fbpx

Пакувальний крафт-папір в рулонах
42 см х 250 м

Пакувальний крафт-папір в рулонах – це стійка альтернатива бульбашкової плівки утримує ваші продукти на місці завдяки блокуючого дизайну без необхідності використання липкої стрічки, щоб запобігти їх розгортання.

Використовуйте PaperPack як заповнення пустот, коли необхідна виняткова амортизація або коли тендітні предмети знаходяться близько до краю коробки. У цьому випадку використання PaperPack набагато дешевше, ніж витрати, пов’язані з поверненням і заміною пошкоджених предметів.

  • 10 шт - ціну уточнюйте
  • 20 шт - ціну уточнюйте
  • 50 шт - ціну уточнюйте
  • 100 шт - ціну уточнюйте

Пакувальний крафт-папір в рулонах PaperPack - альтернатива бульбашковій плівці

Упаковка часто є важливим елементом упаковки, забезпечуючи захист від стирання поверхні і незначних інцидентів при зверненні. Матеріали PaperPack захищають продукти від цих проблем, а також призначені для запобігання ушкоджень, викликаних внутрішніми ударами, які можуть виникнути, коли кілька предметів упаковані разом в одному контейнері.

PaperPack - це готове рішення для захисної упаковки.

Пакувальний перфорований крафт-папір PaperPack поєднує хороший захист з зазначеним нагородами дизайном, що робить його економічним і екологічно безпечним.

При обгортанні предметів проміжний шар тканини має вирішальне значення для захисних характеристик висікання. Без тканини висічені шари лягають один на одного, як складені один на одного чаші, не створюючи простору, необхідного для оптимального захисту продукту. Найважливіший тканинний шар також захищає вироби від стирання поверхні (подряпини на фарбі, потертості етикеток і т. Д.)

Переваги нашої паперової упаковки:

Еко папір використовується для:

Застосування крафт-паперу стільникового в рулонах PaperPack:
Каталог перфорованого крафт-паперу в рулоні:

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах:

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00