Шредер Cushionpack CP 333 NTi для виробництва картонного наповнювача

Шредер CushionPack CP333NTI картонний подрібнювач дозволяє переробляти відходи картонних коробок, що допомагає захистити навколишнє середовище і економити гроші, не купуючи додаткові чіпси або бульбашкову упаковку.

Нова настільна машина, для якої мета - послідовно втілювати в життя екологічну ідею.

Відкривая нові можливості за допомогою екологічної, енергоефективної настільної машини з подушками CP 333 NTi! Камери CP 333 NTi не тільки використовує старі використані картонні коробки для виробництва екологічно чистої пакувальної упаковки, а й реалізує цей екологічний принцип завдяки своєму інноваційному дизайну. Конструкція машини CP 333 NTi виготовлена ​​з 70% відновлюваної сировини (клеєний брус – фанера і плити МДФ), крім того, машина виготовляється виключно з використанням відновлюваних джерел енергіі. Ми раді зробити вам індивідуальну пропозицію. Просто зв’яжіться з нами по телефону або по електронній пошті.

Шредер CP333NTI – це однофазний пристрій, який підключається до стандартної 13-амперної розетки і встановлюється на столі. Він може подрібнювати картон шириною до 320 мм і товщиною до 12 мм зі швидкістю 10 метрів за хвилину, роблячи пакувальний матеріал, який потім можна використовувати для заповнення пустот або захисту продуктів на вимогу. CP333NTI виробляє до 2 кубометрів на годину порожнього заповнення з рекомендованим максимальним часом пробігу до 6 годин і займаною площею менше 0,5 кв. Пристрій також включає в себе систему різання, так що за один прохід машина одночасно ріже і обробляє картон, тому обрізає і подрібнює шматочки до заданого розміру – ідеально підходить для ваших окремих предметів.

Більш безпечний, чистий і безшумний, цей пакувальник картонного шредера відповідає вимогам CE / EMC і відповідає класу енергоефективності IE3, який на 30% більше енергоеффектівен і споживає менше електроенергії при тій же продуктивності. М’який запуск означає менший знос компонентів і більш тиху роботу.
Зверніть увагу, що поки ці машини будуть подрібнювати скоби, Viskom рекомендує клієнтам по можливості видаляти їх, оскільки це збільшить знос ріжучої головки і, отже, скоротить термін служби машини. Крім того, більшість користувачів все одно захочуть видалити скоби, як ніби ви використовуєте їх для пакувальних матеріалів, тоді будь-які залишені скоби можуть подряпати товар. Дізнатися скільки коштує шредер CushionPack CP 333 NTi для виготовлення наповнювача з картону і купити для бережного, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Дуже економічний і стабільний варіант заповнення пустот. Це не тільки очистить ваш склад від непотрібного картону, ви заощадите гроші і час, переробивши картон самостійно.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

cushionpack-ukraine шредер
energie logo
reduce reuse recycle
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00