Що таке надувна упаковка?

Що таке надувна упаковка?

Насправді це пластиковий пакет або подушка, надувані за допомогою машини на повітряній подушці, яку зазвичай надають виробником цих пакетів за найнижчою ціною, залежно від кількості матеріалу, який ви хочете витратити. Справжня перевага цього процесу полягає в тому, що його можна надувати за запитом, тому порівняно з іншими продуктами, такими як попередньо надута поролонова упаковка або нещільно наповнені продукти, такі як арахіс з пінопласту, витрати на вхідні перевезення та вуглецевий слід мінімальні. Надувні вироби займають мало місця на складі або завантаженій пакувальній станції. Крім того, порівняно з більшістю паперових виробів, надувні пластикові пакувальні вироби набагато чистіші, зазвичай залишаючи паперові уривки на предметах, які необхідно транспортувати.

Однією з найважливіших і недооцінених екологічних переваг наших надувних виробів є їхня вражаюча можливість багаторазового використання. Цей пластик призначений для того, щоб утримувати повітря протягом тривалого часу, насправді ми повторно використовуємо той самий надувний продукт багато разів протягом декількох місяців. Оскільки зрештою вони повторно використовуватимуться і транспортуватимуться країною, ніхто не знає, скільки вони протримаються, але я твердо вірю, що це може тривати до року або навіть довше.

Повітряна упаковка замінює традиційну повітряно-бульбашкову упаковку.

  • Захищає продукт на 360 градусів від пошкоджень під час транспортування
  • Зниження матеріальних витрат (1% ПЕ + 99% повітря) та транспортних витрат. Порівняно з іншими традиційними захисними пакувальними матеріалами він економічний.
  • Компактна упаковка, економія складських приміщень та витрат на зберігання
  • Теплове ущільнення, повітряний клапан не потрібне, що знижує вартість
  • Перфорований дизайн, що легко відривається, простий у використанні
  • Підвищує ефективність упаковки
  • Заощаджує ваші витрати на робочу силу
  • Охорона навколишнього середовища, переробка
  • Це буде ваша цінна інвестиція

Аналіз відмінних характеристик плівки на повітряній подушці

У нашому житті плівка на повітряній подушці досить поширений продукт. Ідея цього продукту походить від хмар у небі. Він був дуже популярним з моменту своєї появи. Які переваги змушують його так подобатися людям? Давайте дізнаємось разом.

Плівка на подушці, яку ми часто бачимо, в основному використовується для упаковки продуктів, особливо для друзів, які люблять робити покупки в Інтернеті. Товари, відправлені магазином, часто використовують цей товар для пакування, щоб запобігти пошкодженню. Продукція, вироблена нашою компанією, має багато бульбашок повітря, ці бульбашки повітря мають бар'єрний ефект, тобто ці бульбашки повітря використовують повітря, що знаходиться в них, для ізоляції виробів від зовнішнього світу і можуть гарантувати стабільність виробів. Плівка з повітряною подушкою може використовуватися не тільки для пакування, але й для виготовлення теплоізоляційних подушок, а також має наповнення повітрям посередині. Якість цього продукту відносно невелика, а характеристики захисту від ударів та зносу дуже помітні. Він дуже підходить для виготовлення сонцезахисних кремів. Крім того, бульбашки повітря нагорі можна стиснути, коли їм набридне. товар.