Пухирцева плівка - найкращий захист і море задоволення
В Інтернеті вже є фан-спільнота, наприклад, поліетиленову плівку можна практично лопнути. На додаток до цих кумедних факторів, якими не можна нехтувати, пухирчаста плівка виконує дуже захисну функцію при транспортуванні та відправленні товарів. Ми хочемо докладніше розібратися, чому це і які є відмінності.
Історія та відкриття пухирчастої плівки
Як часто буває з великими відкриттями, плівка для подушок для задоволення була винайдена випадково. У 1957 році нью-йоркські інженери Альфред Філдінг і Марк Шаван хотіли розробити пластикові шпалери. "Шпалери" були дуже легкими і в той же час міцними, тому два інженери дійшли висновку, що цей матеріал буде ідеальним матеріалом для оббивки. Ви також додали маленькі бульбашки повітря - пухирчаста плівка була готова.
27 листопада 1959 року Альфред Філдінг і Марк Чаван зареєстрували бульбашкову плівку з назвою «Бульбашкова плівка» в Патентному відомстві США.
Сьогодні складно уявити ринок упаковки без пухирчастої плівки.
Виробництво пухирчастої плівки - небагато матеріалознавства
Пухирцева плівка AirWave складається приблизно на 99% з повітря і приблизно на 1% з екологічно чистої поліетиленової плівки (ПЕ = поліетилен, безумовно, найважливіший термопласт для виробництва плівки). Він складається як мінімум з двох шарів: плоскої плівки (покривної плівки) і шару з виступами. Фольга нагрівається нагрівальними роликами і доводиться до точки, що безпосередньо передує температурі плавлення (приблизно 200°C). Потім одна з в'язких доріжок проходить по формуючому ролику (циліндру ручки), який служить негативною формою для наступних ручок. Плівка втягуються за допомогою вакууму і в той же час запечатаного з другою смугою. У разі тришарових плівок на подушці до листа з ямочками приклеюють ще один шар. Це робить плівку ще більш стійкою та пружною.
Плівки на повітряній подушці доступні з різною висотою та діаметром ямок. Діаметр ручки варіюється від 10 мм (малі ручки) до 40 мм (великі ручки). Висота ручки відповідно варіюється від 4 мм до 15 мм. На додаток до цих «стандартних плівок» тепер існує ряд пристосувань: антистатична або електропровідна пухирчаста плівка; а також пухирчаста плівка з різними додатковими шарами, такими як: металізована плівка, крейдований папір, спінена плівка або навіть самоклеючий. Можливі комбінації практично обмежені. І нарешті, що не менш важливо, слід згадати, що різні плівки на повітряній подушці, звичайно, доступні в рулонах різної ширини і довжини, а також в перфорованому вигляді або в роздавальній коробці.
Використання повітряно-бульбашкової плівки
Пухирцева плівка дуже гнучка, міцна і легко адаптується до поверхні виробів . Багато маленьких ручок зрештою діють як маленькі подушки безпеки. Раз у раз виникає питання, а як навколо використовується пухирчаста плівка: ну ручки всередину до продукту. Вони притискаються до поверхні та забезпечують кращий захист. Крім того, при необхідності можна писати на плівці на гладкій стороні.
Як правило, при пошуку відповідної повітряно-бульбашкової плівки для важких продуктів слід використовувати велику тришарову плівку. Для легких продуктів достатньо двошарової плівки з невеликими виступами. Пухирцева плівка захищає не тільки від вібрації, ударів і пошкоджень, що виникають в результаті, але також від пилу і вологи.