Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Водоактивізована стрічка - що це та чому це розумний вибір?

Водоактивізована стрічка - що це та чому це розумний вибір?

Активована водою стрічка - це рекомендований клейкий продукт, який підприємства можуть використовувати для забезпечення належної герметизації своїх пакувальних коробок. Нижче Виском пояснює, що це за продукт і чому він є розумним вибором для ваших вимог до упаковки.

Що таке стрічка з активованою водою?

Водна активована стрічка (також широко відома як стрічка з крафту паперу) - це стрічка на паперовій основі з клейкою речовиною, виготовленою з крохмалю та схрещених волокон, що стимулюються водою. Цей тип клею неймовірно ефективний і міцніший, ніж деякі пластикові клейові вироби, що робить його ідеальним для кріплення упаковок будь-якої форми або розміру.

Причини, через які стрічка з активованою водою є розумним вибором безпеки

Настійно рекомендується використовувати активовану воду стрічку поверх поліетиленових та ПВХ-стрічок через її здатність склеювати з картонною коробкою, на яку вона наноситься. Це означає, що ущільнення набагато щільніше, що ускладнює злодії відкриття коробки або відключення стрічки під час транспортування.

Сила

Стрічка з активованою водою відома своїм високим рівнем міцності та довговічності, тому вона зазвичай використовується для герметизації упаковок, що містять важкі чи громіздкі товари, які важать до 15 кілограмів. Також рекомендується для коробок ущільнювачів, які необхідно зберігати протягом тривалого періоду часу, так як його клей з часом не зменшується.

Екологічний

Оскільки натуральні матеріали, такі як крохмаль і папір, використовуються для виробництва виробів з активованої водою стрічки, вони повністю придатні для вторинної переробки та біорозкладаються. Це означає, що стрічки з активованою водою є екологічно чистим вибором, який не завдає шкоди довкіллю.

Передзвоніть Visko сьогодні

Якщо ви хочете замовити активовану водою стрічку, яка повністю захистить ваш товар, не дивіться повз Viskom

Немає товарів

Вгору
,