fbpx

Промисловий шредер подрібнювач CushionPack для переробки гофрокартона, картона, папера та виробництва картонного наповнювача.

Шредер для картона Cushionpack ™ – це дуже економічний і стабільний варіант заповнення пустот. Це не тільки очистить ваш склад від непотрібного картону, ви заощадите гроші і час, переробивши картон самостійно.

Уявіть собі можливість утилізувати 99% ваших старих використаних картонних коробок в майбутньому, зробивши ці наповнювачі та пакувальні матеріали! 

Перетворіть відходи картона та паперу в екологічно чистий пакувальний матеріал

Використовуйте свої старі картонні коробки для виготовлення м’яких або плоских килимків. Це заощадить Вам витрати на утилізацію, а також вартість дорогого пакувального матеріалу. Завдяки різним моделям Шредер для картону і відповідним аксесуарам  наші машини можуть використовуватися практично в будь-яких умовах.

Будь ласка, виберіть один з подрібнювачів картонної упаковки зі списку нижче. Ці потужні подрібнювачі картонної упаковки переробляють картонні коробки в пакувальний матеріал. Ідеально підходить для компаній, які регулярно відправляють продукти, переробка картону може заощадити гроші на вартості упаковки. Зазвичай відходи транспортуються в подрібнювач з відділів і знищений в одному місці. Промислові подрібнювачі будуть подрібнювати від 100 до 2100 кг відходів на годину. Промислові подрібнювачі зазвичай можуть бути пристосовані для включення конвеєрних систем для автоматичного завантаження. Якщо вам необхідно переробляти великі обсяги матеріалу на вашому складі або вам потрібно подрібнювати тисячі коробок щомісяця, у нас є відповідний подрібнювач для вас.

Виробляйте наповнювач з мінімальною суєтою за допомогою шредера

Заощаджуйте гроші і зробіть власний наповнювач, переробивши непотрібний картон, який в іншому випадку був би утилізований. Hе викидайте відслуживший своє картон! Перетворіть його в ефективний і зручний наповнювач для упаковки вашого товару! Так ви не тільки зможете зберегти свої гроші на покупку готових рішень в області наповнення упаковки, але і збережете навколишнє середовище від забруднень.

Скоротіть відходи картону навколо складу, перетворивши його в корисну упаковку, яка забезпечує відмінний захист для ваших товарів. Просте управління враховує два результати; плоскі килимки і наповнювач для м’якого  набивання, так що ви зможете знайти підходящі картонні порожнечі для ваших коробок.

Зробіть свою власну екологічну упаковку на вимогу! Економте час і гроші, перетворивши свій картон в корисний заповнювач пустот і захисний пакувальний матеріал. Создавайте порожнечі на вимогу, коли вам це потрібно.

измельчитель картона купить
аппарат для уничтожения картона

Перетворений картон є ідеальним пакувальним матеріалом для безпечного перевезення важких і крихких вантажів.

  Мова йде про шредер CushionPack для гофрокартону – обладнанні, яке в короткий термін здатне переробити великий обсяг і видавати на годину по кілька кубічних метрів наповнювача з подрібненого гофрокартону. Такий прилад має потужний двигун, широку ріжучу кромку, низький рівень електроспоживання. У каталозі «Viskom» ви знайдете тільки кращі моделі шредерів для переробки картону від Cushionpack – лідера в пакувальному обладнанні. 

Екологічна альтернатива стандартному заповненню пустот

Вкладаючи кошти в систему шредер для картону Cushionpack ™, вам більше не доведеться витрачати гроші на покупку нестійкого полістиролу або пластикового заповнювача пустот. Замість цього ви будете економити гроші і вносити свій внесок у захист навколишнього середовища.

Як експерти з подрібнення картону, ми пропонуємо найбільш повний асортимент продукції для подрібнення картону і гофроящика в галузі. Подрібнювачі картону стали одним з кращих рішень для зниження вартості упаковки шляхом перетворення картонних коробок в чудовий і м’який пакувальний матеріал. Шредер для картону, Подрібнювачі картону Cushion Pack © є одними з провідних у задоволенні потреб кліентов. Покращіть свою упаковку, перетворивши картонні коробки для відходів в чудові прокладки, і скоротіть витрати на сміттєвий контейнер, вклавши кошти в картонні подрібнювачі на сайті viskom.com.ua.

У міру того, як ми продовжуємо відходити від пластикової упаковки, Україна повинна подумати про ширше використання альтернативних матеріалів, таких як картон, і про те, що це означає для наших зусиль щодо забезпечення стійкості.

Кожен матеріал, включаючи картон, може стати помітним матеріалом в нашій майбутній упаковці.

 Для картону і деяких матеріалів на паперовій основі перфорація тепер є відповідь. Перфорація може перетворити картон в універсальний стьобаний пакувальний матеріал, пробиваючи отвори в старих шматочках картону, залишаючи гнучке, але міцне, перероблене пакувальне решеніе. Перераблені картонні відходи  зменшують або усувають  необхідність придбання і використання одноразових пластикових альтернатив, таких як бульбашкова плівка, що може привести до дорогих щомісячним витрат. Використання переробленої альтернативи економить на вартості пакувальних матеріалів, у багатьох випадках економить на вартості збору надлишкового картону для переробки та значно збільшує ваші зелені сертіфікати. 

Впровадження системи перфорації в ваші процесси системи перфорації не тільки створює економічну і екологічну упаковку, а й дає практично будь-якій українській компанії, якій необхідно захисно упаковувати продукти для відправки, можливість відновити контроль над їх зусиллями з переробки. «Внутрішня перфора ція використаного картону допомагає просунути продукт вгору по ієрархії відходів, де повторне використання є ресурсозберігаючих варіантом ».« Що мені особливо подобається в перфораційних рішеннях, так це те, що вони пропонують життєздатну альтернативу пластиковій упаковці, такий як бульбашкова плівка і пінополістирол. Використання перфорованого картону є набагато більш екологічно чистим і пропонує кінцевому користувачеві можливість вторинної переробки, чого немає у пластикових ізделій. Мені дуже подобається ідея перфорації стати частиною сталого процесу переробки. Прийшов час для пакувальників / наповнювачів по всій Україні  ближче поглянути на те, що перфорація може запропонувати їм в якості стійкого пакувального рішення ».

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

cushionpack-ukraine шредер
energie logo
reduce reuse recycle
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00