Як переможець German Packaging Award, Флотер отримав право на подання заявки на World Star Packaging Award. WPO - це організація, завдання якої полягає у сприянні розвитку сталого глобального співтовариства з упаковки. Премія World Star Award є символом бачення: "Більш якості життя за рахунок кращої упаковки для більшої кількості людей", - каже президент WPO П'єр П'єнаар. Ми з гордістю повідомляємо, що команда Flöter Verpackungs-Service GmbH отримала нагороду за упаковку - премію WorldStar у категорії "Електронна комерція" для наших паперових Переможці будуть представлені на церемонії нагородження WorldStar Awards та гала-вечері 6-го числа. Травень 2023 року в Дюссельдорфі на INTERPACK.


Пухирцеві плівки для домашньої та «переробленої на узбіччі» (PAP22) PaperWave присуджуються за їх стійкість, яка підкріплюється тим фактом, що вони виготовлені зі 100% переробленого паперу FSC® (C162510) і можуть бути утилізовані через органічні віддушки. станції, що вимагає менше енергії та знижує викиди CO2 під час транспортування. Вони сертифіковані як такі, що підлягають вторинній переробці Фондом паперових технологій у Мюнхені (PTS) і пройшли попередній тест в Університеті Західного Мічигану (WMU) як коробка PaperWave.


При надуванні упаковка PaperWave виготовляється з 5% матеріалу та 95% повітря. Це робить його популярним, доступним та практичним вибором для компаній, які хочуть захистити свою продукцію під час транспортування, зважаючи на стійкість.
На додаток до AirWave Bio, AirWave ClimaFilm-50 і 100, FLÖTER робить ще один внесок у стійкість при поставці бульбашкових плівок AirWave PaperWave.

FLÖTER є світовим фахівцем з промислової упаковки, повітряних подушок та пакувальних систем. Асортимент продукції включає транспортний захист у багатьох варіантах - від бульбашкових машин і плівок різних конструкцій до інтеграційних рішень для пакувальних станцій. Завдяки власним машинам AirWave та AirBoy, FLÖTER пропонує відповідне рішення для кожного завдання щоденної доставки. Крім скорочення площі зберігання витратних матеріалів, низької ваги транспортування та високої швидкості виробництва, стійкість відіграє важливу роль у FLÖTER протягом дуже довгого часу. Усі плівки для повітряних подушок AirWave виготовляються в Німеччині і на 100% підлягають вторинній переробці. Відповідні пухирцеві плівки доступні в різних версіях, таких як AirWave PaperWave (з відновлюваної сировини), AirWave ESD (антистатичний), AirWave Bio (домашній біорозкладний) або AirWave Heavy Duty (особливо стійкий та підходить для повітряних перевезень). Штаб-квартира FLÖTER знаходиться в Швібердингені недалеко від Штутгарта і працює з більш ніж 140 партнерами по всьому світу.