fbpx

Пневмооболонка для фіксації та закріплення вантажу в транспортних засобах та контейнерах.

Пневмооболочка для кріплення вантажів в Україні від виробника практична і зручна. Являє собою щільні мішки в які при розміщенні в пустотах закачується повітря. Клапани герметизують мішок, в результаті між вантажами виявляється щільна подушка безпеки (пневмоподушка для транспортування вантажу).

Характеристики пневмоподушки для кріплення вантажів:

Матеріал внутрішній: поліетилен (РЕ), 70 Мкм

Матеріал зовнішній: тканий поліпропілен з ламінуванням, 100 г / м²

Відповідають рекомендаціям AAR США

ISO 9001

Пневмооболонка 600 х 900 мм

Оптові ціни за запитом

Пневмооболонка 600 х 1200 мм

Оптові ціни за запитом

Пневмооболонка 900 х 1200 мм

Оптові ціни за запитом
TOP

Пневмооболонка 900 х 1800 мм

Оптові ціни за запитом
TOP

Пневмооболонка 1200 х 1800 мм

Оптові ціни за запитом

Пневмооболонка 1200 х 2400 мм

Оптові ціни за запитом
TOP

Пістолет для пневмооболонки

Ціни за запитом

Пістолет для пневмооболонки

Ціни за запитом

Пневмооболонка або повітряний мішок для фіксації та закріплення вантажу в транспортных засобах

Кріплення вантажів в транспортних засобах здійснюється шляхом укладання пневмооболочек в технологічні пустоти між вантажами і закачуванням повітря в пакети. Повітряні мішки – двошарові пакети прямокутної форми з впускним / випускним клапаном.. Подібна конструкція повітряних кріпильних мішків обумовлює ряд їх унікальних експлуатаційних характеристик. Так, дані повітряні пакети є вологонепроникними і абсолютно герметичними. Дозволяють надійно фіксувати і ізолювати вантажі будь-яких розмірів і конфігурацій завдяки повному заповненню порожнин (від 10 до 50 см) між вантажами. 

Пакети доступні за різними розмірами і конструкціях. Пневмооболонки можуть бути використані для кріплення, безпеки і захисту вантажу у всіх видах транспорту, за винятком повітряного. Використання пневмооболочек дозволяє закріплювати найрізноманітніший вантаж на піддонах, а також розкріплювати окремо рулони, бочки, ящики, коробки та інше. Пакети можуть використовуватися безліч разів для кріплення вантажу при транспортуванні, термін використання залежить від правильної експлуатації.

Повітряні мішки для автотранспорту

Пневмооболонка для З/Д вагонів

Пневмооболонка для контейнерів

Пневмо подушка для морського транспорту

Пневмооболонка була виготовлена і введена в експлуатацію в 80-х роках 20 століття як зручна, швидка і економічно вигідна альтернатива безпечного розкріплення вантажу в ISO-контейнері, критому вагоні, вантажному автомобілі і океанському судні. При компактній закладці вантажу використання пневмооболочки позитивно впливає на безпеку руху. За даними Європейської Комісії Департаменту Транспорту, було підраховано, що до 25% аварій за участю вантажних автомобілів пов’язано з недостатнім кріпленням вантажу. Крім аварії, неправильне кріплення вантажу також може привести до псування або повної втрати вантажу, загибелі людей, втрати транспортного засобу, а також може призвести до негативного впливу на навколишнє середовище.

Повітряні пакети легкі в експлуатації, надуваються протягом двох-трьох хвилин (в залежності від потужності компресора) однією людиною.

 Повітряні пакети безпечні у використанні як при відвантаженні, так і під час приймання вантажу. Повітряний пакет також може надуватися за допомогою внутрішнього компресора вантажної машини. Надзвичайно важливо при використанні пневмооболонки прорахувати необхідний розмір під навантаження і кріплення продукції. Якщо розрахунки не будуть проведені, то пневмооболонки не виконуватимуть свою роботу належним чином. Повітряні кріпильні пакети не можна використовувати в якості розпірки навпроти дверей, а також будь-яких не жорстких поверхонь. Щільна тканина з ламінованої поліпропіленової плівки становить основу зовнішнього шару повітряного мішка, а зміцнений поліетилен – міністерство внутрішніх справ. Для зшивання пневмооболонки застосовують нитки і ущільнюючі шнури з високоміцного нейлону. Дані повітряні пакети є вологонепроникними і абсолютно герметичними, дозволяють надійно фіксувати і ізолювати вантажі будь-яких розмірів і конфігурацій. На даний момент дані повітряні кріпильні пакети є найкращими при транспортуванні важких і особливо важких вантажів.

Повітряні пакети від компанії Viskom легкі в експлуатації, так як надуваються за допомогою компресора через спеціальний клапан, і здуваються буквально за кілька хвилин. Повітряні кріпильні мішки застосовуються для розкріплення різноманітних вантажів різних габаритних розмірів, що перевозяться різними видами транспорту: ж / д вагони, контейнери, автотранспорт, морський транспорт. Застосовуються як окремо, так і в комплексі з іншими прийнятими засобами кріплення і розміщення вантажів

Повітряні мішки наповнюються повітрям за допомогою пневмопістолета і спеціального перехідника (захоплюючою муфти). Джерелом повітря для наповнення пневмооболонки може служити будь-який компресор. Швидкість наповнення пневмооболонки повітрям залежить від вибору продуктивності компресора і обсягу ресивера.

Відео

Відео з застосуванням пневмооболочки

Переваги застосування повітряних кріпильних пакетів:

Для збереження цілісності товарів при навантаженні, транспортуванні та розвантаженні сьогодні використовують спеціальні кріпильні повітряні подушки підвищеної зносостійкості. Повітряні пакети значно перевершують всі інші види контейнерних наповнювачів (стружку, картон, дерево і так далі) по ефективності, і мають більш вигідну ціну. По суті, це – надувна повітряна подушка, яка укладається в порожнечі між товарами, надійно фіксуючи вантаж в контейнері.

У складеному вигляді пневмооболонка від Viskom займає дуже мало місця, і володіє мінімальною вагою. За допомогою подушки безпеки можна закріплювати як тендітні товари (скло, комп’ютерну техніку, посуд), так і великовагові вантажі (меблі, виробниче обладнання, будматеріали тощо.). Надувна повітряна подушка DUNNAGE BAG є ідеальною “розпіркою”, що заповнює собою порожнечі в контейнерах, і перешкоджає деформації перевезених товарів. За ступенем функціональності у пневмооболочек сьогодні дійсно немає конкурентів. Це просте у використанні кріплення для вантажів підходить для захисту будь-яких товарів в контейнерах всіх відомих типів. Крім того, надувна повітряна подушка має відмінну пружністю, еластичністю.
Надувна пневмооболонка для фіксації та закріплення вантажу в контейнері
Пневмооболонка для фіксації та закріплення вантажу піддонів палет бочок

Постійно зростаючий обсяг транспортних перевезень на далекі відстані вимагають повного виключення транспортних ушкоджень. Перевезення продукції, що має різні типорозміри, в тому числі нестандартні, великогабаритні, складну геометричну форму і високу вартість вимагає використання кріпильних виробів нових видів. Кріпильні надувні повітряні мішки європейського виробництва дають можливість надійно і міцно закріпити продукцію при її транспортуванні і не допустити її переміщення і, як наслідок, пошкодження вантажів під дією різних навантажень.

Функції надувної упаковки (пневмооболонки)

За ступенем функціональності у пневмооболочек сьогодні дійсно немає конкурентів. Це просте у використанні кріплення для вантажів підходить для захисту будь-яких товарів в контейнерах всіх відомих типів. Крім того, надувна повітряна подушка має відмінну пружністю, еластичністю, а також підвищену зносостійкість в порівнянні з поліпропіленовими надувними мішками (повітряними пакетами). Пневмооболочка від VIskom добре “гасить” енергію поштовхів і ударів.

Подушка безпеки для вантажу надувається повітрям від компресора або насоса. Завдяки спеціальним клапанів, ця процедура може виконуватися в трьох швидкісних режимах. Надувні мішки вже давно взяли на озброєння великі торгові компанії. Пневмооболочка повністю відповідає світовому стандарту ISO9001. Надувна повітряна подушка протестована і офіційно схвалена Асоціацією американських залізниць (Association of American Railroads, скорочено AAR). Незалежно від того, чи будете ви здійснювати перевезення на вантажівці, поїзді, суховантажі або вантажному літаку, Ваш товар залишиться цілий і неушкоджений з використанням такого простого і ефективного кріплення як пневмооболонка. Дізнатися скільки коштують повітряні мішки або пневмооболонка (Dunnage Bag) від компанії ПП Віском для вантажних перевень і купити для надійної фіксації вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами. 

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

пневмооболонка Віском
Dunnage bag Viskom association of american railroads
Пневмооболонка Rothschenk ціна Україна
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00