Протиковзкий папір для піддонів

Протиковзкий папір для піддонів має високий коефіцієнт корисної дії і служить безпроблемною заміною гофрокартону або картону. Вона має дуже хороші протиковзкі властивості для промисловості і через низьку вагу дуже хороше співвідношення ціни та якості порівняно з гофрокартоном.

Бажаєте мінімізувати збитки від транспорту та одночасно заощадити гроші? Тоді ласкаво просимо у світ Віском!
Цей протиковзний килимок/папір запобігає ковзанню окремих коробок/мішків або піддонів. Цей продукт ідеально підходить як основа для піддонів та проміжного шару.

Запобігає ковзанню, мінімізує пошкодження під час транспортування

В першу чергу служить для захисту вантажів як основа піддону і проміжного шару. Це запобігає ковзанню окремих коробок, мішків чи піддонів. Пошкодження при транспортуванні можуть бути зведені до мінімуму за допомогою цього протиковзного паперу.

Застосування протиковзкого паперу для фіксації та захисту вантажу – найкраща альтернатива гофро-прокладок та цілого комплексу допоміжних пакувальних заходів, включаючи стрейтч-плівку. Папір для захисту від ковзання - це допоміжний пакувальний матеріал, який є важливим засобом пакетування, що забезпечує стійкість продукції на палетах під час внутрішніх конвеєрних операцій, зберігання та транспортування.
Антиковзний лист запобігає ковзанню між шарами, забезпечує зчеплення палети з поверхнею для безпеки та оптимізації розміщення фасованої продукції. Використання крафт листів дозволяє значно знизити витрати стрейтч-плівки або взагалі відмовитися від неї.

Віском – ваш експерт №1 та постачальник високоякісних ковзаючих паперових вкладишів!

Використання протиковзкого паперу для піддонів є надзвичайно економічним та екологічним способом захисту палетизованих товарів від будь-якого переміщення вантажу під час транспортування. Наш високоякісний, протиковзкий спеціальний папір не тільки спрощує ваші внутрішні логістичні процеси, але також може призвести до зниження транспортних пошкоджень через значно підвищену стабільність піддонів. Крім того, можна додатково оптимізувати використання стретч-плівки і тим самим зменшити кількість відходів пластику.