PaperWave

Обладнання PaperWave

При транспортуванні гострих предметів система паперових подушок може бути корисним доповненням  повітряній подушці, щоб забезпечити безпечне транспортування. При натисканні кнопки або за допомогою попереднього встановлення на сенсорному екрані PaperWave  виробляє м’які паперові подушки правильної довжини.

PaperWave від Floeter Packaging Solutions – це просте і легке в експлуатації обладнання для виробництва паперових вкладишів (з гофрованого паперу) для заповнення пустот і фіксації товару в упаковці. Використовуючи запатентовану технологію трансформації паперу, захисна упаковка поєднує в собі папір і повітря, в результаті якої виходить дуже легка і гнучка трубка. Вона дає максимальне заповнення пустот з використанням меншої кількості паперу, при цьому тара з продукцією буде легше, що дозволить економити на логістиці. Високошвидкісне виробництво паперових захисних прокладок на вимогу для облицювання і чергування картону.

PaperWave – це швидко вироблені, ергономічні, зручні для використання і мобільні паперові вкладиші. Функціі і можливості дозволяють упакувати в коробку будь-які види продукції. Відмінною особливістю, є інтеграційні можливості обладнання, застосування яких знаходять в широких областях виробництва і логістики.

Завдяки своєму компактному розміру і ваги обладнання PaperWave легко розміщується в будь-якому місті. Поставляється в 2-х варіантах. Для того, щоб працювати з обладнанням досить мінімального рівня підготовки оператора. PaperWave має ряд інтуїтивно зрозумілих налаштувань, які збільшують швидкість і ефективність пакувального процесса. Що може бути простіше, ніж виробляти паперові вкладиші на своєму складі? Компанія Floeter Packaging Solutions піклується про своїх клієнтів, тому випускає рулони паперу з різною довжиною і щільністю паперу. Це дозволяє економити на обсязі витраченого сировини в залежності від потреб упаковуваної продукціі. Після проходження паперу через трасформер, який надає паперові одношаровий і двухслойний об’ємну форму у вигляді трубки, перетворюючи її в ефективний захист і заповнювач пустот. Данний вид паперової упаковки активно стримує переміщення продукції в тарі і гарантує надійний захист аж до отримання товарів заказчиком. Конвертер оснащений автоматичним механізмом різання, що виключає необхідність  відривання вручну і забезпечує більш комфортні умови роботи. Це ергономічне рішення допоможе при упаковці як великих, так і дрібних партій продукції.

Як виходять об’ємні паперові вкладиші

Після проходження паперу через трасформер, Який надає одношарової і двуслойной папері об’ємну форму у вигляді трубки, перетворюючи її в ефективний захист і заповнювач пустот. Даний вид паперової упаковки активно стримує переміщення продукції в тарі і гарантує надійний захист аж до отримання товарів замовником. Конвертер оснащений автоматичним механізмом різання, що виключає необхідність відривання вручну і забезпечує більш комфортні умови роботи. Це ергономічне рішення допоможе при упаковці як великих, так і дрібних партій продукції.

Основні функції:

 • Швидке виробництво паперових вкладишів;
 • Економічне заповнення порожнечі, завдяки великому обсягу вкладишів;
 • Фіксація предметів в тарі;
 • Для продукції легкої та середньої маси;
 • Екологічна упаковка, підлягає переробці на 100%;
 • Надійне і просте в обслуговуванні обладнання з підвищеним терміном експлуатації;
 • Зручне управління за допомогою сенсорного екрану.
 • Виробляє паперові вкладиші запрограмованої довжини і має вбудований ріжучий механізм, який може легко і швидко відрізати потрібні відрізки.


Додаткові опції:

 • Ножна педаль управління для роботи в ручному і автоматичному режимі.
 • Накопичувач вкладишів (конструкція збору готової продукції для подальшого використання).
 • Матеріал виготовлений на 100% з паперу первинної обробки, а її повітряна структура мінімізує відходи за рахунок зниження кількості пакувального матеріалу, необхідного для забезпечення відмінного рівня захисту. Унікальне пресування пристрою допомагає більш ефективно використовувати пакувальні матеріали (збільшення обсягу за рахунок круглої форми з порожнечею всередині) , виробляючи більше кубічних метрів гофрованого матеріалу на квадратний метр паперу.

 

Ідеальне поєднання: папір і машини PaperWave

Comments are closed.