Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Повітряна захисна упаковка AirWave

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Повітряна захисна упаковка AirWave з перфорацією, повітряно-пухирчаста плівка з відривними секціями 

Повітряно-пухирчаста плівка, аналог пухирчастої плівки, пакувальна надувна плівка з бульбашками, наповнювач для заповнення, фіксації та збереження цілісності товару в коробці. Це особливо простий і водночас ефективний спосіб безпечного пакування товарів та захисту їх від зовнішніх впливів на протязі всього процесу доставки. Якщо ваша компанія хоче якомога безпечніше транспортувати свої товари в їхнє конкетне місце призначення, ви знайдете широкий асортимент повітряної упаковки у нас.

98% – це повітря, тільки 2% – плівка 

Фахівці з української компанії Віском пропонують універсальне пакувальне рішення, яке замінить повітряно-бульбашкову плівку. Система заповнення простору AirWave - найдешевше рішення для заповнення, фіксації та збереження цілісності товару на ринку.

Продукція AirWave - дивовижне, просте при переробці, економічно вигідне, протиударне, стійке до подряпин, легке у використанні і привабливе пакувальне рішення, що представляє фасованих товарів у коробках.

Його можна використовувати для пакування скла, порцеляни, склотари, косметики, фармацевтична продукція, електротехнічні товари, господарські товари, предметів мистецтва та сувенірів.

Вони прості у виготовленні та не потребують особливих умов зберігання, тому багато компаній в Україні сьогодні прагнуть мати власне компактне обладнання для виробництва захисної упаковки. На відміну від гофрокартона та бульбашкової плівки вони не займають місця на складі. Ціни нижче традиційних пакувальних матеріалів, таких як арахіс, папір або піна, а також скорочує процес упаковки. При цьому наповнювач упаковка AirWave - це вигідне рішення, адже для його отримання потрібні всього 2 компоненти - повітря і плівка. Подушки і мати всього на 2% складаються з плівкового полотна, все інше - це повітря. За рахунок цього наповнювач для пакувальної тари має мінімальну вагу, що також дозволяє вам в результаті економити — на витратах на транспортування, адже вага упакованого товару істотно не змінюється, і вартість доставки не змінюється, на відміну від класичних наповнювачів піною, картоном або папером. Завдяки своїй високій гнучкості повітряні подушки заповнюють окремі порожнини, фіксуючи продукцію при транспортуванні. Товари фіксуються на повітряному мішку та захищені від можливого прослизання. Таким чином, повітряні подушки служать свого роду подушками безпеки в галузі логістики.

Цей тип упаковки має вирішальну перевагу перед іншими типами на ринку, що вони можуть зберігатися і транспортуватися заощаджуючи місце. Це не тільки заощаджує потенційно високі витрати, а й підвищує загальну ефективність. В іншому випадку матеріал, що вимагає значних вантажів, не повинен транспортуватися на великі відстані таким дорогим чином. За допомогою системи AirWave - наповнювачі-упаковка можуть бути заповнені повітрям на місці в міру потреби і в той же час не займають місця для зберігання. Дізнатися скільки коштують повітряні пухирчасті подушки та мати і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами.

Перевірені пакувальні рішення - повітряні захисні подушки-наповнювач AirWave

Такий вид вже багато років використовуються у всіх галузях промисловості та забезпечують надійний транспортний захист за допомогою індивідуальних інтеграційних рішень. Навіть там, де ви цього не очікуєте, наприклад, важкі двері чи авіаперевезення. Тут ви можете зменшити кількість скарг за допомогою міцних повітряних подушок Heavy Duty. З іншого боку, дуже тонкі плівки з повітряною подушкою Super ECO найкраще підходять для легких упакованих товарів, таких як фармацевтичні продукти. Для електронних компонентів ми маємо антистатичні повітряні подушечні плівки, які легко доступні для тих, хто потребує антистатичної проекції, а також захисту продукту. Для тих, хто хоче мати найекологічнішу упаковку, наші плівки BIO виготовляються з натуральних продуктів та на 100% сумісні з будинками! Поговоріть з нашими фахівцями, і ми надамо вам ідеальне рішення для повітряної подушки для вашого логістичного завдання.

Екологічність повітряного пакування AirWave (Повітряно-пухирчаста плівка з перфорацією)

Компанія Віском дбає про охорону навколишнього середовища, і деякі види захисної плівки, виготовлені за допомогою нашого обладнання, мають властивості біорозкладання. Крім того, повітряна плівка не містить у собі вторинної сировини. Вся поліетиленова упаковка виготовляються лише з первинних гранул. Враховуючи, що більшість наших повітряних бульбашок у надутому вигляді на 98% складаються з повітря, і лише на 2% – з поліетилену, можна говорити про високий рівень екологічності нашої продукції.

Переваги повітряної пухирчастої подушки та матів очевидні:
  • повітряні подушки для наповнення порожнечі в тарі перешкоджають перемішування та пошкодження товару;
  • надміцна повітряна плівка забезпечує збереження крихких вантажів;
  • надувні повітряні пакети здійснюють функції обгортання та фіксації продукції, при цьому не збільшуючи її вагу;
  • захисні подушки фіксують коробки (або будь-які інші предмети) у вантажному транспорті.

Асортимент наших товарів досить широкий, і за допомогою обладнання представленого на сайті можна забезпечити захисним пакувальним матеріалом склад будь-якого рівня.

Повністю заповнений, надійно відправлений

Картонна коробка має певний розмір. Часто продукти мають менший розмір ніж коробка, створюючи простір навколо продукту в коробці. Якщо в коробці є багато порожнього простору навколо продукту, продукти можуть переміщатися під час транспортування. Якщо продукти зміщуються, ймовірність пошкодження продукту вища. Саме тому ми рекомендуємо завжди використовувати пломбувальний матеріал. Ми маємо різні види наповнювачів, які ви можете використовувати.

Вгору
,