Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Крафт скотч, активований водою

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Water Activated Tape (клейка стрічка або паперовий скотч крафт) екологічно чиста стрічка на ринку. Продукт, розроблений за принципами екодизайну, на 100% підлягає вторинній переробці, піддається розпуску, що робить скотч на 100% екологічним. Паперова стрічка - це клейка стрічка, виготовлена ​​з природних ресурсів, таких як папір або картопляний крохмаль

Екологічна водоактивна клейка паперова стрічка - елегантність та безпека

Екологічна водоактивна клейка паперова стрічка – елегантність та безпека. Ми всі можемо погодитися з тим, що найкращий вид упаковки – це та, яку можна легко використати повторно або переробити. Або той, що зникає після використання. Водно-активована клейка паперова стрічка забезпечує саме це. Він придатний для вторинної переробки, біорозкладається та покритий натуральним клеєм. Якщо його викинути у навколишнє середовище, він швидко розкладеться.

Екологічна водоактивна клейка паперова стрічка. Чому варто обирати екологічно чисті продукти?

Основна причина – зміна світогляду багатьох підприємств та клієнтів. Ринки вимагають мінімізувати вплив на довкілля. Підприємства відповідають за створювані ними відходи. Вони також мають сплачувати за утилізацію. Як наслідок, вони все менше і менше прагнутимуть співпраці з компаніями, які використовують шкідливі матеріали для своєї упаковки.

Популярні самоклеючі стрічки на основі ПВХ насправді є своєрідною екологічною бомбою сповільненої дії. Вони повільно виділяють токсини в ґрунт, воду та повітря. По-друге, вініл дуже важко переробляти, що робить їх ще гірше.

Високоякісний пакувальний матеріал - екологічна водоактивна паперова стрічка за неперевершеною ціною

Віском поширює цю екологічно чисту водно-активовану клейку паперову стрічку по всьому світу. Ми пропонуємо цей високоякісний пакувальний матеріал за неперевершеною ціною. Так що не сумнівайтеся, зв'яжіться з нами, замовте та виведіть свій бізнес на більш високий рівень разом з нами.

Вгору
,