fbpx

Паперовий армований крафт скотч, активований водою
60 мм х 150 м

Ми пропонуємо вам купити екологічний паперовий армований крафт скотч з водної активацією і упаковувати ваші товари міцним матеріалом, який легко утилізувати, яким швидко проклеюють поверхню будь-якої коробки, і який при цьому коштує дешево, адже вартість пакувальних матеріалів безпосередньо впливає на ціну, яку ви встановлюєте на свій товар.

  • 8 шт - 290 грн/рулон з ПДВ
  • 24 шт - 294 грн/рулон з ПДВ
  • 80 шт - 270 грн/рулон з ПДВ
  • 160 шт - 260 грн/рулон з ПДВ

Що таке паперовий армований крафт скотч?

Гумований крафт скотч Neubronner – це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який служить захисною пломбою для упаковки вантажів. Це стрічка з крафт-паперу з довгими волокнами – коричневого  кольору і картопляного крохмалю в якості клею. Після нанесення на картонну коробку вона зливається завдяки капілярній дії, об’єднуючи і зміцнюючи упаковку.

Паперовий армований еко крафт скотч, актикований водоюbr для пакування коробок

Чутливі до тиску самоклеючі стрічки покладаються на молекулярне тяжіння, щоб прилипати до поверхні. Гумована паперова стрічка активується водою і наноситься мокрим способом. Вологий клей вбирається в картон і склеює стрічку з коробкою. Після висихання протягом декількох хвилин його дуже важко видалити.

Гумована армована паперова стрічка стала більш широко використовуватися при виконанні пакувальних операцій завдяки екологічним та експлуатаційним переваг, які вона забезпечує. Зокрема, для пакувальних операцій, коли сотні товарів упаковуються для перевезення, безпеку товарів завжди викликає занепокоєння, а оскільки клейка паперова стрічка приклеюється до волокон коробки, вона є найкращою стрічкою для створення надійного скріпленого ущільнення.

Оскільки клейка армована паперова стрічка є натуральною, необхідний диспенсер, щоб ефективно активувати крохмаль водою. Диспенсери в нашому асортименті дозволяють оператору вибирати «заздалегідь визначену довжину», гарантуючи, що практично немає відходів, що значно скоротить витрати.

Відвантаження товарів по всьому світу неухильно зростає. Стає все більш важливим упаковувати товари всіх видів високої якості і захищати їх від крадіжок і зовнішніх впливів. Те, що Neubronner GmbH & Co. KG виробляє в Oberursel, відповідає цим вимогам і чудово поєднує картонні коробки. Асортимент продукції традиційної компанії широкий. Він варіюється від клейкої стрічки, покритої гарячим розплавом, для запечатування заводських країв картонних коробок, до паперів для переносних сумок і конвертів, до паперу з поліетиленовим покриттям для закривання мішків і склеюють паперів для деревообробної та меблевої промисловості. Вже понад 100 років ми спеціалізуємося на виробництві паперових стрічок. У армованих волокном прогумованої стрічки Neubronner в Європі навіть єдині виробники.

Екологічний паперовий армований скотч або клейка стрічка з крафт паперу з клеєм з рослинного крохмалю від Німецького виробника Neubronner GmbH & Co, не містить типового для паперового скотча пластикового поліетиленового покриття. Чи підлягає переробці і розкладається в природі. 

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Крафт скотч Neubronner
Fipago-neubronner-скотч-крафт-купить-цена
WAT Tape Viskom
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00