Сім переваг стрічки, що активується водою

Сім переваг стрічки, що активується водою

Стрічка, що активується водою, також звана клейкою паперовою стрічкою, стає все більш популярним продуктом і допомагає бізнесу продемонструвати єдину ідею стійкості без шкоди для надійності.

Ознайомтеся з 7 перевагами водно-активованої стрічки (WAT) нижче та дізнайтесь, які зміни вона може мати для вашого бізнесу сьогодні

Цілісний зв'язок

На відміну від стандартної стрічки, клей, що активується водою, при зволоженні стає напіврідким і вбирається у волокна коробки. У міру висихання та затвердіння клею він стає невід'ємною частиною картону.

Постійно проклеєні шви підвищують загальну міцність і жорсткість картонної коробки, тому можливість їх руйнування при штабелюванні знижується.

Докази підробки

Як було показано у попередньому розділі, клей на WAT забезпечує міцне з'єднання з картонною коробкою. Видалення цієї стрічки вручну залишить помітний слід на упаковці, і якщо хтось спробує намочити стрічку та зламати друк, необхідна кількість води зруйнує картонну коробку.

Перероблений

Стрічка з крафт-паперу виготовлена з екологічно чистої деревини хвойних порід із додаванням клею на основі натурального крохмалю. Він повністю біорозкладається і може бути залишений на картонних коробках, відправлених на переробку, оскільки крафт-папір сумісна з картоном для створення нових перероблених матеріалів, а клей просто розчиняється у воді, що використовується в процесі, не залишаючи слідів, які можуть пошкодити обладнання. або загрожують довкіллю.

Крім того, армована стрічка містить 4% нейлонової нитки, яка класифікується як екологічно чиста та має акредитацію CSR.

Температурний допуск

Пластмаси на стандартних стрічках стають крихкими при дії низьких температур та розм'якшуються при підвищенні температури. Тільки стрічки на основі розчинників добре працюють за низьких температур, проте це найменш екологічно чисті стрічки.

Навпаки, крафт-папір і клей на основі крохмалю, що використовуються для стрічок, що активуються водою, залишаються стабільними в широкому діапазоні температур. Вони підтримують міцність ущільнення та загальну жорсткість коробки, так що товари прибувають у пункт призначення в цілості та безпеці.

Поліпшена презентація

Стрічка, що активується водою, виготовляється з натурального крафт-паперу, який товщий і стабільніший за розмірами, ніж пластик. Він менш схильний до деформації і миттєво і міцно приклеюється до картону, для чого потрібна лише одна смужка стрічки на шов.

Стрічка, що активується водою, добре поєднується з гофрокартоном коричневого або білого кольору. Крім того, він дає споживачам чіткий сигнал про те, що ви є екологічно відповідальною компанією.

Економія витрат

Недавнє тематичне дослідження показало, що компанія може заощадити до 20% річних за рахунок переходу на WAT порівняно із стандартною пакувальною стрічкою. Ви також можете скоротити кількість стрічки до 240% в порівнянні зі стандартними стрічками.

Таким чином, навіть без інших переваг, що їх дає водно-активована стрічка, зниження витрат на упаковку має бути вагомою причиною для компаній замінити пластик папером.

Підвищена продуктивність при зниженні втоми

Безперервне використання ручних диспенсерів зі стрічкою протягом короткого часу може викликати короткочасну втому оператора та підвищити ризик травм від повторюваних деформацій (RSI) для користувача. Тематичне дослідження показало, що можна заощадити майже 60% часу, застосовуючи WAT замість стандартної стрічки.