fbpx

Крафтовий паперовий коричневий скотч для пакування, коричнева пакувальна еко клейка стрічка

Самоклеящийся, екологічно чистий крафтовий паперовий скотч. Ця паперова стрічка для закриття коробок ідеально підходить для герметизації всієї вашої картонної упаковки. Чудові адгезійні властивості стрічки гарантують, що коробки надійно закриті, тому вміст залишається без пилу, а коричнева стрічка надає вашій упаковці професійний і екологічний вид. Але ваші поштові відправлення не тільки будуть виглядати екологічно відповідальними, а й екологічно безпечними, тому що після використання паперова стрічка разом з коробкою може бути додана до старих паперових відходів і перероблена.

Каталог паперового пакувального крафтового скотча:

Крафтовий паперовий скотч ECO
48 мм х 50 м

Оптові ціни по запросу
ECO

Крафтовий паперовий скотч FRAGILE
48 мм х 50 м

Оптові ціни по запросу
ECO

Коричневий паперовий крафтовий скотч є екологічно безпечним способом запечатування картонних коробок

Паперова стрічка славиться своїми відмінними адгезійними властивостями. Одним з переваг цього є те, що після того, як коробка заклеєна в стічкой, її не можна відкрити без видимого пошкодження стрічки – хороша міра безпеки, яка допомагає запобігти крадіжці під час транспортування і забезпечує надійний захист вашої продукції. Самоклейка паперова стрічка для закриття коробок також добре прилипає до перероблених коробок.

Паперову клейку стрічку можна наносити або за допомогою диспенсера для стрічки, або вручну, і рулон легко відривати вручну. Паперова стрічка не розтягується і розгортається практично безшумно. Зберігайте стрічку в сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів. Для підвищення впізнаваємості  паперова стрічка ідеально підходить для друку з логотипом вашої компанії або особистим повідомленням.

⟹ Правильний крок у світ без пластикової упаковки ⟸

З нашими клейкими стрічками, які повністю розкладаються мікроорганізмами, ми даємо вам можливість розробити свою упаковку і доставку повністю без пластику. Отже паперова клейка стрічка, яка не містить силікону від компанії Віском – це екологічно чиста паперова клейка стрічка, що дозволяє зробити доставку більш екологічно безпечною. Що стосується утилізації, ваш клієнт може легко утилізувати всю упаковку – картон і пакувальну стрічку і «впорядкувати» через цикл макулатури.

Нові види клейкої стрічки в асортименті!

Клейкі паперові стрічки є альтернативою клейким стрічкам із пластику. Вони є екологічно чистими і мають кращі адгезійні властивості, ніж відомі пластикові клейкі стрічки. З цієї причини ми завжди пропонували 2 види цієї клейкої стрічки в нашому інтернет-магазині. Щоб підготувати це нововведення до вашого великого вибору, ми зайшли так далеко і розробили звичайні вологі клейкі стрічки.

Загальновідомо, що екологічність і стійкість повинні грати більш значну роль в кожної компанії в майбутньому. Але це є проблемою, особливо в області упаковки, так як більша частина упаковки в даний час виготовляється з недорогого, але дуже шкідливого для навколишнього середовища пластика, який важко утилізувати після використання. і, звичайно, не компостується. Таким чином з нашою продукцією ми пропонуємо ряд альтернатив, які дозволяють вам упаковувати свої продукти абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища способом. Пропонована тут паперова клейка стрічка є яскравим прикладом успішного пошуку компостируемой пакувальних матеріалів, які зазвичай виготовляються тільки з пластика. Ми можемо зробити це без втрати ефективності, зробивши цю стрічку такий же міцною на розрив і клейкою, як і з пластика. Відволікаючи свою компанію від пластикових відходів і до сталого розвитку завдяки клейким стрічок від Viskom, а також багатьом іншим екологічно чистим пакувальних матеріалів.

Крафтовый бумажный скотч для упаковки, коричневая упаковочная эко клейкая лента
Липкі крафт стрічки, без сирої нафти, без ПВХ, стійкі і 100% компостовані!

Наші пакувальні стрічки, клейкі стрічки з паперу доступні в різних варіантах. Наша паперова стрічка підходить, наприклад, для захисту від бризок при фарбуванні на всіх поверхнях і матеріалах або для герметизації коробок і обгорткового паперу. Волога клейка паперова стрічка, посилка з нашого асортименту, особливо використовується для закриття коробок і картонних коробок для частих поштових відправлень. Таким чином, наш магазин пропонує правильний варіант для ваших потреб упаковки в усіх областях. Паперові стрічки можуть бути надруковані індивідуально відповідно до ваших побажань і тому можуть бути персоналізовані.

Паперова стрічка дає вам можливість розробити упаковку так, щоб ваш клієнт міг легко утилізувати упаковку за допомогою схеми переробки макулатури. Таким чином паперова пакувальна стрічка допомагає уникнути і / або зменшити шкідливі для навколишнього середовища пластмасові відходи. Допоможіть зменшити кількість пластикових відходів і виберіть пакувальну крафт стрічку, щоб запечатати ваші пакувальні коробки!

Волога клейка стрічка – найефективніший спосіб запечатати коробку. На відміну від звичайних клейких стрічок, волога клейка стрічка зв’язується з картонною упаковкою і, нарешті, з’єднується з нею. Тому у вас також є більш високий рівень безпеки з мокрою клейкою стрічкою. Це не може бути відкрито і закрито, не будучи поміченим. Він також нечутливий до холоду і теплу, нечутливий до пилу, світла і вологи.

Підпишись на  >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколая Закревського 42 А
Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 17:00