fbpx

Захисні пакувальні матеріали та обладнання!

Віском - постачальник професійного пакувального захисного обладнання і матеріалів по всій Україні, що працює безпосередньо з підприємствами-виробниками в країнах Європи. Все обладнання та матеріали відповідає сучасним тенденціям розвитку пакувальної індустрії, відрізняючись надійністю і високою продуктивністю.

Наші пакувальні матеріали та обладнання захищають ваші продукти

Фахівці з пакування, такі як ми, в Viskom, ніколи не втомлюються розробляти все більш і більш якісні рішення для упаковки для постійно зростаючих потреб і нових застосувань. У нас є ноу-хау і можливість постійно перевіряти і забезпечувати дотримання строгих правил якості. Ми з задоволенням розповімо вам докладно про всі можливості безпечної упаковки і захисту ваших товарів, наприклад, за допомогою повітряної упаковки. Ефективність – наш девіз! Ми знаємо, що важливо в упаковці та доставку. Адже ваш клієнт повинен мати неушкоджену упаковку тримай в руках. Те, що ви відправляєте, не має значення, якщо ви вибрали правильну упаковку. Маючи більше 500 рішень для транспортування, ми маємо абсолютно правильну комбінацію внутрішньої і зовнішньої упаковки, а також матеріалів набивання, відповідних продукту з нашого асортименту.

Підвищення ефективності ланцюжка поставок за допомогою оптимізованих пакувальних рішень.

Досвід і знання в галузі електронної комерції означають, що ми можемо надати правильну упаковку для покупців. Віском розробляє гнучкі рішення для упаковки, які усувають ризик пошкодження продукту при транспортуванні і гарантують, що продукти будуть в ідеальному стані.
Асортимент пакувальної продукції призначений для забезпечення оптимального рівня міцності і захисту для вирішення будь-яких завдань в ланцюжку поставок.

Play Video

Коли товар б’ється під час доставки – компанія втрачає гроші і своїх клієнтів. Ми знаємо як ЗАХИСТИТИ вашу продукцію від бою і ДОПОМОЖЕМО якісно упакувати ваш товар. Наше завдання – дати Вам інструмент, який дозволить Вам захиститися від подібних проблем.

Крепление грузов в транспортных средствах осуществляется путём укладки пневмооболочек в технологические пустоты между грузами и закачкой воздуха в пакеты
Гарантований захист вашої продукції

Витрачаєте багато часу і грошей на упаковку своєї продукції? Проблеми з упаковкою тендітних предметів? Бій товару під час доставки? Проблема заповнення пустот в коробці? Що б вийти з цих вічних проблем є рішення і компанія Віском допоможе тобі вирішити дану проблему.

Ми вирішимо проблеми з транспортуванням Вашої продукції і захистимо її від бою! Пропонуємо вам широкий спектр різних рішень для захисту ваших товарів під час транспортування, будь то автомобільним, морським, повітряним або залізничним транспортом.

Наші друзі та партнери, якими ми пишаємося:
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00