fbpx

Профіль і кутник для пакування Nomapack (Бельгія) з пінополіетилену для захисту вікон, дверей, меблів, торців, кутів від пошкоджень.

Профіль і кутник для пакування Nomapack це запатентований захисний виріб, який гарантує надійний захист торців, кутів і ребер предметів меблів, великої оргтехніки та інших виробів від відколів, ударів, подряпин, вм’ятин та інших численних можливих пошкоджень, які можуть трапитися як у процесі упаковки, так і під час такелажні роботи. Профіль виготовлений зі спіненого поліетилену. Він легко ріжеться, має високі якісні та міцності.

Незліченні продукти подорожує по світу і підкорює земну кулю. Деякі з них є дешевими товари масового виробництва, а інший – прекрасне вироби ручної роботи, але всі вони народжуються з майстерності, готовність ризикувати і інноваційна силу. Ось чому ці продукти заслуговують безпечної доставки до місця призначення.

Коли справа доходить до упаковки, вимоги повністю залежить від упаковуваного вмісту. Будьте то для автомобільної промисловості, будівельний сектор, внутрішній ринок або для споживчих товарів високого класу, найбільш важлива річ в упаковці зазвичай є захист товару від подряпин, поломки і пошкодження, викликане вплив. Інноваційний, легкі пакувальні матеріали створюють простір для всіх видів транспорту – автомобільний, морський або повітряний. Це економить енергію, час і гроші. Крім того, очевидно, що естетична упаковка і гарне уявлення товарів можуть ефективно вплинути на рішення про покупку.

Профілі NOMAPACK® забезпечує упаковка, прикраса і захист для всього – без винятку. Наш стандартні продукти вже досить для задоволення більшості поточних вимог до упаковки. Але якщо ваш продукт дійсно незвичайний і винятковий, ми надамо ідеальну упаковку, адаптовану до вашого продукту. Наші фахівці разом з вашими експертами вивчить конкретні проблеми і запропонує пакувальне рішення, ідеально відповідне ваші вимоги. У нас є ресурси, інноваційні процеси оздоблення, досвід і ентузіазм для вирішення конкретних завдань і створення, здавалося б, неможливий з піни. Одне можна сказати напевно, NOMAPACK® буде супроводжувати ваш якісний продукт, поки його не отримає кінцевий покупець.

Nomapack пропонує широкий асортимент стандартних продуктів поряд з багатьма спеціальними формами, і спеціальні замовні рішення також можуть бути надані клієнтам в короткі терміни. Nomapack не піддається руйнуванню і забезпечує надійний захист вашого продукту від вогкості, коливань температури і механічних факторов.Упаковочние рішення Nomapack® підходять для будь-якої форми продукту, не вимагаючи фіксації допоміжних засобів, і вони легкі, як пір’їнка, що означає економію місця і транспортних витрат . Nomapack® виготовлений з екологічно чистих матеріалів, відштовхує бруд і миється, що робить його дуже гігієнічним. Продукція також призначена для вторинної переробки, що означає цінний внесок з точки зору захисту навколишнього середовища і стійкості.

Пакувальні профілі Nomapack виготовляються зі спіненого поліетилену. Продукція Nomapack логічно доповнює асортимент пакувальних надувних плівок компанії Viskom. Ці профілі, кращі в своїй ніші, захищають торці, кути і ребра різних виробів, які можуть бути пошкоджені при траспортіроці. Профілі оберігають небезпечні з точки зору пошкодження частини виробів від ударів, здавлювання, падінь, вібрації, зіткнення з твердими поверхнями, подряпин, відколів та інших випадкових пошкоджень в процесі упаковки, такелажу і транспортування. Фізичні властивості матеріалу Nomapack, що формуються його структурою, дозволяють використовувати його як універсальний пакувальний матеріал, застосовуваний при транспортуванні або зберіганні таких товарів і виробів, як скло, посуд, фарфор, кришталь і дзеркала; медикаменти та медичне обладнання; оргтехніка та радіоапаратура; побутова техніка; меблі; антикваріат, сантехніка; сувенірна і рекламна продукція та ін. 

Великі автомобільні виробники також використовують профілі Nomapack для упаковки і захисту стекол. Профілі Nomapack застосовуються для захисту нових автомобілів, з метою запобігання пошкодження зовнішніх панелей і лакофарбового покриття, при їх транспортуванні, розвантаженні і храненіі.Комбінація профілів Nomapack і стрейч плівки є компактним і недорогим рішенням для захисту автомобільного скла під час транспортування і зберігання. Застосовуються спеціальні види профілів з посиленим захистом кромки скла, що дозволяють упаковувати практично всі види автоскла з представлених на ринку.

Профіль і кутник для пакування - Ідеальний захист для всіх видів виробів:

Nomapack – це спеціальна система захисних профілів з поліетиленової піни, які були розроблені для кращого захисту даного продукту. Nomapack має дуже широкий спектр застосування. Всі профілі виготовлені зі спеціальної піни, яка на 100% придатна для повторного використання або може бути використана повторно. Це означає, що це екологічно чистий продукт.Профілі Nomapack мають дуже хорошими адгезійними і захисними властивостями, що забезпечує гнучкість і стабільність упаковки. Ця форма захисту продукту також демонструє високу стійкість до погодних змін, низьким або високим температурам і зносу.

Виробником профілів з торговою назвою Nomapack є бельгійська компанія NMC.Профілі Nomapack – це профілі з поліетиленової піни (екструдовані полімери), призначені для захисту і захисту продуктів від пошкоджень при транспортуванні і зберіганні. Захисні профілі «NOMAPACK» гасять вібрації і захищають товар при ударах і падіннях. Профілі є екологічно чистими і на 100% придатні для вторинної переробки.

У наш бурхливий час, коли науково-технічний прогрес не обходить одну з галузей сучасного виробництва, пакувальні технології не залишаються в стороне.Создаются не просто нові пакувальні матеріали, а розробляються пакувальні вироби для спеціалізованого застосування в різних сферах.Прежде за все, це стосується захисних профілів зі спіненого поліетилену (ППЕ), які вже широко застосовуються в Європі в упаковці і виробництві мебелі.Упаковочний захисний профіль з спіненого поліетіленаПріменяется для максимальної защи и кутів, торців, кромок меблевих фасадів і стільниць, скла, дзеркал, виробів з кераміки та натурального каменю, тендітних виробів та іншої продукціі.Імеет низьку абразивність і ідеально захищає поліровані або пофарбовані грані меблів. Цей матеріал є одним з найбільш екологічно чистих пластиків. Виготовляється з поліетилену високого тиску (LDPE), стійкий до вологості і змін температури в межах від -40 до + 100 оC. Має високу хімічну стійкість і придатний для вторинної переработкі.Удобство у використанні. Гнучкий, легкий і простий у використанні. Легко обробляється для надання потрібного розміру, формування кутів і вигинів.

Економічним засобом для пакування різних тендітних предметів є профіль з спіненого поліетилену. Його пориста структура дозволяє забезпечити міцну «броню». Упаковка зі спіненого поліетилену часто застосовується при необхідності транспортування товару, наприклад, меблів. Вона відмінно захищає від різних поврежденій.Кроме того безперечною перевагою на користь цієї захисної упаковки можна назвати її приємну ціну і зручне прімененіе.Желаете придбати? Хочете купити пакувальні матеріали. Компанія Viskom представляє широкий перелік виробів цього роду, напрімер.Для здійснення покупки, телефонуйте за телефонами: +38 (067) 401-27-79, +38 (099) 505-95-52. Також наші консультанти завжди раді проконсультувати.

Упаковка зі спіненого поліетилену - одна з найбільш ефективних і економічних.

Її безсумнівним плюсом є амортизуючі властивості, необхідні для забезпечення збереження товару. Цей вид упаковки підходить для різних матеріалів і предметів: для меблів, побутової техніки, для скла та інших тендітних елементів. Маючи пористу структуру і можливість щільного прилягання до каркасних поверхонь і кутів, він дозволяє надійно захистити від подряпин, оберігає від різних зовнішніх факторів – низьких температур, протікань, випарів. Більш того, пакувальний спінений поліетилен – це ідеальний захист для ванн і для потолков.Упаковка зі спіненого поліетилену дозволяє бути впевненим за перевезення в цілісності й схоронності вашої продукції. Завдяки зручності використання і забезпеченої надійності значно скоротяться витрати вашого підприємства на відбраковування при транспортуванні товару та вантажно-розвантажувальних роботах.

Кращі умови для придбання продукції Nomapack

Компанія Viskom врахує всі ваші побажання і допоможе купити за розумною ціною пакувальний спінений поліетилен. Фахівці нашої компанії готові надати широку інформацію про особливості замовлення і характеристиках товару. Продаж здійснюється не тільки в місті Київ, а й по всій території Украіни. Якщо ви потребуєте грамотної консультації або бажаєте зробити замовлення, необхідно зателефонувати нам по телефону +38 (067) 401-27-79, або написати по електронній пошті viskom.com.ua@gmail.com. Також наші фахівці можуть зв’язатися самі в зручний для вас час.

Для чого потрібен профіль і кутник для пакування Nomapack?

Часто, при перевезенні речей, ми стикаємося з необхідністю їх упакувати. Для цього доцільно використовувати спеціальні пакувальні матеріали. Їх, звичайно, існує безліч, це листової гофрокартон, стрейч-плівка, повітряно-бульбашкова плівка, спеціальні дешеві коробки для переїзду і т.п. Одним з елементів упаковки є захисні куточки. Здавалося б, маленька незначна деталь, наявності якої можна і не додати значення, проте, саме вона здатна вберегти кути вашої меблів, техніки або інших вантажів від псування і деформації при здійсненні транспортування.

Види захисних куточків і профілів Nomapack?

Захисні куточки виготовляються з різний матеріалів, при цьому мають різну конфігурацію. Картонні захисні кутники розрізняються по товщині використовуваного картону від 2 мм до 10 мм, можуть бути рівносторонній і нерівносторонні, також можуть мати Г-подібну і П-образну форми. Вони непогано виконують свою захисну функцію, якщо надійно зафіксовані скотчем або предмет з такими куточками упакований в стрейч-плівку. Можливо, також купити листовий гофрокартон і набагато посилити надійність упаковкі.Многіе професіонали упаковки вважають, що куточки з Енергофлекс краще картонних. Вони міцніші, і якісніше вбережуть вантаж при транспортуванні від різних відколів, псування і деформування, а також дії вологи і перепадів температур.

Синій захисний куточок пропонується до використання фахівцями нашої компанії.

Цей куточок зроблений з спеціального, що має пористу структуру, матеріалу. Матеріал міцний, але пластичний, при цьому він не пошкоджується при ударі і надійно вбереже бічні поверхні перевезених вами грузов.Сіній захисний куточок не потрібно фіксувати скотчем або чимось ще, завдяки своїй спеціальній конструкції він щільно надівається на поверхню, що захищається.

Застосування захисних куточків після переїзду

Після переїзду не поспішайте позбуватися від захисних куточків. Їх зручно застосовувати в офісних приміщеннях, для продовження терміну експлуатації столів, шаф, різної офісної технікі. Якщо у вас в будинку є маленькі діти, то такі куточки здатні запобігти їх травмування об гострі кути меблів та інтер’єру вашого житла. Також захисні куточки не замінні при проведенні ремонту з переміщенням меблів, вони допоможуть уникнути дряпання підлоги і стін.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00