Як упакувати посуд та предмети зі скла

Як упакувати посуд та предмети зі скла

Посуд і скляний посуд дуже тендітні, тому важливо правильно упаковати їх, щоб звести до мінімуму поломку. По-перше, замість того, щоб заповнювати великі ящики, використовуйте кілька маленьких, щоб вони не стали надто важкими чи важкими для маневрування.

Для початку покладіть на дно коробки щось м'яке, наприклад пакувальний стільниковий папір, пухирчасту плівку або тишею, щоб пом'якшити будь-які удари. Оберніть кожен шматок окремо пакувальним папером. Газетний папір також підійде, якщо ви не хочете купувати пакувальний папір, але вам, ймовірно, доведеться вимити все, коли ви прийдете до нового будинку, щоб видалити залишки чорнила.

При обгортанні фужерів, наприклад келихів для вина, не забудьте обернути стебла достатньою кількістю матеріалу, щоб вони не зламалися під час транспортування. Зім'ятайте пакувальний папір усередині склянок, щоб надати їм більшої стійкості.

Як упакувати посуд для захисту від пошкоджень

Якщо ви зберегли оригінальну упаковку для будь-якого з цих предметів, не помилитеся, вважаючи, що вона добре упакована тільки тому, що ви переупакували її в оригінальну коробку. Виробники відправляють продукцію оптом та в упаковці на піддонах, тому дуже часто індивідуальне пакування не забезпечує такого захисту, як можна було б припустити. Переконайтеся, що ви упаковали товар так само, якби ви використовували звичайну коробку.