fbpx

Повітряна захисна упаковка AirWave з перфорацією, повітряно бульбашкова плівка

Повітряно бульбашкова плівка наповнювач для пакування AirWave- це особливо простий і в той же час ефективний спосіб безпечної упаковки товарів і захисту їх від зовнішніх впливів на протязі всього процесу доставки. Якщо ваша компанія хоче якомога безпечніше транспортувати свої товари в їх конкетное місце призначення, ви знайдете широкий асортимент повітряної упаковки у нас.

Каталог повітряно бульбашкової пухирчастої пакувальної плівки AirWave та обладнання:

Пакувальна повітряно бульбашкова плівка AirWave, 98% - це повітря, тільки 2% - плівка.

Системи заповнення простору за допомогою повітря – найдешевше рішення на ринку, прості у виготовленні і не вимагає особливих умов зберігання, тому багато компаній в Україні сьогодні прагнуть мати власне компактне обладнання для виробництва захисного пакету.  На відміну від гофрокартону і бульбашкової плівки вони не займають місця на складі. Ціни нижче ніж традиційні пакувальні матеріали, такі як арахіс, папір або піна, а також скорочує процес упаковки. 

Повітряно бульбашкова пакувальна плівка (повітряні подушки) Floeter AirWave 8.3

Захисні повітряні подушки для пакування AirWave – нове рішення для заповнення пустот в коробках і захисту предметів від розбивання один від одного. Таке захисне пакування запобігає переміщенню предметів всередині тари. Подушки AirWave – це ідеальне рішення для упаковки збірних відправлень з мінімальним ризиком ушкоджень. Фіксує предмети або окремі частини, покриває поверхні предмета щоб уникнути пошкодження при контакті і забезпечує оптимальний захист від подряпин.

Перевірені пакувальні рішення - повітряні захисні подушки AirWave, повітряно бульбашкова плівка для пакування

Таких вид пакування вже багато років використовуються у всіх галузях промисловості і забезпечують надійний транспортний захист за допомогою індивідуальних інтеграційних рішень. Навіть там, де ви цього не очікуєте, наприклад, важкі двері або авіаперевезення. Тут ви можете зменшити кількість скарг за допомогою міцних повітряних подушок Heavy Duty. З іншого боку, дуже тонкі плівки з повітряною подушкою Super ECO найкраще підходять для легких упакованих товарів, таких як: фармацевтичні продукти. Для електронних компонентів ми маємо антистатичні повітряні подушкові плівки, які легко доступні для тих, хто потребує антистатической проекції, а також в захисті продукту. Саме тим, хто хоче мати саму екологічно чисту упаковку, наші плівки BIO виготовляються з натуральних продуктів і на 100% сумісні з будинками! Поговоріть з нашими фахівцями, і ми надамо вам ідеальне рішення для повітряної подушки для вашої логістичної задачі.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave

Дізнайся для чого використовується наше обладнання і плівка

Асортимент наших товарів досить широкий, і за допомогою обладнання представленого на сайті, можна забезпечити захисним пакувальним матеріалом склад будь-якого рівня. За допомогою обладнання AirWave і AirBoy Nano від німецького виробника Floeter Packaging Solutions можна виготовляти універсальну захисну упаковку – повітряні захисні бульбашки, а також повітряний захисний наповнювач. Дізнатися скільки коштують повітряні пухирчасті подушки і мати і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Екологічність плівки AirWave для навколишньго середовища

Компанія Віском піклується про охорону навколишнього середовища, і деякі види захисної плівки, виготовлені за допомогою нашого обладнання, володіють властивостями біоразложення. Крім того, повітряна плівка не містить в собі вторсировину. Вся поліетиленова упаковка виробляються тільки з первинних гранул. З огляду на, що більшість наших повітряних бульбашок в надутому вигляді на 98% складаються з повітря, і тільки на 2% – з поліетилену, можна говорити про високий ступінь екологічності нашої продукції.

При цьому ви отримуєте ряд зручностей, які складно переоцінити:

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00