Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Промисловий шредер подрібнювач CushionPack для переробки картону, гофрокартону, макулатури в пакувальний матеріал

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Промисловий шредер подрібнювач CushionPack для переробки картону, гофрокартону, макулатури в пакувальний матеріал

Шредер для картону та паперу Cushionpack™ (Німеччина) – це дуже економічний та стійкий варіант заповнення порожнин. Це не тільки очистить ваш склад від непотрібного картону, ви заощадите гроші та час, переробивши картон самостійно.

Уявіть собі можливість утилізувати 99% ваших старих використаних картонних коробок у майбутньому, зробивши ці наповнювачі та пакувальні матеріали! Дізнатись скільки коштує шредер і купити шредер для картону Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами.

Шредер CushionPack - перетворите відходи картону та паперу на екологічно чистий пакувальний матеріал

Ваша компанія має великі обсяги відходів картону? Тоді промисловий подрібнювач картону або перфоратор може стати відмінним способом перерозподілу та переробки відходів картону як стійкий пакувальний матеріал. Картонний подрібнювач працює схоже як паперовий подрібнювач, але замість того, щоб дробити картон на дрібні частинки, ця машина перетворює звичайний картон на високоякісний та екологічний пакувальний матеріал або матеріал для заповнення порожнин. Використовуйте свої старі картонні коробки для виготовлення м'яких або плоских килимків. Це заощадить витрати на утилізацію, а також вартість дорогого пакувального матеріалу. Завдяки різним моделям та відповідним аксесуарам наші машини можуть використовуватись практично в будь-яких умовах.

Будь ласка, виберіть один із подрібнювачів картонної упаковки зі списку нижче. Ці потужні подрібнювачі переробляють картонні коробки, гофрокартон та папір у пакувальний матеріал. Ідеально підходить для компаній, які регулярно надсилають свою продукцію. Переробка картону може зберегти гроші на вартості упаковки. Зазвичай відходи транспортуються в шредер з відділів і знищується в одному місці. Ці промислові обладнання подрібнюватимуть від 100 до 2100 кг відходів на годину. Якщо вам необхідно переробляти великі обсяги матеріалу на вашому складі або вам потрібно подрібнювати тисячі коробок щомісяця, ми маємо відповідний подрібнювач для вас.

Паперова продукція традиційно займає лідируючі місця серед матеріалів для упаковки та заповнення упаковки. Вона екологічна, мало важить і коштує недорого. Але купувати готовий картонний наповнювач не завжди раціонально, особливо якщо у вас є надлишок витраченої пакувальної продукції, який можна пустити в переробку.

Тим, хто прагне використати повторно вже наявну картонну продукцію і прагне раціонального використання ресурсів, компанія «Viskom» пропонує зручне рішення, з яким ви:

 • Позбавтеся картонного сміття
 • Придбайте якісним натуральним наповнювачем упаковки
 • Заощаджуйте гроші на покупку наповнювача

Перетворений картон є ідеальним пакувальним матеріалом для безпечного перевезення важких та крихких вантажів

Йдеться про шредер для гофрокартону - обладнання, яке в короткий термін здатне переробити великий обсяг і видавати за годину по кілька кубічних метрів наповнювача з подрібненого гофрокартону. Такий прилад має потужний двигун, широку кромку, що ріже, низький рівень електроспоживання. У каталозі «Viskom» ви знайдете лише найкращі моделі шредерів для переробки картону від Cushionpack – лідера в пакувальному обладнанні. Наші шредери можна легко встановлювати на звичайних стільницях в майстерні або на складі в силу їх компактних розмірів.

У нас ви зможете вибрати моделі з:

 • Продуктивністю від 1 до 9 куб. готового наповнювача за годину.
 • Потужність двигуна від 0,55 до 3 кВт.
 • Із шириною ріжучої кромки до 420 мм.

Не викидайте картон, що відслужив своє! Перетворіть його на ефективний і зручний наповнювач для упаковки вашого товару! Так ви не тільки зможете зберегти свої гроші на покупку готових рішень у галузі наповнення упаковки, але й убережете навколишнє середовище від забруднень.

Купити шредер для гофрокартону в «Viskom» тим вигідніше:

 • Ви одержуєте високоякісне обладнання для переробки відходів свого складу.
 • Вам не доведеться дбати про збереження вашого товару під час транспортування.
 • Ваш склад не буде захаращений картонними відходами.
 • Ви зробите свій внесок у захист навколишнього середовища.
 • До того ж ми пропонуємо вигідні ціни на шредери для гофрокартону, з якими покупка буде для вас необтяжливою та приємною.

Інженерно-виробнича компанія CushionPack розробила дуже ефективне обладнання виготовлення транспортного наповнювача з відходів гофрокартона. Ідея дуже проста: переробці піддаються ті картонні коробки, які залишаються як відходи від поставок, а також усередині чи міжскладської логістики. Таким чином, ми отримуємо дуже дешевий матеріал з властивостями, що амортизують, який можна використовувати як транспортну упаковку.

Шредер обладнаний валом із загартованої сталі та спеціальні ножі, за допомогою яких можна подрібнювати гофрокартон для пресування. Другий режим роботи дозволяє створювати наповнювач із картону для перекладання крихких та делікатних товарів (лікеро-горілчана продукція, запасні частини, побутова техніка, посуд, скло тощо)

Зробіть свою власну екологічну упаковку на вимогу! Заощаджуйте час і гроші, перетворивши свій картон на корисний заповнювач порожнин і захисний пакувальний матеріал. Створюйте порожнечі на вимогу, коли вам це потрібно.

Дізнатись скільки коштує шредер і купити шредер для картону за найкращою ціною Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою.

Ми раді зробити вам індивідуальну пропозицію. Просто зв'яжіться з нами, дізнайтесь ціну на шредер і купіть шредер для картону від виробника.

Як експерти з подрібнення картону, ми пропонуємо найбільш повний асортимент продукції для подрібнення картону та гофроящика в галузі. Подрібнювачі картону стали одним із найкращих рішень для зниження вартості упаковки шляхом перетворення картонних коробок у чудовий та м'який пакувальний матеріал.

Подрібнювачі картону Cushion Pack (шредер для картону та паперу) є одними з провідних у задоволенні потреб клієнтів.

Поліпшіть свою упаковку, перетворивши картонні коробки для відходів у чудовий прокладочний матеріал, та скоротите витрати на сміттєвий контейнер, вклавши кошти у картонні подрібнювачі на сайті viskom.com.ua.

У міру того, як ми продовжуємо відходити від пластикового пакування, Україна має подумати про ширше використання альтернативних матеріалів, таких як картон, і про те, що це означає для наших зусиль щодо забезпечення стійкості.

Виконуйте пакувальний наповнювач з мінімальною суєтою

Скоротіть відходи картону навколо складу, перетворивши його на корисну упаковку, яка забезпечує відмінний захист для ваших товарів. Просте управління враховує два результати; плоскі килимки та наповнювач для м'якого набивання, так що ви зможете знайти відповідні картонні порожнечі для ваших коробок.

Екологічна альтернатива стандартному заповненню порожнин - шредер для картону та паперу

Вкладаючи кошти в систему Cushionpack™, вам більше не доведеться витрачати гроші на покупку нестійкого полістиролу або пластикового заповнювача порожнин. Натомість ви будете заощаджувати гроші і робити свій внесок у захист навколишнього середовища. Паперова продукція традиційно займає лідируючі місця серед матеріалів для упаковки та заповнення упаковки. Вона екологічна, мало важить і коштує недорого. Але купувати готовий картонний наповнювач не завжди раціонально, особливо якщо у вас є надлишок витраченої пакувальної продукції, який можна пустити в переробку. Дізнатись скільки коштує шредер CushionPack для переробки картону і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,