fbpx

Швидкознімний пістолет для наповнення повітрям пневмооболочек. Ціна від виробника.

Пістолет для пневмооболочек

Пистолет-переходник-для-быстрого-надува-пневмооболочек фото

Наповнення мішків здійснюється всього за кілька секунд за допомогою спеціально розробленого для цього майданчика клапана швидкого наповнення і відповідного пістолета для наповнення від компанії Віском.

«Надування» працює, з одного боку, так швидко завдяки особливо великого відкриття клапанів, а з іншого – завдяки продуманому механізму наповнення.

Надійна система наповнення стисненим повітрям для всіх стандартних з’єднань стисненого повітря.

Переваги:

Міцний і довговічний
Крім того, він всмоктує навколишнє повітря, тим самим заощаджуючи повітря компресора.

Матеріал:

пластиковий адаптер
Швидкознімний пістолет з литого алюмінію

Пневмооболочка дуже практична і зручна. Вона являє собою щільні мішки різного об’єму і секціонування, в які при розміщенні в пустотах закачується повітря. Клапани герметизують мішок, в результаті між вантажами виявляється щільна подушка безпеки

Кріплення вантажів в транспортних засобах здійснюється шляхом укладання пневмооболочек в технологічні пустоти між вантажами і закачуванням повітря в пакети. Повітряні мішки – двошарові пакети прямокутної форми з впускним / випускним клапаном.. Подібна конструкція повітряних кріпильних мішків обумовлює ряд їх унікальних експлуатаційних характеристик. Так, дані повітряні пакети є вологонепроникними і абсолютно герметичними, дозволяють надійно фіксувати і ізолювати вантажі будь-яких розмірів і конфігурацій завдяки повному заповненню порожнин (від 10 до 50 см) між вантажами. 

Пакети доступні за різними розмірами і конструкціях. Пневмооболочки можуть бути використані для кріплення, безпеки і захисту вантажу у всіх видах транспорту, за винятком повітряного. Використання пневмооболочек дозволяє закріплювати найрізноманітніший вантаж на піддонах, а також розкріплювати окремо рулони, бочки, ящики, коробки та інше. Пакети можуть використовуватися безліч разів для кріплення вантажу при транспортуванні, термін використання залежить від правильної експлуатації. Дізнатися скільки коштує швидкознімний пістолет для наповнення повітрям пневмооболонок Viskom для транспортування  і купити по ціні виробника Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Пістолет для наповнення повітрям пневмооболонок для автотранспорту

Придбати пістолет для наповнення повітрям пневмооболонок для З/Д вагонів

Ціна на пістолет для наповнення повітрям пневмооболонок для контейнерів

Вартість пістолету для наповнення повітрям пневмооболонок для морського транспорту

Для збереження цілісності товарів при навантаженні, транспортуванні та розвантаженні сьогодні використовують спеціальні кріпильні повітряні подушки підвищеної зносостійкості. Повітряні пакети значно перевершують всі інші види контейнерних наповнювачів (стружку, картон, дерево і так далі) по ефективності, і мають більш вигідну ціну. По суті, це – надувна повітряна подушка, яка укладається в порожнечі між товарами, надійно фіксуючи вантаж в контейнері.

У складеному вигляді пневмооболочка від Viskom займає дуже мало місця, і володіє мінімальною вагою. За допомогою подушки безпеки можна закріплювати як тендітні товари (скло, комп’ютерну техніку, посуд), так і великовагові вантажі (меблі, виробниче обладнання, будматеріали тощо.). Надувна повітряна подушка DUNNAGE BAG є ідеальною “розпіркою”, що заповнює собою порожнечі в контейнерах, і перешкоджає деформації перевезених товарів. За ступенем функціональності у пневмооболочек сьогодні дійсно немає конкурентів. Це просте у використанні кріплення для вантажів підходить для захисту будь-яких товарів в контейнерах всіх відомих типів. Крім того, надувна повітряна подушка має відмінну пружністю, еластичністю.

Відео

Відео з застосуванням пневмооболонки

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Viskom Dunnage air bag luftposlter пневмооболочка _viskom.com.ua
Пневмооболочка Rothschenk купить цена украина от компании Виском
Пневмооболочка Rothschenk купить цена украина от компании Виском
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02230, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42а
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00