Паперова скотч стрічка - екологія в першу чергу

Папір скотч стрічки. Чи знаєте ви, що свідоме споживання — це тенденція, яка набирає дедалі більше послідовників? Тож будьте екологічні — наклеюйте паперові стрічки і виправдовуйте очікування клієнтів, бережіть довкілля та імідж вашого бізнесу. Екологічні стрічки, призначені, у тому числі, для пакування вантажів або сполучних елементів, є липкими стрічками, виготовленими з матеріалів, що переробляються. Дедалі частіше покупці при оформленні замовлень в інтернет-магазинах просять еко-упаковку. Є причина, через яку екологічні рішення тепер є елементом ефективного маркетингу. Дізнайтесь, чому вам варто їх запропонувати!

Що таке обгорткова паперова скотч стрічка?

Пакувальні паперові стрічки – це стрічки з екологічно чистих матеріалів, які легко утилізувати. Найчастіше їх виготовляють із міцного — навіть при великих навантаженнях — світлонепроникного паперу Kraft або Silco і — як клейового шару — емульсії синтетичного каучуку у разі термоклейових стрічок або емульсії натурального каучуку у разі стрічок. Пакувальні стрічки доступні в багатьох варіантах параметрів.

Вони відрізняються не тільки типом паперу або клею, але і:

  • ширина (15, 19, 25, 30, 38, 40, 48, 50, 60, 70, 75, 100, 150 мм),
  • колір (білий, коричневий),
  • загальна товщина,
  • межа міцності,
  • робоча температура (-20 ° C - 60 ° C).

Завдяки своїм властивостям екологічні стрічки ідеально підходять для упаковки пакетів різної ваги та розміру, а також для запечатування, закриття та маркування.

Варто знати, що паперова скотч стрічка також використовується для виконання технологічних стиків у процесі виробництва.

Екологічні стрічки та стрічки із пластику

Особливістю паперових стрічок є можливість вторинної переробки. Крім того, зазначена адгезійна емульсія не містить розчинників, небезпечних для навколишнього середовища. Перевагою екологічних стрічок є також специфіка їхньої поверхні — на них легко писати, що робить їх зручним рішенням із широким спектром застосування . Паперові стрічки — це сучасне, економічне, високоестетичне рішення, що дозволяє створити імідж екологічно чистої компанії, що має велике значення для більшої кількості клієнтів.

Екологія йде рука об руку з якістю

І не лише якістю рішень, що пропонуються компанією, а й якістю самих стрічок. Під час приклеювання досить щільно притиснути стрічку до поверхні, щоб отримати надійне зчеплення. Екологічні стрічки - це комплексне рішення - вони виготовлені з міцних матеріалів, стійких до різних навантажень, до температур до 60 ° C, взаємодіють із різними типами поверхонь. Завдяки цьому паперові стрічки можна успішно використовувати, у тому числі, для:

  • пакувальні коробки для транспортування,
  • запечатування невеликих пакетів, конвертів, папок та інших пакетів,
  • створення системи ідентифікації товарів - паперові стрічки відмінно підходять як етикетки для різних товарів, завдяки можливості зручного листа на їх поверхні.
Екологічний та з власним логотипом

Паперові стрічки - це стрічки, на які за запитом ви можете розмістити свій відбиток. Для людей, які ведуть бізнес, таке рішення є ефективним способом поширення впізнаваності компанії. Залежно від ваших переваг, екологічні стрічки можуть бути покриті, наприклад рекламним слоганом або логотипом вашої компанії. Індивідуальний друк завжди є відмінним маркетинговим рішенням — розміщення на екологічній стрічці притягне безліч клієнтів, які цінують свідому діяльність компанії та її повагу до навколишнього середовища.

Еко — це не тимчасова мода, це обізнаність, прихильність та турбота про навколишнє середовище, в якому ми живемо. Тому варто зробити так, щоб екологічні паперові стрічки стали основним елементом обладнання інтернет-магазинів, офісів чи компаній із багатьох галузей. Екологічні стрічки – це надійне рішення у всіх аспектах, завжди актуальне та незмінно позитивне.