Як знайти найкращі пакувальні рішення для мого бізнесу

Пакувальні рішення. Під час циклу поширення продукту в гру вступають багато змінних: Маршрут, який потрібно пройти, засоби транспортування, конкретні характеристики продукту, що розглядається. Ось чому немає універсальних пакувальних рішень, придатних для всіх, але натомість кожна компанія повинна буде знайти упаковку, яка краще відповідає специфікації продукту і циклу поширення.

Що таке пакувальні рішення?

Пакувальні рішення — це не що інше, як різні альтернативи, які компанії повинні упаковувати у свої продукти та забезпечити їх прибуття в ідеальних умовах до місця призначення. Більше того, упаковка повинна бути безпечною, щоб гарантувати цілісність вантажу і запобігти перевитраті коштів для компаній. Тому для успішної упаковки важливо пам'ятати таке:

Жорсткість і стабільність: жорсткість вантажної одиниці сильно залежить від усіх рівнів упаковки, так як вторинні та первинної упаковки, а також сам продукт, може вплинути на спосіб, в якому вантажний одиниці поводиться. Вважається, що транспортна упаковка забезпечує жорсткість вантажної одиниці, тому важливо забезпечити оптимальну упаковку, щоб продукт потрапляв до покупця в ідеальних умовах.

Сила: Упаковка повинна бути здатна протистояти силам, яким вантаж піддається під час транспортування, таким як вібрації, падіння, перепади температури, зміни тиску, прискорення, різке гальмування і т.д.

Недопакування або перепакування: слід уникати як перепакування, так і недопакування. Для цього існують лабораторні тести, які дозволяють дізнатися, яка оптимальна кількість упаковки призначена для конкретного продукту і конкретного маршруту, мета якого полягає в тому, щоб піддони залишалися жорсткими і стабільними.

Як домогтися захисного пакування при транспортуванні

Безпека вантажу залежатиме не тільки від пошуку найкращих пакувальних рішень. У цьому відношенні істотний вплив мають транспортні засоби та маршрут, який необхідно пройти. Щоб отримати упаковку, яка виконує всі свої захисні функції, важливо дотримуватися порад, наведених нижче під час циклу транспортування:

  • Вантаж повинен бути завантажений на транспортний засіб таким чином, щоб він не міг завдати шкоди нікому, що бере участь у завантаженні, розвантаженні та керуванні транспортним засобом, а також пішоходам, вантажу та самому транспортному засобу.
  • Переконайтеся, що ви завантажуєте ті товари, які безпечні та придатні для перевезення
  • Перевірте, чи доступний план кріплення вантажу під час запуску процесу завантаження.
  • Гарантуйте, що всі свідоцтва можуть бути надані частин транспортного засобу, що використовуються, щоб захистити вантаж.
  • Переконайтеся, що транспортний засіб знаходиться в хорошому стані, а місце, відведене для вантажу, чисте.
  • Переконайтеся, що все обладнання, необхідне для кріплення вантажу, є доступним і знаходиться в хорошому стані при запуску процесу завантаження.
  • Гарантуйте правильне використання будь-якого необхідного додаткового обладнання, такого як протиковзкі прокладки, наповнювачі та матеріали для балансування ваги, стрижні кріплення та все інше кріпильне обладнання, яке необхідно закріпити під час навантаження.
  • Переконайтеся, що автомобіль не перевантажений. При розміщенні вантажу на транспортному засобі необхідно уникати перевищення максимальних розмірів, а також максимальної ваги брутто та загальної ваги осі, на додаток до максимальних навантажень на мости, щоб гарантувати адекватну стійкість, кермо і гальмування.
  • Дотримуйтесь правил, викладених у Директиві 2014/47 / EU про придорожні технічні огляди

Які пакувальні рішення найкраще підходять для мого бізнесу?

У скроні ми багато років працюємо в секторі упаковки і допомагаємо компаніям знаходити кращі пакувальні рішення для своїх продуктів. Протягом усієї нашої історії ми стикалися з деякими спільними проблемами, які нам вдалося вирішити завдяки нашим послугам та устаткуванню.