Доставка крихких предметів. Як підготувати тендітні предмети для відправки поштою

Доставка хрупких предметов для отправки по почте

Хіба не було б чудово, якби ви могли відправити все, що хочете, і ніколи не перейматися тим, що це зламається? Можливо, в ідеальному світі ви могли б просто кинути свій предмет у коробку, відправити його, і він прибув би в ідеальному стані. На жаль, ми живемо не на цьому світі.

Доставка крихких предметів потребує певної обережності та стратегії. Мета полягає в тому, щоб відправити ваш пакет з пункту A до пункту B, не пошкодивши його на шляху до місця призначення. Маючи це на увазі, ось кілька порад, які допоможуть вам бути впевненими в тому, що ваш вантаж щоразу приходитиме цілим і неушкодженим!

Хоча кур'єрські послуги є надійним способом доставки, завжди є ризик пошкодження під час транспортування крихких предметів. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, як найкраще підготувати крихкі продукти до відправлення поштою.

Обов'язково використовуйте коробку правильного розміру

Розмір коробки, який ви вибираєте для доставки вашого товару, важливіший, ніж ви думаєте. Багато людей роблять помилку, використовуючи занадто велику коробку.

Коробка ідеального розміру дасть вам кілька додаткових сантиметрів з кожного боку товару. Це дає вам достатньо місця для великої кількості набивних матеріалів, а також забезпечує щільну посадку, щоб нічого не рухалося.

Використовуйте коробку, виготовлену з високоякісних матеріалів

Зекономивши трохи грошей на тендітній коробці, ви, мабуть, пошкодуєте у довгостроковій перспективі. Коробка з тендітного матеріалу не витримає і зрештою може сильно пом'ятися або роздавитися під час транспортування.

Купуючи транспортні контейнери, шукайте поштові скриньки товщиною не менше 1/8 дюйма та коробки з B-подібної канавки. Вартість коробки вищої якості зазвичай становить дуже невеликі гроші. І це зрештою виявиться невеликою платою за душевний спокій, знаючи, що ваш тендітний предмет належним чином захищений.

Використовуйте повітряно-пухирчасту упаковку

Купівля пухирчастої упаковки, ймовірно, найкращий спосіб захистити крихкі предмети від пошкоджень. Просто переконайтеся, що ви купили багато і широко користуєтеся ними.

Якщо ви відправляєте такий предмет, як склянка для пиття або ваза, заповніть порожню порожнину пухирчастою плівкою.

Обов'язково використовуйте крафт стрічку з паперу, але не дуже багато. Пам'ятайте, що комусь на іншому кінці потрібно буде розгорнути предмет, а нескінченна кількість стрічки може зробити це завдання надзвичайно трудомістким та трудомістким.

Використовуйте заповнення всередині коробки

Тепер, коли ваш предмет надійно упакований у пухирчасту упаковку, настав час підготувати коробку. Як згадувалося раніше, вам знадобиться коробка, яка пропонує кілька додаткових сантиметрів простору для додавання кількох шарів заповнення.

Найкраще підходять такі наповнювачі, як арахіс, пухирчаста плівка або повітряні подушки. Отже, почніть з нижньої частини коробки та зробіть гніздо для предмета, щоб у ньому можна було відпочивати. Пам'ятайте, що основна мета - не дати вашому предмету рухатися всередині.

Помістивши предмет усередину, накрийте шаром прокладки, залишивши достатньо місця, щоб його можна було легко закрити, запечатати коробку і заклеїти стрічкою.

Обов'язково позначте коробку як тендітну

Ми розуміємо, що просто написання «ХРУПКИЙ» на зовнішній стороні транспортної коробки не є гарантією того, що з ним звертатимуться обережно під час транспортування. Але це допомагає привернути увагу до тендітного вмісту.

Не з кожною упаковкою поводяться з любов'ю або акуратно кладуть серед інших коробок. Це просто реальність судноплавного бізнесу. Але, не приділяючи часу маркування своєї коробки як хрумка, ви майже напевно знижуєте ймовірність того, що вона прибуде в пункт призначення неушкодженої.

Підготуйте товар до розпакування

Так багато часу витрачається на ретельну упаковку тендітних предметів для відправки, що багато людей забувають враховувати, що кожен предмет зрештою потрібно буде відкрити та витягти з упаковки.

Наприклад, припустимо, що ви переїжджаєте до нового будинку. Ви виявили велику обережність та витратили багато часу на упаковку посуду та інших крихких предметів для відправки. Тому переконайтеся, що все помічено, щоб процес розпакування був простим та легким.

Також пам'ятайте, що ви плануєте робити із матеріалами, які ви використовували для доставки. Весь папір та повітряна упаковка можуть бути перероблені, а не викинуті разом зі сміттям. Якщо ви будете порядним громадянином і переробляєте пакувальні матеріали, це може мати велике значення для захисту довкілля.

Поговорити з експертом

Не всі можуть підготувати посилку до відправки так само добре, як інші. Це вас описує? Не треба панікувати.
Є багато ресурсів для тих, хто не має часу або навичок для підготовки своїх тендітних речей до відправки. Пошукайте допомогу в Інтернеті або зверніться за порадою до фахівця з переїзду. Ці експерти завжди раді допомогти, і їхні поради допоможуть зробити вашу доставку набагато менш стресовою.

Звертатись обережно

Доставка тендітних речей насправді простіше, ніж ви думаєте. Ваші тендітні речі важливі для вас, і тому ви хочете вжити всіх необхідних заходів для запобігання пошкодженням під час транспортування.

Нещасні випадки дійсно трапляються, але ці поради повинні мати велике значення, щоб допомогти вам навчитися доставляти тендітні предмети без подій. Просто пам'ятайте, що підготовка тендітних предметів до відправки — це ракетобудування, а мистецтво.