Газовий термоусадочний пістолет Ripack 3000

Пропонуємо газовий теплової термоусадочний пістолет Ripack 3000. Це портативний і простий, надійний і безпечний в експлуатації переносний пристрій забезпечує високу продуктивність, дозволяє легко і ефективно упакувати практично будь-який товар.

Пістолет забезпечує локальний нагрів матеріалу і використовується для упаковки в поліетиленову термоусадочну плівку палет і великогабаритних вантажів, допомагає створити захисне покриття при консервації будівельних конструкцій і техніки, застосовується при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт, обробці шкур худоби. В якості теплоносія використовується пропан або магістральний природний газ.

На упаковку європалет з вантажем висотою до 1800 см потрібно від 40 секунд до 3,5 хвилин, в залежності від досвіду оператора.

У комплект поставки входять:

– газовий термопакувальний пістолет Ripack 3000

– клапан безпеки і регулювання тиску газу

-з’єднувальний газовий полімерний шланг довжиною 8 м

– ріжковий ключ для затягування сполук

-пластиковий кофр, який можна використовувати як підставку (максимальне навантаження 120 кг)

Ripack 3000 швидко і легко монтується додатковими аксесуарами різної довжини, що дозволяє працювати в більш важкодоступних місцях, наприклад, при упаковці нижньої чи верхньої частин піддона, при маркуванні Подоння знизу, ідеально підходить для упаковки обладнання, машин та іншої продукції, що має великі обсяги.

Забезпечує:

 • Швидке пакування в термоусадочну плівку середнього європіддона всього за півтори хвилини.
 • Зручність в експлуатації за рахунок ергономічного, зручного і добре збалансованого дизайну.
 • Використання додаткових опцій (насадок), запатентованих фірмою RIPACK, дозволяє розширити діапазон застосування і збільшити ефективність роботи.
 • Ripack 3000 – мобільне і потужне джерело тепла для упаковки: піддонів, пластикових панелей, покрівельних матеріалів і інших великогабаритних виробів.
 • Завдяки спеціальній конструкції сопла, нагрів зовнішніх елементів виключений, що робить Ripack 3000 трамвобезопасним і розширює область його применени

   Ripack 3000 виготовляється з якісних матеріалів. В процесі виробництва були проведені численні випробування і перевірки. Кожен екземпляр відповідає високим вимогам до експлуатаційними характеристиками і безпеки. Завдяки своїй високій потужності (до 75 кВт), можливості застосування пістолета практично безмежні: упаковка в термоусадочну плівку з метою збереження товарного вигляду, захисту від впливу зовнішнього середовища, контролю розтину, тривалого зберігання або здійснення перевезень обладнання, водного та автотранспорту, літальних апаратів, великогабаритних вантажів і багато чого іншого.

Устаткування для упаковки великогабаритних вантажів вантажів і продукції на паллетах. Газовий термоусадочний пістолет Ripack призначений тим, хто за родом своєї діяльності вирішує проблеми відправки продукції на палетах будь-яким видом транспорту і захисту вантажів при транспортуванні.

Основні проблеми при транспортуванні вантажів на палетах:

 • розсипання вантажу при впливі інерційних навантажень під час руху транспортних засобів
 • пошкодження вантажу при перевалці або в місцях обробки
 • опади (дощ, сніг, град)
 • механічний вплив від зіткнення з поблизу стоячим вантажем.
 • забруднення (пил, бруд, хімічні барвники, біологічні забруднення)
 • несанкціоноване проникнення (крадіжка)

Газовий термоусадочний пістолет Ripack 3000, Франція. Призначений для створення керованого постійного теплового поля при упаковці продукції на палетах в термоусадочну поліетиленову плівку, сезонної і транспортної упаковки великогабаритних об’єктів (засоби транспорту, об’єкти нерухомості), консервації будівельних і рекреаційних об’єктів, нанесення полімерної дорожньої і оформительской розмітки, локального прогріву об’єкта (будівництво, деревообробка, сільське господарство), боротьби з шкідниками та бур’янами і т.п.

Використовуваний теплоносій – газ ПРОПАН. Джерело газу: газовий балон будь-якої ємності, магістральний газ. Може бути адаптований для роботи з природним газом. Гарантія 1 рік. Весь перелік запасних частин і додаткових аксесуарів: подовжувальні насадки, візок для перевезення газових балонів, пакеторобні машина, газова пакувальна колона, настінний подовжувач газового шланга.

Додаткове обладнання:

1. Візок для газових балонів.

2. Подовжувальні насадки.

3. Подовжувач газового шланга настінний.

4. Пакеторобна машина Multicover 960.

5. Підставка під паллету.

Ключовими критеріями при розробці газового пістолета Ripack є елементи безпеки процесу експлуатації.

Елементи безпеки конструкції:

 • технологія “Холодне сопло”: при виділенні полум’я і роботі пістолета сопло не нагрівається, його можна торкатися і регулювати рукою без захисних рукавичок. Даний елемент усуває ризик опіків оператора і ймовірність виникнення пожежі сторонніх матеріалів при торканні з корпусом пістолета.
 • клапан безпеки і регулювання тиску газу: розташовується в місці кріплення шланга до джерела газу, регулює тиск в системі, в разі зміни тиску (підвищення або зниження) перекриває подачу газу в пістолет.
 • підпал горючої суміші при роботі з пістолетом відбувається миттєво, при натисканні оператора на курок, щоб припинилася подача газу і зупинилося горіння. Виключається довільно включала пістолета або його роботи при падінні з руки оператора.

Газовий термопакувальні пістолет Ripack 3000 є безпечним, надійним, самодостатнім, функціональним інструментом для проведення будь-яких робіт, що вимагають наявності відкритого полум’я.

Зателефонуйте нам, напишіть нам або постукайте в наші двері
Ми будемо раді зустрітися з вами і допомогти вашому бізнесу
 • Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00

Зателефонуйте нам

+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52

Наша адреса

02230, Україна, Київ
ул. Радосинськая, 2

Відправте нам повідомлення

viskom.com.ua@gmail.com

Захистіть і уникніть пошкодження вашої продукції.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email