fbpx

Захисні пакувальні матеріали та обладнання!

Віском є постачальником професійного пакувального захисного обладнання і матеріалів по всій Україні, що працює безпосередньо з підприємствами-виробниками в країнах Європи. Все обладнання та матеріали відповідає сучасним тенденціям розвитку пакувальної індустрії, відрізняючись надійністю і високою продуктивністю.

Наші продукти захищають ваші продукти

Фахівці з пакування, такі як ми, в viskom, ніколи не втомлюються розробляти все більш і більш якісні рішення для упаковки для постійно зростаючих потреб і нових застосувань. У нас є ноу-хау і можливість постійно перевіряти і забезпечувати дотримання строгих правил якості. Ми з задоволенням розповімо вам докладно про всі можливості безпечної упаковки і захисту ваших товарів, наприклад, за допомогою повітряної упаковки. Ефективність - наш девіз! Ми знаємо, що важливо в упаковці та доставку. Адже ваш клієнт повинен мати неушкоджену упаковку тримай в руках. Те, що ви відправляєте, не має значення, якщо ви вибрали правильну упаковку. Маючи більше 500 рішень для транспортування, ми маємо абсолютно правильну комбінацію внутрішньої і зовнішньої упаковки, а також матеріалів набивання, відповідних продукту з нашого асортименту.

Створення довіри з правильною упаковкою​

Доставка і упаковка продукції так само важлива для компаній, як і пропонована продукція: упаковка захищає товари в дорозі і допомагає доставити покупцю в цілості й схоронності. Проте, завдання доставки і упаковки є набагато більш далекосяжної, ніж просто транспортна безпека. Вона має бути дешевою, але якісної, максимально легкою, але в рівній мірі стабільною. Упаковка повинна бути зроблена швидко і ефективно, і покупець хоче, щоб упаковка легко відкривалася. Практичний дизайн для зберігання пакувального матеріалу і аксесуарів так само важливий, як і проста розпакування і легка утилізація покупцем. В кінцевому рахунку, кожна упаковка - це також першокласна маркетингова можливість. З viskom.com.ua ми покажемо вам, як це працює. Пакування товарів - це не просто класичні коробки і скотч, які пакуються вручну. Сьогодні існує безліч сучасних рішень для автоматизації пакувального процесу і не менша кількість інноваційних та екологічних матеріалів, які можна використовувати для створення упаковки, що не приносить шкоди навколишньому середовищу, і при цьому - міцно і надійно захищає навіть найделікатніші товари.

Play Video

Хто ми

Коли товар б’ється під час доставки – компанія втрачає гроші і своїх клієнтів. Ми знаємо як ЗАХИСТИТИ вашу продукцію від бою і ДОПОМОЖЕМО якісно упакувати ваш товар. Наше завдання – дати Вам інструмент, який дозволить Вам захиститися від подібних проблем.

Гарантований захист вашої продукції

Витрачаєте багато часу і грошей на упаковку своєї продукції? Проблеми з упаковкою тендітних предметів? Бій товару під час доставки? Проблема заповнення пустот в коробці? Що б вийти з цих вічних проблем є рішення і компанія Віском допоможе тобі вирішити дану проблему.

Ми вирішимо проблеми з транспортуванням Вашої продукції і захистимо її від бою! Пропонуємо вам широкий спектр різних рішень для захисту ваших товарів під час транспортування, будь то автомобільним, морським, повітряним або залізничним транспортом.

упаковочные материалы 2019 фото

Наші друзі та партнери, якими ми пишаємося:

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00

Раз в неделю мы отправляем дайджест с самыми популярными скидками и статьями.