Система кріплення Lashing в контейнері

Попередньо зібрана утримує система для економії часу і надійного закріплення вантажу в контейнері. Таким чином, товар прибуває в пункт призначення в цілості й схоронності, і ризик отримання травми під час навантаження і розвантаження зводиться до мінімуму.

Lashing для захисту вашого грузу

Коли ви перевозите свої товари в вантажівці або контейнері, у вас часто виникає проблема, пов’язана з тим, що ваш вантаж не відповідає формі. Це означає, що ваш вантаж не прилягає до кордону вантажного простору скрізь. Для того, щоб ваш вантаж залишився в цілості всередині контейнера, необхідно надійно його закріпити. І мова йде не тільки про тендітних вантажах, а й цілком вагомих, монолітних. Найчастіше для кріплення використовуються системи строп – фіксування ременів, які надійно утримують вагу закріпленого вантажу.

В цілому, стропні системи фіксації вантажів звуться Lashing. Вони включають в себе систему з кількох строп, гаків і в ряді випадків – паспорта безпеки, який закриває отвір. Сама по собі Lashing-система кріпиться до контейнера крюками. В результаті при відкритті дверей причепа або контейнера ви можете не побоюватися того, що погано закріплений вантаж обрушиться на вас.

Переваги використання Lashing-систем:

  • Просте кріплення, яке не вимагає особливих навичок.
  • Надійне кріплення, яке утримує багатотонні вантажі в одному положенні.
  • Можливість використовувати як в стандартних ISO-контейнерах, так і в критих причепах і напівпричепах.
  • Невисока вартість систем кріплення.

Для кріплення Lashing використовуються лише кілька кріпильних елементів. В першу чергу, це лист безпеки з поліпропілену, який закриває вхід в контейнер або двері причепа. Лист тканого матеріалу володіє закріпленими в кутах храповиків. Додатково система кріплення комплектується стропами, оснащеними гаками, які чіпляються за лист. Лист безпеки можна використовувати як для обмеження вантажу перед дверима контейнера, так і для внутрішнього розмежування, наприклад, під час перевезення консолідованих вантажів.

Рухливі стропи дають можливість закріпити вантаж будь-яких габаритів. Ковзаний механізм фіксації дозволяє міцно закріпити вантаж і зафіксувати стропольную стрічку в певному положенні. Якщо ви хочете отримати найбільш надійне кріплення, то не натягуйте стропу вручну, а використовуйте спеціальний натягувач.

Високоякісні ремені дуже стійкі до розривів, мають відмінну еластичність і мають низьке подовження <4%. Вони утримують вантаж на місці, фіксують його ззаду і служать прямим захистом перед дверима контейнера. Може бути використаний для одноразового використання.

Система кріплення складається з вертикальної стрічки з гаком на кожній стороні і (в залежності від версії) 2, 3 або 4 регульованих по висоті поперечних ременя.

Вертикальна смуга фіксується за допомогою гачків зверху і знизу контейнера. Горизонтальні смуги з’єднуються за допомогою подвійних стрижневих замків з їх аналогами на іншій стороні контейнера.

Примітка: вам потрібно всього 2 системи (по одній на кожну сторону в контейнері). Будь ласка, замовте також стільки подвійних затворів, скільки є поперечних ременів в системі кріплення.

Якщо ви відправляєте свою продукцію на вантажівці або фургоні, ви повинні дотримуватися різні норми і правила StVO (правила дорожнього руху) щодо забезпечення безпеки вантажу. Щоб ви, як водій, власник або вантажовідправник, також відповідали вимогам VDI 2700 (захист вантажів на дорожніх транспортних засобах), ви можете замовити різні продукти для забезпечення безпеки ваших товарів.

Стриманість, будь ласка!

За допомогою цієї системи кріплення контейнерів ви швидко, легко і надійно закріпіть свій вантаж в зарубіжних контейнерах.

Під час транспортування ваш вантаж фіксується міцними на розрив поліестеровими ременями, при відкритті дверей контейнера товари затримуються і не можуть легко випасти.

Скріпки можуть використовуватися як в стандартних, так і в великих кубічних контейнерах (HC).

Стропи Lashing-систем виготовлені з міцного поліестеру. Вони еластичні, але при цьому міцні і мають високий коефіцієнт стирання. Такі стропи можуть використовуватися неодноразово, що економить ваші гроші. Проста, але ефективна система кріплення вантажу всередині контейнера від «Viscom» допоможе вам знизити ризики пошкодження вантажів при транспортуванні в контейнерах або причепах вантажних авто.

Закріплення вантажу в контейнері

В області кріплення контейнерів ми пропонуємо не тільки стрічки для кріплення, але і повний асортимент аксесуарів, таких як натяжні пристрої і засоби позиціонування.

Небезпеки для вантажних перевезень з контейнерами явно засновані на динаміці руху, що в результаті. Завдяки кріпильних виробів ви можете убезпечити свій вантаж від ковзання або падіння.

Якщо у продуктів є будь-які питання, не соромтеся звертатися до нас.

ashing-подвесная-система-для-крепления-грузов-в-контейнере-и-грузовых-машинах-от-компании-Виском-Украина фото
ashing-подвесная-система-для-крепления-грузов-в-контейнере-и-грузовых-машинах-от-компании-Виском-Украина смотреть
Контакты

Мы будем рады помочь вам

Позвоните нам

+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52

Наш адрес

02230, Украина, Киев
ул. Радосинская, 2

Отправьте нам сообщение

viskom.com.ua@gmail.com

Защитите и предотвратите повреждения вашей продукции.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email