Пакувальне обладнання Floeter AirWave 1 для виробництва захисного матеріалу - повітряної упаковки. Пристрій дозволяє відмовитись від дорогої повітряно-пухирчастої плівки.

Пакувальне обладнання AirWave для виготовлення повітряних подушок, характеристики:

Ваші продукти повністю захищені з повітряними подушками або матами AirWave!

Інноваційне рішення для упаковки будь-якого типу продукції. Пакувальне обладнання AirWave – швидкий захист від пошкоджень при транспортуванні продукції, економія Вашого часу та коштів. Настільна модель є ідеальним рішенням для цеху відвантаження готової продукції, адже завдяки своїй швидкості вона може обслуговувати одночасно 4 робочих місця. AirWave – це нове покоління надувних амортизувальних систем упаковки, які гнучко підлаштовуються під потрібну кількість і тип упаковки для різних виробничих замовлень. Незалежно від того, що Ви відправляєте, AirWave простий, але ефективний для всіх Ваших потреб заповнення пустот.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave

Ефективне рішення для будь-якого відділу упаковки і доставки - пакувальне обладнання AirWave для виготовлення повітряних подушок

Швидка і легка система AirWave підходить для будь-якої пакувальної станції. Унікальна в своєму застосуванні, вже більше 1000 клієнтів використовують систему AirWave®. З AirWave ми представляємо нове покоління повітряних подушок, з якими Ви самі стаєте виробником бульбашкової обгортки. Величезне економічне і стійке рішення дозволяє повітряній подушці заповнюватися повітрям безпосередньо на місці. Повітряна подушка AirWave від Floeter може бути інтегрована в існуючі пакувальні станції і модульно розширюється. Наприклад, є певна тара, групова упаковка – розмір коробки стандартний, а заповнення весь час різний (мережева продаж косметики, наприклад), і якщо нічим не заповнювати порожнечу, то товар в коробці під час транспортування може пошкодитися або деформуватися. Напевно, знайома така практика, коли порожнечі в посилці заповнюються полістирольними чіпсами, м’ятим папером або газетою. Альтернативний варіант – AirWave. Тут використовується повітря для заповнення порожнечі. У порівнянні з тими ж полістирольними чіпсами 1 куб.м упаковки AirWave в 1,5 рази дешевше полістиролу.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave від компанії Віском

Неперевершена швидкість роботи і простота використання:

Обладнання для виготовлення плівки наповнювача
Пакувальне обладнання для виготовлення повітряних подушок

Відео

Ефективна і гнучка упаковка за допомогою машини для повітряної амортизації AirWave

Зроблено В Німеччині

Airwave є торговою маркою FLÖTER Verpackungs-Service GmbH. Компанія пропонує інноваційні машини і упаковку на повітряній подушці – зроблено в Німеччині – для пакувальної промисловості. Особливість: пакувальні рішення від AirWave ідеально скоординовані. Це підвищує ефективність, економить ресурси і покращує якість доставки.

Обладнання для виготовлення повітряних подушок наповнювач
Обладнання AirWave для виготовлення повітряних пухирчатих подушок
Обладнання Floeter AirWave для виготовлення повітряної бульбашкової плівки
Ефективний захист при доставці

Ідея маленького помічника проста і геніальна: подушки і килимки на повітряній основі виробляються безпосередньо на місці за допомогою однієї системи. Переваги майже очевидні. Компактний і міцний AirWave не тільки ультра-мобільний, але ще і дуже легкий – всього 5,6 кг. Подушки і мати на повітряній основі – найефективніший і безпечний матеріал для наповнення. Вони зроблені з поліетилену і тому на 100% підлягають вторинній переробці. Сама плівка має товщину 20-30 мкм і тому надзвичайно довговічна, але в той же час дуже економічна. Датчик рівня, який автоматично визначає правильний рівень наповнення, також допомагає знизити затрати. Дізнатися скільки коштує обладнання AirWave для виготовлення повітряних пухирчастих бульбашкових подушок та матів і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00