємо за розумною ціною, надійно та швидко! Звертаємо вашу увагу, що наша пропозиція орієнтована на комерційних клієнтів.

Забезпечення безпеки навантаження стає предметом все більшого і більшого контролю та суворих правил і, отже, є сферою зростаючої важливості для всіх зацікавлених компаній. Якість обладнання для кріплення вантажу, такого як подушки безпеки, захисні мішки або протиковзкі мати мати все більш важливу роль. З Віском ви оберете сильного партнера! Ми надаємо компетентні поради щодо правильного вибору продуктів для забезпечення безпеки вантажів. Будь то обв'язування або фіксація вантажу — наші продукти повністю безпечні та виготовлені відповідно до чинних правил.

Коли справа доходить до закріплення вантажу на вантажівках, контейнерах або суднах, ви можете повністю покластися на нас. Незважаючи на високу якість, нам важливо мати можливість пропонувати продукти за абсолютно переконливими цінами. Таким чином, ви отримаєте продукти для забезпечення безпеки, обв'язування, упаковки та транспортування з особливо справедливими цінами. Крім низьких цін, ми зробили своїм пріоритетом першокласний сервіс, орієнтований на клієнта.

Віском є професійним експертом, коли справа доходить до повітряних матів та контейнерних подушок безпеки. Після багатьох років успішної роботи офіційними представниками закордонних компаній в Україні нам вдалося зміцнити свої позиції в цій галузі. Тепер ми можемо запропонувати мішки з поліпропіленової тканини та мішки з паперу німецького виробництва. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим дилерам та нашим кінцевим клієнтам найкращі ціни в Україні. Ми навіть дамо вам гарантію кращої ціни на подушки безпеки пневмооболонки dunnage. Ми запрошуємо вас скористатися нашими ноу-хау, нагромадженими за десятиліття. Чи ви є рітейлером, великим клієнтом чи потенційним клієнтом — ми з нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок!

Незалежно від того, чи використовуються протиковзні мати як багаторазовий варіант на вантажівках або для кріплення піддонів у контейнерах, вони є невід'ємною частиною сучасних планів забезпечення безпеки вантажів. Протиковзні килимки, рулони або пластини можуть бути виготовлені як стандартних розмірів, так і за індивідуальними розмірами. Що стосується протиковзної сировини, ми покладаємось на схвалену якість виробництва Made in Germany. Вони були перевірені та сертифіковані різними незалежними інститутами. Ми також пропонуємо протиковзні мати для перевезення важких вантажів та протиковзні рішення для особливо легких застосувань при кріпленні вантажів, наприклад, для використання як проміжний шар піддонів. Як альтернатива протиковзкій плівці ми пропонуємо протиковзкий папір як найновіший товар у нашому асортименті.

Віском - сучасні інноваційні захисні методи упаковки

Компанія Віском є ​​постачальником професійного пакувального захисного обладнання та матеріалів по всій Україні, що працює безпосередньо з підприємствами-виробниками у країнах Європи. Все обладнання та матеріали відповідає сучасним тенденціям розвитку пакувальної індустрії, вирізняючись надійністю та високою продуктивністю.

Ми прагнемо значно покращити ваш прибуток, знизити роздрібні відходи, знизити збитки та асоційовані витрати (ремонт, ліквідаційна вартість) і таким чином, покращіть імідж вашого бренду, відгуки клієнтів та прибуток від продажу. Viskom пропонує надійні, багаторазові та повністю переробні рішення для упаковки / транспортування, одночасно розробляючи інноваційні індивідуальні проекти та заощаджуючи кошти в порівнянні з традиційними альтернативами упаковки.

Сьогодні складно уявити сучасний світ без переміщення вантажів різними видами транспорту. Будь-яка компанія, відправляючи свій вантаж, зацікавлена ​​в тому, що він доїхав би до замовника без зміни своїх зовнішніх характеристик або функціональності, оскільки жодна компенсація за пошкоджений вантаж не покриє збитки від зриву контракту або втрати клієнта.

Однією з гарантій безпеки вантажу під час транспортування є надійне пакування вантажу в транспортному засобі. Різноманітність вантажів і методів їх перевезення породило необхідність застосування різних сучасних технологій, покликаних забезпечити нерухомість і цілісність об'єктів, що транспортуються.

Наша компанія пропонує найсучасніші та найефективніші технології для кріплення та захисту вантажів.

Компанія «Віском» є основоположником застосування сучасних засобів кріплення у різних транспортних засобах в Україні та СНД. З початку заснування компанія накопичила значний досвід щодо впровадження передових матеріалів та технологій для фіксації вантажів та пропонує найсучасніші та найефективніші технології.

Завдяки професійному ставленню до справи фахівців «Віском», ретельного вивчення проблем контрагентів з відправки вантажів, ведення та консультування їх на постійній основі, склалася унікальна ситуація, коли контрагенти вже рекомендують іншим компаніям «Віском», як надійну компанію з вирішення проблем безпеки вантажу при відправках універсальними критими вагонами та контейнерами, придбання матеріалів щодо кріплення вантажів. Можна сказати, що «сарафанне радіо» діє.

Ми орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного клієнта, а ключовими моментами у роботі для нас є оперативність та гнучка цінова політика.

Це ще раз доводить, що професійне ставлення до справи – запорука успішного розвитку бізнесу.