Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Каталог

В інтернет-магазині представлені європейські пакувальні захисні матеріали для товарів.

«Віском» — європейські пакувальні захисні матеріали у Києві та Україні. Ціна від виробника. Гуртом та у роздріб. Запрошуємо до співробітництва. Різні види упаковки використовуються щодня в різних сферах життя людини, тому наш інтернет-магазин пропонує різноманітний асортимент пакувальних товарів — на всі випадки життя. На сайті інтернет-магазину упаковки «Віском» представлено багато видів різноманітних виробів для пакування, зберігання та вантажоперевезень предметів практично всіх можливих габаритів та типів. Крім того, у нас ви можете купити крафт скотч, пневмооболонку, повітряні подушки та мати, а також багато інших товарів недорого оптом та в роздріб, готівковим та безготівковим розрахунком, Купити, Доставка, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Горлівка, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Алчевськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бахмут, Бориспіль, Буча, Васильків, Вишневе, Дебальцеве, Дніпро, Запоріжжя, Ірпінь та по всій Україні

Переваги замовлення та купівлі упаковки в режимі онлайн в інтернеті є очевидними:

Вибір засобів і варіацій упаковки величезний: в інтернеті можна купити повітряний наповнювач, крафтовий скотч або шредер на будь-який смак і за найвигіднішою ціною. Пропозиція не обмежується асортиментом одного-двох магазинів, і можна підібрати саме той товар у Києві чи Одесі, який вам необхідний. В інтернет-магазині "Віском" можна купити упаковку, що вам сподобалася, недорого оптом та в роздріб у Києві, в Полтаві та будь-яких інших містах України.
Купівля пакувальних матеріалів в інтернеті - це гарантія придбання відмінної речі найкращої якості, яку можна вибрати з десятків можливих пропозицій у будь-якій точці України, не звертаючи уваги на те, що в магазинах вашого міста такого товару немає.
Найкраща пропозиція на європейські пакувальні захисні матеріали щодо співвідношення ціни та якості. Вартість будь-якого виду повітряного наповнювача, скотчу та ін., як правило, нижча, ніж у звичайному магазині. Адже нам не потрібно спеціально орендувати приміщення під магазин, обладнати його вітринами та наймати великий штат співробітників для обслуговування інтернет-магазину упаковки. Ціна на упаковку в Києві та Одесі оптом та в роздріб в інтернет-магазині "Віском" приємно вас здивує, а пропозиція та система знижок для постійних клієнтів порадує особливо. У нашому інтернет-магазині ви можете швидко купити пухирчасту плівку для пакування або захисні профілі та куточки, а також пакувальні аксесуари дешево та зі знижкою.
Зручність вибору упаковки. Кожен товар інтернет-магазину "Віском" супроводжується унікальною фотографією товару з різних ракурсів, а також докладними характеристиками продукції. Клієнт легко може вибрати самостійно підходящий матеріал, колір та розмір упаковки, або звернутися за безкоштовною консультацією до одного з наших менеджерів.
Доставка та оплата товарів в інтернет-магазині "Віском" здійснюється максимально зручним способом. Покупець може розплатитися готівкою за фактом отримання покупки, зробити попереднє замовлення, сплативши половину вартості, або ж купити безготівково упаковку в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Львові та інших містах України. Безготівковим розрахунком можна купити будь-який товар, представлений у нашому магазині.
Інтернет-магазин упаковки «Віском» пропонує покупцям всі види матеріалів для захисної упаковки, необхідні у повсякденному житті та роботі.

Що таке упакування?

Від виробника до кінцевого споживача матеріали та товари повинні оптимально зберігатися та захищатися, часто витримувати довгі транспортні маршрути та у багатьох випадках, як і раніше, мати привабливий вигляд. Все це робить упакування.

Щоб гарантувати, що це так, інженери з пакування та логістики пакування працюють над створенням технічних, логістичних, економічних та екологічних вимог для цілісних систем пакування. Сюди входять сучасні концепції пакування (наприклад, при виборі пакувального матеріалу та обліку конкретних потреб клієнтів), пакувальних машин, пакувальних процесів, а також аспекти утилізації чи вторинної переробки.

Основна упаковка складається з пакувального матеріалу: скло, пластик, папір - картон - картон, сталь - жерсть та алюміній. Дерево також може бути упаковкою, наприклад, коли ви думаєте про транспортні ящики.

Інші відповідні терміни на тему - упаковка

Усі типи упаковки ґрунтуються на пакувальних матеріалах (таких як пластик, папір, скло та метал), які окремо або в комбінації (наприклад, картон з покриттям) утворюють пакувальний матеріал (наприклад, коробки, блістери та пляшки). Спінені матеріали, етикетки, закупорювальні засоби та інші матеріали, що допомагають при упаковці, називаються допоміжними засобами упаковки.

Все, що знаходиться безпосередньо в упаковці і представляє реальний інтерес для кінцевого споживача, визначається як упакований товар. Ці упаковані товари — чи, скоріш, самі товари — вступають у прямий контакт із упаковкою. Тому упаковка вважається первинною упаковкою. У багатьох відношеннях ця первинна упаковка має бути адаптована до товарів, захищати їх, зберігати їх якість і, наприклад, у разі харчових продуктів чи фармацевтичних препаратів, відповідати всім вимогам законодавства. Зокрема, у разі харчових продуктів та фармацевтичних препаратів первинна упаковка повинна запобігати попаданню речовин із самої упаковки або з навколишнього середовища до товарів (формування бар'єру) та їх пошкодження. Наприклад, для пластмас існує позитивний список інгредієнтів, дозволених для пакування.

Продажі упаковки часто не має прямого контакту з товаром. Саме тому її називають вторинною упаковкою. Як і декоративна зовнішня упаковка, вона виконує додаткову захисну та бар'єрну функцію, але насамперед у рекламних та інформаційних цілях для клієнтів. Торговельну упаковку можна охороняти законом, щоб вона також створювала сигнальний ефект. У деяких випадках упаковку можна відкрити, щоб оглянути товари всередині, не торкаючись їх.

Третинна упаковка відповідає транспортній. Часто це складні коробки з гофрованого картону, які вважаються особливо міцними, щоб зменшити пошкодження під час транспортування. Внутрішня робота транспортної упаковки може бути складною, оскільки цілі групи розробників прагнуть створити транспортний засіб, який мінімізує пошкодження. Зокрема, від ударів необхідно захищати чутливі товари, наприклад, вироби зі скла. Але також слід уникати потрапляння світла, кисню та вологи.

Вся транспортна упаковка також оптимізована з точки зору розмірів та обігу, щоб краще використовувати складські та транспортні площі, а також полегшити розпакування для роздрібних продавців. Як правило, сюди прибувають більші вантажні одиниці, на яких велика кількість третинної упаковки (тобто численна транспортна упаковка, що містить ще більше товарної упаковки) «вкладається» на піддони.

Таким чином, упаковка сприяє ефективному, упорядкованому та безпечному транспортуванню товарів. Вони мінімізують пошкодження, але при цьому повинні бути міцними та легко складними. Крім того, роздрібні торговці та споживачі очікують, що упаковку буде легко відкривати та закривати. Деякі види упаковки, такі як блістери (зроблені з надзвичайно міцного пластику), не відповідають цим очікуванням: потреби торгівлі (захист від крадіжки, товарний вигляд) мають пріоритет над побажаннями споживачів.

Світ без упакування? Неймовірно! Тому що, будь то насипні товари або «тверді» товари (штучні товари), їх не можна зберігати, транспортувати, розповсюджувати або продавати без упаковки. Наступне стосується всіх процесів промислового виробництва, транспортування, торгівлі та використання для кінцевих споживачів: упаковка, безперечно, є великим активом за умови, що вона заощаджує ресурси та має «здорове» співвідношення витрат і вигод.

Розглянемо загальні переваги упаковки

Упаковка спрощує зберігання, навантаження, транспортування та розвантаження: логістика упаковки координує всі аспекти, що призводять до спрощення та ефективності обробки. Застосовується принцип: є відповідні варіанти для кожного товару та кожного товару. Матеріал, склад, призначення та прагнення комфорту впливають на концепцію.

Упаковка робить вирішальний внесок у продажі. Привабливі продажі та зовнішня упаковка пробуджують потреби споживачів. Досвід етапів упакування; Вони рекламують контент, але також виконують загальну інформаційну функцію, наприклад щодо обов'язкової юридичної інформації про продукти харчування.

Упаковка бере на себе захисну функцію, тому що вона робить цінний внесок у забезпечення того, щоб вміст доставлявся якомога неушкодженішим і бездоганнішим за адресою призначення — і, зрештою, до кінцевого споживача. Образно кажучи, упаковка також «захищає» довкілля, якщо вона розроблена з урахуванням екологічних аспектів та її «екологічний баланс» довів свою цінність.

Дешева та якісна упаковка

Адміністрація інтернет-магазину «Віском» ретельно стежить за репутацією проекту, тому кожен клієнт супроводжується особливою уважністю. Тільки професійні менеджери та консультанти завжди допоможуть вам визначитися з вибором, розкажуть про кожну позицію товару, підберуть європейські пакувальні захисні матеріали. Всі консультації безкоштовні і, як і покупка, доступні цілодобово сім днів на тиждень в режимі онлайн. Ми цінуємо вашу думку про нас і завжди прагнемо стати ще кращими. Тому кожен наш покупець та відвідувач сайту завжди може висловити свою думку про наданий сервіс, залишивши відгук на сайті або зателефонувавши одному з наших менеджерів. Ви також можете ділитися враженнями про нас у соціальних мережах. Залишайте свої коментарі в Facebook і LinkedIn, розповідайте про нас друзями знайомим. Створимо спільноту поціновувачів якісної захисної упаковки разом! Інтернет-магазин "Віском" - довіряйте ваші покупки тільки професіоналам.

Вгору