fbpx

Паперова повітряно пухирчата плівка наповнювач PaperWave Bio для пакування, фіксації та заповнення пустот.

Паперова повітряно пухирчата плівка. З нашим новим революційним продуктом Біо паперова повітряно пухирчата плівка наповнювач PaperWave Bio , Viskom встановлює бар’єр для захисту навколишнього середовища. Зроблено в основному з перероблених на 85% папір в поєднанні з ультратонким шаром компостованої плівки герметика. Повітряна подушка PaperWave®-Bio володіє чудовими екологічними перевагами.

PaperWave BIO - тепер ваш бюджет доставки може перевести дух!

Біо паперова повітряно пухирчата плівка наповнювач PaperWave Bio – це високорозвинені спеціальні матеріали, що поєднують переваги наповнення папером і повітряної амортизації. Повітря додається в паперову заправку, тим самим скорочуючи витрати матеріалу прибл. 95-99%. Вони призначені для виробництва наповнених повітрям подушок за допомогою невеликих і гнучких систем повітряних подушок AirBoy Nano, AirWave 1 і AirWave 2. Вироблені повітряні подушки механічно стійкі, довговічні і легко утилізуються.

Структура плівки складається з шару переробленого паперу і шару герметизуючої суміші з крохмалю, ламінованої на папір. Ультратонкий герметизирующий шар складається з міцної основи з біорозкладаної і компостованої біоплівки, з’єднаної з шаром вторинного паперу за допомогою натурального клею.

Плівки на повітряній подушці PaperWave BIO використовуються для заповнення окремих порожнин в пакувальних одиницях або для прямого захисту товарів від ударів. Отже, цінні упаковані товари не можуть прослизати або бути пошкоджені при транспортуванні. Тому системи повітряної подушки Viskom для сучасної торгівлі поштою вже встановлюють нові стандарти з цією ідеєю. Зазвичай тяжкий амортизуючий матеріал більше не потрібно виготовляти за кілометри від місця використання, але його можна виробляти на місці в міру необхідності за допомогою систем повітряної подушки AirBoy Nano, AirWave 1 і AirWave 2.

Перша в світі паперова повітряна захисна подушка наповнювач PaperWave Bio​

100% біорозкладні пакувальні компостовані матеріали

Повітряна подушка PaperWave® Bio володіє чудовими екологічними перевагами.

AirWave PaperWave®-Bio перероблюваний папір / компостовані повітряні подушки

PaperWave®-Bio має дуже тонкий герметизуючий шар з біоплівки на основі кукурудзяного крохмалю і було підтверджено, що не впливає на можливість переробки паперу. Продукт має позначку RESY, а також умовне позначення сортування згідно DIN 6120. Це дозволяє споживачеві легко вибрати правильний сміттєвий контейнер в розпорядженні. Матеріал є компостований і навіть деградує в морському середовищі помилково закінчується в воді.

Паперова повітряна захисна подушка PaperWave Bio

Воздушные защитные подушки AirWave для упаковки (наполнения) коробок. Производство Германия. Доступная цена. Оптом и в розницу.

З сьогоднішньою технологією розмноження, шар паперу і герметика буде розділений під час процесу утилізації. Це дозволяє переробляти нову плівку на повітряній подушці AirWave PaperWave®-Bio зі звичайною макулатурою або біологічно руйнуватися відходами.

Дебати про стійкість і екології ведуться все більше і більше. Для цього є багато вагомих причин, але є й заковика: Рівняння «Pro environment = Anti plastic» не відповідає. Той, хто хоче бути чесним в їх упаковці, повинен відмовитися від заповітних кліше. Причина цього показана в дослідженні «Агентства з навколишнього середовища», яке було замовлено британським урядом. Результат: для досягнення того ж CO2 слід як поліетиленовий пакет, матеріальний мішок потрібно буде використовуватися 131 раз. Якщо поліетиленовий пакет використовується тільки один раз як мішок для сміття, він повинен бути використаний 327 раз! Слід для паперу не набагато краще. І сучасний пластик може зробити набагато більше! Завдяки інноваційним, екологічно чистим продуктам ми, VISKOM, прокладаємо шлях до того, щоб забезпечити інтегровані в системи переробки матеріалів практично без впливу на навколишнє середовище. крок за кроком поступово реалізуємо рішення, які роблять пакувальні матеріали більш натуральними.

Каталог повітряно бульбашкової пухирчастої пакувальної плівки AirWave та обладнання:

Упаковка з технологією AirCushion - логічна річ для всіх, хто вибирає постійний захист навколишнього середовища:
Оцінка з споживачами і навколишнім середовищем з біорозкладаної захистом повітряної подушки

Основною проблемою в індустрії поштових замовлень є упаковка відходів. Нові біо повітряні подушки від Vіskom забезпечують стійке рішення для цього, оскільки вони можуть бути використані для виробництва 100% біорозкладаних пакувальних матеріалів і упаковані в транспортні пакети. І це ще не все: біоплівка – це екологічна упаковка, виготовлена з відновлюваної сировини. Картопляний крохмаль і кукурудзяний крохмаль утворюють тут сильний дует для навколишнього середовища і гарантують, що майбутні покоління ні надмірно обтяжені пластиковими відходами. Дізнатися скільки коштують біо повітряні пухирчасті подушки і мати і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

пузырчатая упаковка купить
купить пленку пузырчатую

Таких вид пакування вже багато років використовуються у всіх галузях промисловості і забезпечують надійний транспортний захист за допомогою індивідуальних інтеграційних рішень. Навіть там, де ви цього не очікуєте, наприклад, важкі двері або авіаперевезення. Тут ви можете зменшити кількість скарг за допомогою міцних повітряних подушок Heavy Duty. З іншого боку, дуже тонкі плівки з повітряною подушкою Super ECO найкраще підходять для легких упакованих товарів, таких як: фармацевтичні продукти. Для електронних компонентів ми маємо антистатичні повітряні подушкові плівки, які легко доступні для тих, хто потребує антистатической проекції, а також в захисті продукту. Саме тим, хто хоче мати саму екологічно чисту упаковку, наші плівки BIO виготовляються з натуральних продуктів і на 100% сумісні з будинками! Поговоріть з нашими фахівцями, і ми надамо вам ідеальне рішення для повітряної подушки для вашої логістичної задачі.

Проблема ідентифікована і відправлена в сміттєву корзину

Нову біо-бульбашкову плівку Viskom можна легко компостувати в сміттєву корзину для компосту і, таким чином, утилізувати обережно. Кінцеві споживачі по достоїнству оцінять це, оскільки при доставці товарів по інтернет-магазинах пакувальні відходи виразно відсутні, що призводить до переповнення сміттєвих баків. Інтернет-магазини також можуть отримати оцінку своїх клієнтів з точки зору екологічної обізнаності. Наприклад, споживач повинен тільки зім’яти упаковку і викинути плівку в контейнер для компосту. Утилізація не може бути простіше або більш екологічно чистою.

Производственное-оборудование-защитних-подушек-для-упаковки-товара- фото
Воздушно пузырчатая пленка, воздушная защитная упаковка
Відновлювальна сировина для вирощування областей використання

Показники продажів Viskom доводять це: тенденція до захисту біотранспорта не зупинити. В основному це дрібні інтернет-магазини, які диференціюють себе за допомогою біоплівки і позитивно впливають на купівельний досвід для покупця. «Природна біоіндустрії» вже не є єдиним сектором, що використовує біоплівку. Ліки, продукти тваринного походження, сумки, косметика, текстиль та багато класів продуктів все частіше захищаються і поставляються в біоупаковке. Крім того, звичайно, їжа відчуває себе особливо добре між біоплівки при відправці. Все, що випливає з ідеї справедливої ​​торгівлі, призначене для біорозкладаної біоплівки. Але навіть акрилові цвяхи, велосипедні дзвіночки або супутникові навіси краще сприймаються споживачем, якщо пакувальний матеріал в посилках «зелений».

Остерігайтеся "фіктивної зеленої упаковки"

Як і всюди в біо-секторі, на ринку биопленок також присутня велика кількість паршивих овець. Так що справа в наступному: в повному обсязі з біо на ньому також є біо в ньому. Деякі постачальники продають звичайні плівки HDPE з етикетками Bio. Додаючи певні матеріали, вони тільки розпадаються через повітря і сонця на наночастинки, але все ще залишаються в екосистемі. Фільм може непомітно мігрувати в харчовий ланцюжок, що може мати непередбачувані наслідки. З цієї причини в Каліфорнії ці продукти не можуть продаватися як біорозкладні. В даний час ЄС працює над аналогічним забороною. Тому відповідальні диспетчери повинні ретельно перевірити, що приховано за біо-етикеткою.

Єдиний біо-провайдер навіть для невеликих обсягів закупівель

Viskom є єдиним постачальником на ринку, який може постачати біологічно розкладаючу біоплівку, яка на 100% складається з картопляного і кукурудзяного крохмалю, дешево, навіть в невеликих кількостях. Навіть невеликі обсяги контейнерів доступні за низькими цінами. Хоча ці витрати перевищують звичайну упаковку міхура, додаткові витрати на метр плівки не становлять навіть одного цента, а це означає, що додаткові витрати на посилку надзвичайно низькі. Загалом, біо-обгортка на повітряній подушці завжди дешевше в перспективі. Якщо все більше диспетчерів конвертують і змінюються кількісні відносини, цінова спіраль також буде падати ще більше в середньостроковій перспективі. Це означає: вибираючи біоплівку, кожен диспетчер може дати сигнал в правильному напрямку.

Екологічність плівки AirWave для навколишньго середовища

Компанія Віском піклується про охорону навколишнього середовища, і деякі види захисної плівки, виготовлені за допомогою нашого обладнання, володіють властивостями біоразложення. Крім того, повітряна плівка не містить в собі вторсировину. Вся поліетиленова упаковка виробляються тільки з первинних гранул. З огляду на, що більшість наших повітряних бульбашок в надутому вигляді на 99% складаються з повітря, і тільки на 1% – з поліетилену, можна говорити про високий ступінь екологічності нашої продукції.

При цьому ви отримуєте ряд зручностей, які складно переоцінити:

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00