Шредер Cushionpack CP 424 ChipMaker для виробництва картонного наповнювача

Шредер CushionPack CP 424 ChipMaker картонний подрібнювач дозволяє переробляти відходи картонних коробок, що допомагає захистити навколишнє середовище і економити гроші, не купуючи додаткові чіпси або бульбашкову упаковку.

Нова настільна машина, для якої мета - послідовно втілювати в життя екологічну ідею.

Новий CP 424 CHIPMAKER – це технологія, яка перетворює використані коробки в картонні чіпси. Картонні чіпси, дуже прості у використанні, відмінно захистять товар під час перевезення. З новим ChipMaker CP 424 CMi текучі оббивні чіпси для упаковки виготовляються зі старих використаних картонних коробок. Просто збирайте чіпси в контейнері або розсипайте в пакети за допомогою системи вилучення! (Всмоктуючий пристрій серії) Об’ємна оббивка зі старих картонних коробок! Ми раді зробити вам індивідуальну пропозицію. Просто зв’яжіться з нами по телефону або по електронній пошті.

Більш безпечний, чистий і безшумний, цей пакувальник картонного шредера відповідає вимогам CE / EMC і відповідає класу енергоефективності IE3, який на 30% більше енергоеффектівен і споживає менше електроенергії при тій же продуктивності. М’який запуск означає менший знос компонентів і більш тиху роботу.
Зверніть увагу, що поки ці машини будуть подрібнювати скоби, Viskom рекомендує клієнтам по можливості видаляти їх, оскільки це збільшить знос ріжучої головки і, отже, скоротить термін служби машини. Крім того, більшість користувачів все одно захочуть видалити скоби, як ніби ви використовуєте їх для пакувальних матеріалів, тоді будь-які залишені скоби можуть подряпати товар. Дізнатися скільки коштує шредер CushionPack CP 424 Chipmaker для виготовлення наповнювача з картону і купити для бережного, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Додаткова інформація про продукт Cushionpack CP 424 ChipMaker:

  • Ширина ріжучої кромки (мм) - 420
  • Максимальна висота на вході (мм) - 15
  • Потужність двигуна (кВт) - 1,1
  • Електроживлення (В) / (Гц) - 230 / 50-60 Hz
  • Вага (кг) - 200
  • Пристрій для видалення пилу - немає
  • Швидкість подачі - 12 м / хв
  • Розмір - 135 х 75 х 80

Дуже економічний і стабільний варіант заповнення пустот. Це не тільки очистить ваш склад від непотрібного картону, ви заощадите гроші і час, переробивши картон самостійно.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

cushionpack-ukraine шредер
energie logo
reduce reuse recycle
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00