fbpx

Крафт бумага, крафт папір для пакування PaperPack
50 см х 250 м

Крафт бумага, крафт папір для пакування в рулонах PaperPack допомагає захистити продукти, одночасно підвищуючи ефективність упаковки за рахунок меншого часу упаковки (без ножиць або стрічки) і меншого простору (менші розміри фасованої упаковки дозволяють заощадити на транспортуванні, межзаводской обробці і зберіганні). Крім того, це 100% папір, 100% біоразкладається і 100% переробляється. На відміну від надутих пластикових обгорток, які складно, якщо взагалі можливо, переробити і які створюють проблеми з утилізацією всюди, PaperPack просто відправляється в контейнер для вторинної переробки паперу, а не в сміття.

  • 10 шт - ціну уточнюйте
  • 20 шт - ціну уточнюйте
  • 50 шт - ціну уточнюйте
  • 100 шт - ціну уточнюйте

Крафт бумага, крафт папір для пакування з перфорацією - це екологічна і дешевша альтернатива плівці з пухирцями

PaperPack – це результат десятиліть розробки продуктів і реального досвіду. Завдяки величезній кількості наукових даних, кривих амортизації, оцінок клієнтів і відгуків провідних міжнародних брендів, дворівнева система PaperPack забезпечує баланс між формою і функцією.

Двошарова комбінація висікання крафт-паперу та проміжної тканини від PaperPack, що продається ексклюзивно Viskom, створює як захисне, так і декоративне рішення для упаковки.

Крафт-папір в рулонах 50 см х 250 м PaperPack тепер доступний в Україні від виробника Віском

Віском створює паперовий наповнювач, яким можна обернути практично будь-які предмети. Це дуже зручно у використанні і дуже економічно серед наявних на ринку систем заповнення простору. Пристрій ідеально вписується в пакувальну станцію, їм легко і безпечно користуватися.

Переваги нашої паперової упаковки:

Еко папір використовується для:

Застосування крафт-паперу стільникового в рулонах PaperPack:
Каталог перфорованого крафт-паперу в рулоні:

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах:

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00