Тонування вікон і дверей для захисту від сонця і сторонніх очей в Києві та Київській області

Ми пропонуємо вам широкий спектр різних рішень для захисту ваших вікон. Дзеркальна і сонцезахисна плівка на вікна для скляних споруд комерційних будівель, приватних будинків, квартир, офісних перегородок архітектурними, декоративними і автомобільними плівками світових виробників.

Захист від ультрафіолету і усунення відблисків

Захист від сторонніх поглядів

Економія при опаленні взимку і кондиціонуванні влітку

Захищає поверхню скла від подряпин і відколів

Захищає влітку від палючого сонця

У зимовий період вони забезпечують тепло і комфорт

Тонування скла – це універсальне рішення. За допомогою спеціальних плівок можна домогтися потрібного декоративного або утилітарного ефекту. При цьому правильний вибір плівки і якісна її поклейка впливають на функції скла, а тому варто довірити цю роботу професіоналам – компанії «Viskom».

 • Ми займаємося поклейкой тонованої плівки різних видів:
 • Антиблікові і сонцезахисні - захист від ультрафіолетового випромінювання одна з найбільш затребуваних послуг, адже від неї залежить безпека і комфорт перебування в будівлі.
 • Енергозберігаючі покриття - це ще одне рішення, яке набирає популярність. Плівки з енергозберігаючим ефектом дозволяють зберігати тепло всередині будівлі і економити на вартості опалення.
 • Броньовані плівки - ефективне рішення для скляних конструкцій, що вимагають особливої стійкості і міцності, наприклад, при обладнанні банківських кас або магазинних вітрин.
 • Декоративні плівки покликані прикрашати скло - тонувати його в потрібний відтінок або наносити візерунок на скляну поверхню.

Сонцезахисні і дзеркальні плівки

от 270 грн/м²

Безліч сучасних будівель сьогодні мають велику кількість вікон або навіть скляні стіни. Це звичайно надає будівлі ефектність і красу, але що ж робити якщо влітку нестерпно жарко завдяки сонцю, а взимку існує ймовірність втрати тепла. Для цього були розроблені сонцезахисні і дзеркальні плівки. Вони з легкістю справляються з сонячним світлом і інфрачервоним випромінюванням за рахунок відбиваності до 90%. Такі плівки так само дозволяють заощадити на електроенергії влітку і взимку. Існують і зовнішні сонцезахисні плівки, які клеяться зовні. Вони більш ефективні, так як у них велика опірність сонячному випромінюванню.

Бронюючі плівки (протиударні)

от 270 грн/м²

Бронюючі плівки дозволяють не тільки убезпечити себе і своїх близьких від осколків при пошкодженні скла, а й зміцнити скла в квартирах, приватних будинках або офісах. Такі плівки не дозволяють склу розсипатися, тим самим значно зменшуючи ризик поранитися. Існує кілька типів ударостойкости які діляться по класах від СУ-01 до СУ-3, чим вищий клас, тим більш ефективніше захист. Даний вид плівки часто встановлюється на об’єктах які мають матеріальну цінність: банки, ломбарди, аптеки, скляні вітрини в магазинах і т.д ..

Декоративні та матові плівки

от 270 грн/м²

Декоративні плівки служать для створення власного корпоративного та індивідуального стилю приміщення. Такі плівки допомагають приховати сторонні погляди (наприклад матова прозора, яка розсіює світло, але не змінює рівень освітленості) або прикрасити перегородки в офісних будівлях на будь-який смак. Так само є можливість наносити на них малюнки або наприклад вирізати логотип компанії за допомогою плоттерной порізки і оформити офісне приміщення на дверях або перегородках.

Енергозберігаючі плівки

от 450 грн/м²

Якщо Ви хочете максимальний захист від холоду взимку і не хочете втрачати прохолоду в приміщенні влітку, при цьому не хочете відчувати затемнених після тонування в приміщенні, тоді Вам підійде енергозберігаючий варіант плівки.

1
Років досвіду
1
Задоволених клієнтів
1
м2 затоновано
1
Видів плівки

За допомогою наших плівок і майстрів, які здійснюють їх поклейку, ви можете отримати потрібний результат найбільш економним способом. Вам не доведеться витрачати гроші на дорогі види броньованого або візерункового скла, енергозберігаючі скла або дзеркала. Замість цього ви швидко отримуєте необхідний результат за доступною ціною.

Ми використовуємо високоякісні архітектурні, автомобільні та декоративні плівки від відомих виробників. Наші фахівці мають великий досвід в поклейки плівок як на стандартні конструкції, так і на криволінійні скляні вироби.

 • Наші послуги дозволять вам:
 • Зробити скляні конструкції енергоефективними і знизити витрати на опалення і кондиціонування повітря.
 • Зміцнити скло і захистити його від пошкоджень та сколів.
 • Прикрасити скляні конструкції і нанести на них потрібний візерунок, логотип або текст.
 • Захистити простір від небажаних очей або ультрафіолетового випромінювання.

Наша компанія надає послуги тонування скла недорого, при цьому гарантує якісний результат, який прослужить вам тривалий час і буде виглядати естетично.

Наші работи

Новий стандарт комфорту в приміщенні

Відкрийте для себе і випробуйте нове визначення комфорту

Надихаючий дизайн

Ми усунули перешкоди де дійсно надихають архітектурних творінь.

Система розумного тонування

Забезпечує конфіденційність і захищає витвори мистецтва та меблі від впливу сонячних променів

За роки роботи до нас зверталися за допомогою фізичні та юридичні особи, серед яких широко відомі особистості та компанії.

Мы цінуємо довіру – це дорого коштує.

Контакти

Ми будемо раді допомогти вам

Зателефонуйте нам, напишіть нам або постукайте в наші двері

Ми будемо раді зустрітися з вами і допомогти вашому бізнесу

 • Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00

Зателефонуйте нам

+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52

Наша адреса

02230, Україна, Київ
ул. Радосинськая, 2

Відправте нам повідомлення

viskom.com.ua@gmail.com

Захистіть ваші вікна та двері.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email