Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Крафт скотч паперовий Viskom

Паперовий крафт скотч, що активується водою, клейка стрічка самоклеюча

Water Activated Tape (клейка стрічка або паперовий скотч крафт) екологічно чиста стрічка на ринку. Продукт, розроблений за принципами екодизайну, на 100% підлягає вторинній переробці, піддається розпуску, що робить скотч на 100% екологічним. Паперова стрічка – це клейка стрічка, виготовлена ​​з природних ресурсів, таких як папір або картопляний крохмаль.

Що таке паперовий крафт скотч?

 • Гумована паперова стрічка – єдина стрічка, яка на 100% придатна для повторного використання та розкладається біологічно.
 • Клей, нанесений на крафт-папір, є клей на основі крохмалю, який повністю розчинний у воді.
 • При його виготовленні не використовуються розчинники та скотч легко руйнується в процесі переробки.
 • Крафт паперовий скотч - це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який є захисною пломбою для пакування вантажів. Після нанесення на картонну коробку вона зливається завдяки капілярній дії, об'єднуючи та зміцнюючи упаковку.

Вологі клейкі стрічки, альтернатива пластиковим клейким стрічкам. ✅

Волога клейка стрічка є одним із найефективніших способів закриття картонних коробок. Він виготовлений з натуральних, біорозкладних речовин і тому на 100% екологічно чистий. Ця стрічка нечутлива до холоду, тепла, світла та вологи і особливо міцна завдяки органічному з'єднанню між картоном та стрічкою. Це означає, що навіть несанкціоноване розтин більше не залишається непоміченим.

Чутливі до тиску самоклеючі стрічки покладаються на молекулярне тяжіння, щоб прилипати до поверхні. Гумована паперова стрічка активується водою та наноситься мокрим способом. Вологий клей вбирається в картон і склейує стрічку з коробкою. Після висихання кілька хвилин його дуже важко видалити.

Зростання електронної комерції робить використання гумованого паперу поширеним, користуючись численними перевагами. Справді, один з головних атрибутів — гарантія недоторканності вмісту, уникнення ризику крадіжки та маніпуляцій з внутрішнім простором упаковки. Стрічка не може бути видалена з коробки, не залишаючи слідів ушкодження. Клейка паперова стрічка має й інші якості: підтримує екстремальні умови ваги, температури та вологості.
Гумований папір — біорозкладний і відповідає екологічним вимогам, які затребувані споживачами. З цих причин електронна комерція знаходить додаткову цінність у використанні клейкою паперової стрічки.

Ідеальний захист коробок від відклеювання та крадіжки

 • Екологічно чистий продукт
 • Розкладається у природі
 • Підлягає вторинній переробці
 • Безпечний клей із рослинного крохмалю
 • Не містить шкідливих для природи хімічних речовин
 • Без пластикового покриття
 • Міцно кріпиться, не відкривається
 • Надає посилкам акуратного та естетичного вигляду.
 • Не самоклеючий, необхідне зволоження
 • Чутливий до вологи при транспортуванні та зберіганні
 • Екологічна картонна упаковка

Клейкі стрічки виготовлені з міцного крафт-паперу та вологої клейкої стрічки, активованої водою. З цієї причини вони також відомі у всьому світі як стрічка, що активується водою (WAT) або клейка паперова стрічка. Клей, що активується водою, який використовуємо на наших пакувальних стрічках, є натуральним продуктом, що складається з покриття на основі картопляного крохмалю, клейовий ефект якого досягається простим і щадним нанесенням води. У випадку з нашими армованими стрічками для картонного пакування на пакувальні стрічки у вигляді або у вигляді різних конфігурацій шарів накладаються або множинні армуючі нитки, або армуючі волоконні елементи, або інтегруються в клейкі стрічки.

Закрийте упаковку та забезпечте стійкість своєї продукції одним рухом

Волога клейка стрічка забезпечує надійне закриття картонних коробок. Обробка проста навіть у запилених та брудних умовах. Волога клейка стрічка може оброблятися стаціонарно та варіабельно. Стрічка, що активується водою, виготовляється з натурального крафт-паперу і клею на основі крохмалю. Доступний з різною шириною та товщиною і може містити кілька шарів з армуванням зі скловолокна. Коли клей активується водою, він проникає у картонний матеріал, і стрічка утворює постійний зв'язок із коробкою.

Паперова стрічка стала використовуватися при виконанні операцій завдяки екологічним та експлуатаційним перевагам, які забезпечує. Зокрема, для операцій, коли сотні товарів упаковуються для перевезення, безпека товарів викликає занепокоєння, а оскільки клейка паперова стрічка приклеюється до волокон коробки, вона є найкращою стрічкою створення надійного скріпленого ущільнення.
Оскільки клейка паперова стрічка є натуральною, необхідний дозатор, щоб активувати крохмаль водою. Диспенсери в нашому асортименті дозволяють оператору вибирати «заздалегідь певну довжину», гарантуючи, що практично немає відходів, що значно зменшить витрати.

Волога клейка стрічка скріплює через картон постійний органічний зв'язок. Це з'єднання є «захищеним від крадіжки», і несанкціоноване відкриття пакетів гарантовано не залишиться непоміченим.

Значення та зовнішній вигляд з крафтовим скотчем від компанії Віском

Всі великі відправники вантажу та особи, відповідальні за основні ринки, завжди покладаються на вологу клейку стрічку. І на це є вагома причина. Картон повністю придатний для вторинної переробки, а однорідне зображення надає доставці професійного та якісного вигляду. Отримувач задоволений гарантованими недоторканими товарами.

Вони також надзвичайно міцні і зберігатимуть жорсткість картонної коробки та герметизуватимуть її набагато довше, ніж пластикова стрічка, тому вони краще захищають вміст від пошкоджень та запобігають фальсифікації та розкраданню. Але ключовий фактор — особливо для користувачів з більшими обсягами — це те, що на картонну стрічку, що активується водою, виходить дешевше, ніж на пластиці. Ви не можете так думати, дивлячись на ціну за метр, але в її основі лежать кілька хитрощів.

Стрічка, активована водою, має таке сильне захоплення, що для надійного скріплення двох картонних клапанів достатньо однієї стрічки. Вивчіть будь-яку ручну операцію запечатування коробки, і ви виявите, що пакувальники регулярно застосовують кілька смужок пластикової стрічки, що накладаються один на одного, щоб переконатися, що ущільнення утримується, особливо якщо коробка попередньо використовується або виготовлена ​​з гофрованого матеріалу нижчої якості.

Фактична кількість стрічки в картонній коробці відразу подвоюється, потроюється або навіть збільшується, а час, необхідний для нанесення стрічки, збільшується — для більшості підприємств час теж гроші.

А як щодо прихованих витрат на вміст, пошкоджений чи втрачений через те, що картонні коробки були відклеєні? Скільки це коштуватиме вам із погляду доброї волі?

У чому переваги такого скотчу:

Екологічність: всі компоненти крафтового скотчу повністю натуральні, вони не шкодять природі і можуть бути повторно перероблені.
Стійкість зчеплення у такого скотчу дуже висока: він при проклеюванні зчіплюється з волокнами упаковки та забезпечує міцне скріплення.
Виглядає обробка крафтовим скотчем дуже акуратно, що сприяє створенню естетики упаковки.
Натуральну клейку стрічку дуже легко кріпити, але для того, щоб не переборщити з вологою при використанні, варто придбати зручний диспенсер, який теж можна купити в «Viskom». Доступна ціна. Висока якість.

Ми пропонуємо вам купити екологічний крафт-скотч з водною активацією – і упаковувати ваші товари міцним матеріалом, який легко утилізувати, який швидко проклеює поверхню будь-якого натурального пакувального короба, і який при цьому коштує дешево, адже вартість пакувальних матеріалів впливає на ціну, яку ви встановіть свій товар. Дізнатись яка ціна, скільки коштує скотч крафт та купити kraft wat стрічку для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами у м. Київ.

 

Вгору