Килимок проти ковзання

Ковзання вантажу залежить від сили кріплення та ваги вантажу на вантажному майданчику та опору тертя.
Опір тертю виражається коефіцієнтом тертя ковзання µ. Чим воно більше, тим пізніше навантаження падає або тим нижче контактний тиск через ремені кріплення.

Закріпіть важкі вантажі у вантажівках, контейнерах та вагонах із протиковзким килимком!

Сила тертя (F) розраховується з ваги (G), помноженого на коефіцієнт тертя ковзання:

При прискоренні та поворотах значення прискорення можуть досягати 50% власної ваги вантажу при гальмуванні. Це часто недооцінюється і часто спричиняє дуже серйозні нещасні випадки.

Використовуючи протиковзний килимок ви можете значно підвищити безпеку за допомогою декількох центів.

Килимок проти ковзання Regupol використовується для захисту важких вантажів у вантажівках, контейнерах та вагонах. При прискоренні та поворотах значення прискорення можуть досягати 50% власної ваги вантажу при гальмуванні. Це часто недооцінюється і часто призводить до дуже серйозних нещасних випадків. Використання протиковзкого мату може значно підвищити безпеку з кількома центами.

Килимок проти ковзання з гумового грануляту

Незалежно від того, чи повинні ви виконувати екстремальні маневри водіння, такі як повне гальмування або використовувати нерівні дороги - вантаж вашого автомобіля ніколи не повинен постраждати!

Але тільки в окремих випадках безпека вантажу може бути гарантована тільки конструкцією автомобіля. Ось чому килимок проти ковзання є частиною стандартного обладнання будь-якого професійного транспорту.

Через різні вимоги до розміру та якості ми пропонуємо відповідне рішення для кожного навантаження в особистій розмові та створюємо для вас індивідуальну пропозицію.

Протиковзні мати для кріплення вантажів у вантажівках та контейнерах

Протиковзні мати є невід'ємним компонентом будь-якої концепції кріплення вантажу. Наші килимки з гумового грануляту, пов'язаного поліуретаном, можна використовувати не тільки на вантажному майданчику вантажівки, а й на причепах, а також у невеликих фургонах та спринтерах, а також на 7,5 т вантажівках.

Антиковзні мати і підкладки запобігають ковзанню вантажу

Завдяки протиковзкій функції килимки та підкладки запобігають ковзанню вантажу і, таким чином, запобігають небезпечним ушкодженням майна та травми. Протиковзний килимок також може бути захистом краю.

Протиковзкий килимок із гумового грануляту з високим коефіцієнтом тертя при ковзанні використовується в контейнерах або на вантажівках. Якщо дерево на дереві або метал на металі, використовуються протислизькі мати, які значно знижують ризик ковзання. Перевірена якість відповідно до рекомендацій VDI є для нас само собою зрозумілою. Будь то рулон або окремий поріз, протиковзкий килимок забезпечує оптимальний захист від ковзання для вашого вантажу. Високі значення тертя ковзання, що становлять приблизно 0,8 мкм, зводять до мінімуму необхідність використання іншого кріпильного обладнання.

БЕЗПЕКА

Наші антиковзні мати відповідають найвищим стандартам якості і все ще коштують дуже недорого. Ми поставляємо строго перевірені якості для кріплення вантажу з оптимальними значеннями тертя ковзання.

ЯКІСТЬ БРЕНДУ

Ви можете знайти найвідоміші та найчастіше використовувані фірмові якості Regupol® та Kraitec® для кріплення вантажу багатьох стандартних розмірів, які можна придбати безпосередньо зі складу. Ви можете купити наші пропозиції від провідних брендів у нашому магазині в категорії протиковзні мати в різних кількостях. =

ВЕЛИКИЙ ВИБІР

У нашому магазині ми зібрали асортименти бестселерів. Залежно від індивідуальних вимог ви можете придбати наші протиковзкі вироби у вигляді прокладок, килимків, смужок або рулонів. Усі протиковзні мати мають оптимальні властивості ковзання і можуть бути отримані недорого.

ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ВАС

Звичайно, ми можемо також виготовити спеціальні версії наших протиковзких матів для широкого спектру застосування. В останні роки багато компаній дізналися та оцінили нас як компетентних партнерів та постачальників. Поговори з нами. Ми обіцяємо знайти відповідне рішення, яке не перевищує бюджету.