Звукопоглинаючі амортизаційні гумові підкладки під лаги, балки, для терас, балконів та декінгу.

Для правильної підготовки основи під терасу однією з найважливіших умов є використання амортизаційних підкладок. Вони необхідні вирівнювання покриття чи створення ухилу, рівномірного розподілу навантаження лагою. Ми маємо багато партнерів і ми готові розширювати свою співпрацю як в Україні, так і за межами країни.

Зменшіть передачу звуку за рахунок наших гумових підкладок

Передача звуку від піднятого покриття даху до житлових або офісних приміщень під ними іноді може бути проблемою.

При використанні звичайних опор тверда поліпропіленова композиція практично не поглинає шум пішохідного руху, оскільки опори не мають шумопоглинаючих матеріалів ні під підставою, ні на головах.

Амортизаційні гумові підкладки використовуються для вирівнювання покриття або створення ухилу, рівномірного розподілу навантаження по лазі. Забезпечують захист лаг від ґрунтової вологи. Відмінно підходять для несучих лаг із дерево-полімерного композиту, натурального дерева, металу. Мають відмінні демпферні та шумопоглинаючі властивості. Не мають запаху. Матеріал відрізняється стійкістю до дії ультрафіалету, допускаються будь-які атмосферні опади.

Підкладки, що амортизують під лаги та опори, скорочують ризик ремонту терас на 78%.

Навіщо використати?

1. Захист гідроізоляції. При влаштуванні будь-яких настилів у т.ч. терасної дошки, тротуарної та кахельної плитки, керамограніту, покриття з натурального та штучного каміння є ризик пошкодження гідроізоляції як у процесі монтажу, так і під час експлуатації. Підкладки забезпечують надійний, довготривалий захист на всіх етапах монтажу та на весь час експлуатації.

2. Шумоізоляція. Жорстке з'єднання здатне створити містки звукопередачі. Для виключення шуму або скрипу під основу кожного бруса укладається спеціальний шар, що амортизує, що володіє властивістю звукопоглинання.

3. Вирівнювання висоти. Дуже зручно використовувати м'які гумові підкладки для виправлення незначної різниці висоти.

4. Протиковзання. Підкладки також є протиковзним матеріалом з високим коефіцієнтом тертя ковзання μ: 0.91. Що, надійно гарантує, за нормальних умов експлуатації, повну відсутність зміщення конструкцій протягом усього терміну служби

Якщо Ви виробник терасної дошки, це інформація для Вас!

При укладанні терасної дошки на квадратний метр потрібно 6-8 підкладок, візьмемо середнє 7 шт.

Якщо ви продаєте амортизаційні гумові підкладки, то отримуєте додатковий чистий прибуток у розмірі 5% від валової суми продажів терасної дошки (орієнтовно 25% від чистого прибутку від продажів терасної дошки) або не отримуєте.

Порахуйте ПРИБУТОК, який отримує Ваша компанія, коли пропонує та продає амортизаційні підкладки.