fbpx

Обладнання AirWave 1 для виготовлення повітряних подушок (пухирчаста плівка наповнювач) для заповнення та збереження цілісності товару. Ціна від 348грн / м3.

Характеристики обладнання для виготовлення повітряних подушок:

 • Продуктивність 8-10 м / хв
 • 94 види плівки
 • Товщина плівки 20-26 мікрон
 • Виробництво вузьких і широких матів

Ваші продукти повністю захищені з повітряними подушками або матами AirWave!

Інноваційне рішення для упаковки будь-якого типу продукції. Станція AirWave – швидкий захист від пошкоджень при транспортуванні продукції, економія Вашого часу та коштів. Настільна модель є ідеальним рішенням для цеху відвантаження готової продукції, адже завдяки своїй швидкості вона може обслуговувати одночасно 4 робочих місця. AirWave – це нове покоління надувних амортизувальних систем упаковки, які гнучко підлаштовуються під потрібну кількість і тип упаковки для різних виробничих замовлень. Незалежно від того, що Ви відправляєте, AirWave простий, але ефективний для всіх Ваших потреб заповнення пустот.

Ефективне рішення для будь-якого відділу упаковки і доставки - обладнання для виготовлення повітряних подушок AirWave

Швидка і легка система AirWave підходить для будь-якої пакувальної станції. Унікальна в своєму застосуванні, вже більше 1000 клієнтів використовують систему AirWave®. З AirWave ми представляємо нове покоління повітряних подушок, з якими Ви самі стаєте виробником бульбашкової обгортки. Величезне економічне і стійке рішення дозволяє повітряній подушці заповнюватися повітрям безпосередньо на місці. Повітряна подушка AirWave від Floeter може бути інтегрована в існуючі пакувальні станції і модульно розширюється. Наприклад, є певна тара, групова упаковка – розмір коробки стандартний, а заповнення весь час різний (мережева продаж косметики, наприклад), і якщо нічим не заповнювати порожнечу, то товар в коробці під час транспортування може пошкодитися або деформуватися. Напевно, знайома така практика, коли порожнечі в посилці заповнюються полістирольними чіпсами, м’ятим папером або газетою. Альтернативний варіант – AirWave. Тут використовується повітря для заповнення порожнечі. У порівнянні з тими ж полістирольними чіпсами 1 куб.м упаковки AirWave в 1,5 рази дешевше полістиролу.

Обладнання для виготовлення повітряних подушок наповнювач
Обладнання AirWave для виготовлення повітряних пухирчатих подушок
Обладнання Floeter AirWave для виготовлення повітряної бульбашкової плівки

Неперевершена швидкість роботи і простота використання:

 • До 10 метрів в хвилину становить швидкість наддуву повітряних подушок - найоптимальніша швидкість для споживання захисної упаковки компаніями з високим навантаженням.
 • Реактивний старт - це технологія, при якій машина надуває подушки з максимальною потужністю відразу після включення.
 • Таймер запуску і зупинки дозволяє спростити роботу з обладнанням.
 • Датчик об'єму призначений для автоматичної роботи устаткування в процесі упаковки. Включення і відключення відбувається в залежності від заповнення обсягу.
 • Легкість у використанні: підключення обладнання в мережу, заправка плівки і моментальний старт роботи.
 • Розумні технології бічного запаювання.
 • Знижений рівень шуму при роботі обладнання, не більше 60 Дб
 • Унікальна технологія запаювання пакету і найвища якість матеріалів дозволяють використовувати повітряну подушки багаторазово.
 • Вага - 5.6 кг
 • Сертифікований
Обладнання для виготовлення плівки наповнювача
Пакувальне обладнання для виготовлення повітряних подушок

Відео

Ефективна і гнучка упаковка за допомогою машини для повітряної амортизації AirWave

Зроблено В Німеччині

Airwave є торговою маркою FLÖTER Verpackungs-Service GmbH. Компанія пропонує інноваційні машини і упаковку на повітряній подушці – зроблено в Німеччині – для пакувальної промисловості. Особливість: пакувальні рішення від AirWave ідеально скоординовані. Це підвищує ефективність, економить ресурси і покращує якість доставки.

 • Переваги для вашого вантажу:
 • Транспортні витрати знижуються за рахунок значної економії ваги пакувального матеріалу
 • Технічне обслуговування і час простою зводяться до мінімуму завдяки оптимальній координації машини і пухирчастої плівки
 • Скарги можуть бути зменшені шляхом оптимального захисту ваших товарів
 • Через низьке використання матеріалів витрати на пакувальний матеріал знижуються
 • Індивідуальний брендинг вашої повітряної подушки підвищує впізнаваність бренду ваших клієнтів
Ефективний захист при доставці

Ідея маленького помічника проста і геніальна: подушки і килимки на повітряній основі виробляються безпосередньо на місці за допомогою однієї системи. Переваги майже очевидні. Компактний і міцний AirWave не тільки ультра-мобільний, але ще і дуже легкий – всього 5,6 кг. Подушки і мати на повітряній основі – найефективніший і безпечний матеріал для наповнення. Вони зроблені з поліетилену і тому на 100% підлягають вторинній переробці. Сама плівка має товщину 20-26 мкм і тому надзвичайно довговічна, але в той же час дуже економічна. Датчик рівня, який автоматично визначає правильний рівень наповнення, також допомагає знизити затрати. Дізнатися скільки коштує обладнання AirWave для виготовлення повітряних пухирчастих бульбашкових подушок та матів і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00