Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Самозбірна самоклеюча картонна коробка E-commerce та поштова упаковка

Самозбірна коробка, що самоклеїться для доставки - невід'ємна частина будь-якого бізнесу.

Віртуальний світ розвивається, і його приваблює велика кількість користувачів. Ми все частіше здійснюємо покупки в Інтернеті через дуже вигідні пропозиції та привабливі ціни. Надсилання товарів є невід'ємною частиною онлайн-покупок. У разі транспортна упаковка є невід'ємною частиною будь-якого бізнесу. Які коробки доступні? Розгляньмо це питання.

Картонна упаковка та її види

Упаковка для доставки доступна в різних моделях. Все це робиться для того, щоб відповідати індивідуальним потребам та перевагам кожного бізнесу. Ми пропонуємо:

  • поштові ящики
  • тубербокси
  • роллбокси
  • фіксбокси
  • маленькі фікси
  • плоскі коробки
  • сейфи
  • конверти з гофрокартону
  • конверти із цільного картону

Завдяки широкій різноманітності варіантів ми можемо підібрати картонні коробки в розмірах.

Яку роль грають картонні коробки?

Картонні коробки є найбільш поширеним способом упаковки товарів, що відправляються. Правильно підібране картонне пакування виконує безліч різних функцій. Однією з них, безумовно, є безпекова роль у транспорті. Якщо картонна упаковка відповідає розміру продукту, вона щільно прилягає і залишає занадто багато вільного місця всередині. Тоді ми можемо бути впевнені, що вантаж не буде пошкоджено під час транспортування. Крім того, можна використовувати наповнювачі, які у поєднанні з належним упакуванням забезпечують найвищий рівень безпеки. Високоякісна картонна упаковка також захищає від загинів та інших ушкоджень.

Крім того, картонні коробки є візитівкою компанії. Те, яку посилку отримує клієнт, впливає загальне ставлення до бізнесу. Якщо вибраний товар чудово упакований і надійно захищений під час транспортування, це означає, що ви із задоволенням розпаковувати товар, який ви замовили, і вважаєте його чудовим професійним.

Картонні коробки також є одним із маркетингових інструментів. Якщо ми розмістимо на них логотип бренду, рекламний слоган або закріпимо їх корпоративною стрічкою, ми також зробимо так, щоб компанія була відома.

Як вибрати упаковку для доставки?

Фіксбокси - це картонні коробки, які можна зафіксувати крихкі та цінні предмети. Ці моделі не довіряють, щоб продукт не ковзав під час транспортування. Sendbox із клейкою смугою – це дуже універсальна упаковка. В основному вони пакують одяг. Tubebox - це ідеальний спосіб відправити плакати, карти, картини, ескізи та витвори мистецтва. Роллбокси добре підходять для пакування книг, компакт-дисків, DVD-дисків та комп'ютерних ігор. Картонні конверти дуже жорсткі та міцні. Ми можемо закрити їх без клейкої стрічки. Вони можуть бути надіслані, наприклад, для надсилання документів.

Ви працюєте в Інтернеті? Бажаєте надіслати товар безпечно? Виберіть упаковку для доставки, що відповідає вашим товарам, створіть репутацію та престиж свого бренду вже сьогодні!

Вгору