Паперова обгорткова стрічка Kraft у рулоні, купити крафт стрічку

Паперова обгорткова стрічка Kraft у рулоні, купити крафт стрічку_viskom.com.ua

У нашій пропозиції широкий асортимент паперова стрічка Kraft в рулоні різного призначення. Якщо ви шукаєте якісний продукт для пакування товарів, візьміть стрічку KRAFT. Завдяки цьому можна легко запечатати картонні коробки, у тому числі з переробленого паперу. Це чудова альтернатива виробам із поліпропілену. Стрічка міцна і в той же час покращує естетичний вигляд речей, що упаковуються.

Це продукт для людей, які цінують екологію. Паперова клейка стрічка доступна у коричневому та білому кольорі. Своєю відмінною адгезією він повинен використовувати гумовий клей. Його вирізняє унікальна структура паперу. Стрічка також доступна у прогумованій версії, яка більш стійка до розриву.

Навіщо потрібна паперова обгорткова стрічка?

Така стрічка використається для високоестетичного закриття картонних упаковок. На фото вище видно його значну перевагу перед виробами з поліпропілену. Крім того, така паперова стрічка екологічна та на 100% підлягає вторинній переробці.

Паперові стрічки різних розмірів

Також у нас є паперові клейкі стрічки, призначені для ремонтних та будівельних робіт. Вони відрізняються великою міцністю та дуже гарною адгезією, що досягається за рахунок використання міцного гумового клею. Їх можна встановлювати на різні поверхні: дерево, скло, сталь, гіпс або цегла. Вони використовуються для маскування та захисту поверхонь під час фарбування або штукатурки. Стрічку також можна використовувати для з'єднання фрагментів фольги. Малярна стрічка виготовлена з кріпленого паперу гарної якості, який стійкий до випадкового розриву, а також має нетоксичні та антистатичні властивості. Продукт легко наноситься. Його можна перервати без використання різальних інструментів.

Пропозиція від виробника

Наша пропозиція дуже різноманітна. Ви знайдете як стандартні вироби, так і вироби на замовлення. Як виробник паперових клейких стрічк ми дуже гнучкі. Ми пропонуємо міцні, функціональні та зручні рішення, що відповідають вашим потребам. На запит ми розрізаємо стрічки на будь-яку ширину. Також робимо індивідуальні принти до 8 кольорів. Завдяки цьому ви можете замовити у нас саме товар, який вам потрібен.

Друковані паперові стрічки

Паперова клейка стрічка з принтом - це спосіб захистити ваші посилки від розтину сторонніми особами. Крім того, це чудова форма просування. Така стрічка покращує зовнішній вигляд товарів та сприяє зміцненню іміджу компанії. У довгостроковій перспективі це спосіб залучити нових клієнтів. Якщо ви хочете перевірити, як виглядатимуть надруковані паперові стрічки, замовте безкоштовні зразки. Переконайтеся самі, чи з нами варто працювати.

Ви шукаєте паперові стрічки? Ознайомтеся із пропозицією Viskom! Найвища якість за доступною ціною

Якщо ви шукаєте якісні паперові клейкі стрічки, скористайтесь нашою пропозицією. Як виробник ми приділяємо увагу дотриманню найвищих стандартів у галузі захисту навколишнього середовища. Ми використовуємо лише перевірені матеріали, замовлені у вибраних постачальників.

Таким чином, ми пропонуємо надійні та безпечні у використанні товари, які добре зарекомендували себе у багатьох ситуаціях. Ми хочемо бути впевнені в тому, що стрічки, що поставляються нами, будуть унікальними, функціональними і міцними. При цьому ми пропонуємо прийнятні ціни, тому що пропонуємо товари без посередників. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нижчу маржу.