Що таке екологічно чисте пакування?

Що таке екологічно чисте пакування?

Екологічність - одна з багатьох фраз, які стали надзвичайно популярними останніми роками. Можливо, ви помітили підвищений попит на екологічно чисті або стійкі продукти для вашого магазину, запити на вашу упаковку або почали екологічно чисту подорож. Коли ви вибираєте наступні кроки для свого малого бізнесу, ви повинні розглянути можливість додавання екологічності як міркування. У цій статті ми пояснимо, що таке екологічна та екологічна упаковка.

Визначення екологічності

Екологічний - це скорочення від «екологічно чистий» або «екологічно чистий», залежно від того, кого ви запитаєте. Коротше кажучи, ці терміни означають не заподіяння шкоди землі. На жаль, стандартного юридичного визначення того, що є екологічно чистим, а що ні, немає.

Кілька організацій та кілька керівних органів перейшли до визначення екологічно безпечних та створення мінімальних стандартів. Ці організації роблять чудову роботу, але різниця в стандартах означає, що вам слід шукати кожну з них окремо при розгляді продуктів, що заявляють, що вони їм відповідають.

Міркування щодо екологічності

При розгляді продукту, будь то екологічно чисті етикетки або новий електромобіль, важливо почати з сировини. Сировина - це те, з чого зроблено предмет, і в більшості продуктів використовується більше однієї сировини. Ви хочете шукати продукти з найвищим відсотком матеріалів, що переробляються або біорозкладаються, для найкращого впливу на навколишнє середовище.

Потім ви повинні розглянути, як ця сировина переробляється в продукт, який ви хочете. Ви хочете враховувати як вартість води та електрики, так і потенційне забруднення. Вам потрібно буде зважити це для вашої власної компанії за курсом, де вам потрібен продукт.

Транспорт є ще одним міркуванням, оскільки він найчастіше спалює викопне паливо. Як показали проблеми ланцюжка постачання 2021 року, існує також певний рівень волатильності цін та ризиків, пов'язаних із транспортуванням товарів на великі відстані. Навіть якщо виробник дешевший, ви можете вирішити зробити товар для вашої компанії ближче до будинку.

Останнім важливим міркуванням є утилізація. Всі продукти мають обмежений термін корисного використання, після чого їх потрібно утилізувати. Залежно від матеріалів ви можете розраховувати на такі методи, як компостування, біорозкладання, переробка та рекультивація як екологічно безпечні варіанти. Від самого продукту до упаковки все це важливо для вашої компанії.

Думки клієнтів

Взагалі, сьогодні більше споживачів шукають екологічно чисті альтернативи, ніж десять років тому. Це означає, що становлення екологічно чистим бізнесом відкриває ринок, на який ви, можливо, раніше не могли вийти.

На жаль, у сучасного споживача мало часу, щоб вивчити кожну свою покупку. Якщо ви хочете вийти на екологічно свідомий ринок, ви повинні переконатися, що ваші продукти ідентифікуються як екологічно чисті, наприклад з екологічно чистою етикеткою.

Грінвошинг

Перейти на екологічність не так просто, особливо в малому бізнесі. Проте важливо робити це щиро. Інакше ваша компанія стане частиною практики, відомої як грінвошинг. Якщо ви «зеленієте», ви навмисно уявляєте свій бізнес як екологічніший, ніж він є насправді. Коли споживачі дізнаються про це, ви можете втратити бізнес, якщо вас забанять.

Якщо компанія займається грінвошем, вона щось приховує. Ви можете допомогти собі виділитися на ринку за рахунок прозорості, доказів, що легко читаються, і багато іншого. Виділення вашої компанії таким чином дає людям зрозуміти, що ви серйозно ставитеся до сталого розвитку і залучаєте більше відданих клієнтів.

Що таке екологічно чисте пакування?

Екологічна упаковка - відмінна відправна точка. Це очевидна ознака екологічності вашого бізнесу, і ваш бізнес повинен мати можливість легко знайти упаковку, яку можна порівняти з тією, яку ви використовуєте в даний час.

Екологічна упаковка слідує тим самим принципам, викладеним вище для екологічності. Крім того, він може мати сертифікат відповідності екологічним стандартам окремо від ваших продуктів або просто відсутність упаковки, яка не є частиною продукту.

Багаторазові варіанти

В останні роки ви, можливо, помітили, що компанії у вашій області переходять на багаторазове впакування. Вони можуть бути повторно використані або у вашому магазині або вашими покупцями. Як правило, багаторазові варіанти вимагають трохи вищих інвестицій.

Наприклад, якщо ви хочете продавати мило, вам не потрібно нічого, крім екологічно чистих етикеток. Тим часом, якщо ви продаєте мармур, варто покласти його в невелику банку і додати до неї екологічно чисту етикетку. Нарешті, якщо ви продаєте продукти, ви можете перейти до моделі без відходів, коли клієнт купує банку один раз, а потім платить вам, щоб ви знову наповнювали її в міру необхідності.

Стійкі матеріали

Екологічно чиста упаковка та етикетки тепер виготовляються з різних матеріалів, тому у вас є вибір при виборі. Як правило, екологічно чисті матеріали, взяті з природи, швидко поповнюються або звідкись відновлюються.

Стійкі матеріали можуть ставитись до таких варіантів, як бамбук, деякі види якого можуть рости на фут або більше на день. Він також може містити перепрофільовані матеріали з інших варіантів. Ви повинні вивчити кожен матеріал окремо.