Рекомендації щодо збереження вантажу під час транспортування

Глобалізація та зростання онлайн-торгівлі відкривають перед компаніями безліч можливостей, а також створюють труднощі для безпечного транспортування продукції до будь-якої точки світу. Забезпечення безпеки вантажу є одним із найбільш важливих факторів, які необхідно враховувати, щоб гарантувати, що товари будуть доставлені кінцевому споживачеві в ідеальному стані та щоб уникнути нещасних випадків.

Фактори, пов'язані із забезпеченням навантаження та рекомендації щодо збереження вантажу

У європейських рекомендаціях щодо передової практики забезпечення безпеки вантажів для автомобільного транспорту викладено низку факторів, які можуть вплинути на стійкість вантажу протягом циклу розподілу:

Транспортний засіб: необхідно провести аналіз, щоб переконатися, що він підходить для вантажу, що перевозиться, і чи повинен він бути забезпечений такими предметами, як бічні, передні або задні двері, на додаток до використання планок, стійок або якірних точок всередині транспортний засіб для закріплення вантажу.

Упаковка: життєво важливо для безпечної доставки посилок. Щоб гарантувати адекватне кріплення вантажу , необхідно провести аналіз, щоб визначити найкращий метод третинної упаковки, який може складатися з піддонів, листів між вантажними шарами, захисних пристосувань для кромки, скріплення полотна, термозбіжної плівки або коробок . Тут починаються імітаційні випробування для товарів, які засвідчують стійкість упаковки до небезпек транспортування.

Кріпильні елементи: це включають ланцюги, сталеві троси, пневмооболонка, несучі стрижні або кріпильні елементи на додаток до методів збільшення тертя між навантаженням і платформою, таким як покриття, мати або протиковзкі листи. Забезпечення належного забезпечення вантажу включатиме аналіз того, які з цих елементів найбільш підходять для типу товарів, транспортних засобів і маршруту, що перевозяться.

Методи кріплення : різні інструменти кріплення (блокування, блокування, пряме кріплення або верхнє кріплення) запобігають неконтрольованому переміщенню вантажу під час транспортування. Тому вони необхідні для безпечної доставки посилок.

Важливість забезпечення навантаження

Стабільність вантажу гарантує збереження товару під час циклу розподілу, а також запобігає нещасним випадкам, які загрожують особам, відповідальним за транспортування. Рекомендації щодо збереження вантажу

Справа в тому, що неадекватне кріплення вантажу є причиною 25% нещасних випадків за участю вантажних автомобілів, за даними Європейського агентства з безпеки та гігієни праці.

Ефективність транспортних витрат

Згідно з інформацією, опублікованою Packworld, вартість заміни пошкодженого продукту під час циклу розповсюдження може в 17 разів перевищувати вартість доставки. Але адекватне кріплення вантажу має на увазі не тільки запобігання відходам, спричиненим пошкодженнями в відвантаженій продукції, але також покращує репутацію бренду, доставляючи продукт кінцевому споживачеві у відмінному стані.

Оптимізація упаковки

Вивчення стійкості вантажу передбачає адаптацію методу упаковки до реальних небезпек, з якими товари зіткнуться протягом циклу розподілу. Таким чином, можна захистити їх та розробити відповідну упаковку, уникаючи непотрібних витрат через перепакування .

Підвищення стійкості

Вивчення забезпечення безпеки вантажу має на увазі отримання більш безпечних рішень, що також призводять до менших втрат і енергії, необхідної для його транспортування, виготовлення та упаковки.