fbpx

Стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям перфорована для закріплення, стабілізації коробок і зменшення переміщення продукції під час транспортування.

Інноваційне пакувальне рішення для захисту вашої продукції: стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям перфорована для закріплення, стабілізації коробок і зменшення переміщення продукції під час транспортування.
Протиковзкі прокладкові листи для палет є важливими допоміжними засобами пакетування, які забезпечують стійкість продуктів на палетах під час внутрішніх конвеєрних операцій, зберігання і транспортування товарів. Антиковзаючий лист запобігає ковзанню, забезпечує зчеплення палети з поверхнею для безпеки і оптимізації розміщення фасованої продукції.

Стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям для коробок. Маленька смужка - але який вплив

Менше падінь, менше поломок, безпечне зберігання! Проста у використанні
смуга Sangrip® забезпечує виняткове зчеплення завдяки неслизьким покриттям для всієї упаковки, схильною до ковзання і перекидання під час внутрішніх логістичних операцій. З Sangrip® ми пропонуємо вам перейти до більш відповідального пакування, скорочуючи споживання упаковки, бій і кількість відходів, що утворюються.

Сангріп ® - Спеціальний плюс для Вас на складі

Стрічка Sangrip підходить і сидить точно там, де потрібно зчеплення: між гладкими поверхнями і нерівними краями. Кожна окрема смужка настільки легка і проста у використанні, що дозволяє уникнути використання дорогих пакувальних матеріалів при зберіганні товарів на складі.

Стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям для закріплення, стабілізації коробок і продукції під час транспортування

Sangrip® - це поліетиленова (PE) смуга з покриттям, попередньо нарізана і упакована в вигляді рулонів.

Стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям для закріплення, стабілізації коробок і продукції під час транспортування

Протиковзка смужка Sangrip ® забезпечує чудове зчеплення з упаковками, які можуть легко ковзати. Європейський патент № 2130775

Стрічка Sangrip прокладкова з антиковзаючим покриттям для закріплення, стабілізації коробок і продукції під час транспортування

Ця смуга різної ширини і довжини дозволяє уникнути використання дорогих пакувальних матеріалів.

Одна маленька смуга - одна велика інновація

Sangrip ® випускається з різною шириною і розрізами різної довжини, що дозволяє вам використовувати його і оптимально інтегрувати в ваші робочі операції. Товари та коробки залишаються в ідеальному стані без будь-яких пошкоджень.

Підписуйся на  >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00