Що означає екологічне пакування?

Що означає екологічне пакування_tonirovochka.com.ua

Екологічна упаковка дедалі більше привертає увагу громадськості. Екологічні концепції упаковки, дбайливе поводження з нашими природними ресурсами та скорочення кількості пластикових відходів — ось основні проблеми, з якими доведеться зіткнутися промисловості та торгівлі, а також політикам та споживачам у майбутньому. Ми також стикаємося з проблемами ринку та вимогами екологічних асоціацій до масового стримування пакувальних відходів. Наш великий портфель продуктів вже включає екологічно чисті пакувальні рішення, які вже задовольняють великий попит. З нашою лінійкою екологічно чистих продуктів ми пропонуємо нашим клієнтам екологічно чисте пакування, яке гарантовано на 100% екологічне.

Екологічна упаковка

Основна вимога до екологічної упаковки — це залишок слід CO 2, тобто низькі значення викидів під час виробництва і, по суті, сировина, яка використовується з природних відновлюваних ресурсів, з якої зрештою отримують пакувальні матеріали. Це єдиний спосіб відповідально протидіяти впливу відходів упаковки на довкілля у довгостроковій перспективі.
Наприклад, ми використовуємо такі кінцеві матеріали, як гофрокартон чи папір. Гофрований картон є екологічно чистим, оскільки до його складу входить відновлювана сировина: целюлозні волокна для гофрованого картону-основи, а також кукурудзяний, пшеничний або картопляний крохмаль для клею. Завдяки тому, що в даний час вторинна переробка паперу дуже ефективна, вторинного паперу достатньо для виробництва гофрокартону. Решту ми виробляємо із сертифікованих свіжих волокон, які надходять із стійко керованих лісових масивів, в основному зі зламаної та витонченої деревини. Важливо, щоб ми не використовували будь-які пластмаси або інші хімічні добавки для пакування продуктів із лінійки продуктів Eco.

Екологічна упаковка від компанії Віском

Величезне забруднення нашої екосистеми пластиковими відходами можна у багато разів зменшити за допомогою продуктивної еко-упаковки. У наших екологічних продуктах ми в основному розрізняємо пакувальні рішення з картону (як було описано вище) і упаковку з паперу:

Паперовий сегмент – це високоякісна паперова ливарна упаковка, яка є реальною альтернативою екологічно шкідливій пластиковій упаковці та виготовляється виключно з відновлюваної сировини, такої як основний компонент сировини – промисловий крохмаль. Пакувальні рішення зробили собі ім'я і вже використовуються в різних галузях промисловості. Насамперед як одностороння упаковка. Відповідно, при литті паперу під тиском ми пропонуємо нашим клієнтам екологічно чисту пакувальну технологію, яка була винайдена у потрібний час з урахуванням найвищих екологічних вимог та екологічно безпечної упаковки.

Зважаючи на чудову придатність до переробки та компостування паперового матеріалу для лиття під тиском, він призначений для використання в якості одноразової упаковки. Одноразова упаковка широко використовується для продуктів на ринку і часто потрапляє до навколишнього середовища через недбалу утилізацію. Широко використовуючи нашу екологічну пакувальну технологію ми могли б сприяти скороченню шкідливих пакувальних відходів у майбутньому. Якщо компоненти упаковки потрапляють у природу, вони ніби викидаються в річки, ліси та луки, тому що інгредієнти походять з натуральної сировини і без розпаду розпадаються в процесі розкладання!

У чому переваги екологічної упаковки?

Екологічна упаковка абсолютно нетоксична, тому що не містить інгредієнтів, які можуть мати шкідливий вплив. Картон та паперова маса роблять упаковку надлегкою, вартість якої до 40% нижча, ніж у звичайних пакувальних продуктів.
Слід зазначити: екологічно чисті продукти виробляються з низьким рівнем викидів і без винятку з відновлюваних інгредієнтів і завдяки економічній ефективності можуть бути віднесені до категорії ресурсозберігаючих. Коли справа доходить до енергетичного та екологічного балансу, еко-упаковка демонструє всі свої сильні сторони. Продукція відрізняється низьким споживанням води та енергії, а також дуже низьким вмістом CO 2.-Величини викидів протягом усього виробничого процесу. Це також надає екологічній упаковці дуже добрі значення потенціалу глобального потепління (GWP). Хороший екологічний баланс є результатом оптимальної можливості вторинної переробки, оскільки 100% упаковки можна утилізувати разом із макулатурою. Крім того, наша екоупаковка піддається біологічному розкладанню, а паперове пакування, виготовлене методом лиття під тиском відповідно до DIN ISO EN 13432, може навіть компостуватися.