Наші основні галузі промисловості

Перевірені пакувальні рішення від Viskom вже багато років використовуються у всіх галузях промисловості і забезпечують надійний транспортний захист за допомогою індивідуальних інтеграційних рішень. Навіть там, де ви цього не очікуєте, наприклад, важкі двері або авіаперевезення. Тут ви можете зменшити кількість скарг за допомогою міцної повітряної упаковкою. Поговоріть з нашими фахівцями, і ми надамо вам ідеальне рішення для повітряної подушки для вашої логістичної задачі.

Применение пузырчатой пленки AirWave
Индустрия применение пузырчатой пленки AirWave
Применение пузырчатой пленки AirWave фото
Применение пузырчатой пленки AirWave смотреть

Професійний захист при транспортуванні понад 20 років.

Viskom є однією з провідних компаній в галузі промислової упаковки. Асортимент нашої продукції включає в себе захист продукції при транспортуванні в численних варіантах. Viskom є одним з піонерів з точки зору «задоволення на пакувальній станції». Завдяки нашим інноваційним машинам з повітряною подушкою ви з екологічної точки зору праві, так як витрати на енергію та сировинні матеріали зведені до мінімуму.

Досвід - можливість пропонувати правильне рішення для будь-якого застосування.

Viskom є ексклюзивним представником європейських компаній на території України та країнах СНД по дистрибуції гнучкої захисної упаковки. Клієнти в самих різних галузях, таких як автомобілебудування, електронна комерція, продукти харчування, фармацевтичні технології та біотехнології, покладаються на наш опит. З нашими пакувальними системами у нас є правильне рішення для будь-якого застосування. Виберіть з нашого широкого спектру продуктів або попросіть нас розробити індивідуальне рішення для вас.

Наш продукт захищає Ваш продукт.

З ростом числа покупок через Інтернет перевезення делікатних товарів стає великою логістичною проблемою для багатьох наших клієнтів. Кожен день бій товару може виникати при відправці продукції. Саме в цей момент Viskom виходить на сцену. Ми будемо раді проконсультувати вас і розробити, побудувати і встановити індивідуальні інтеграції для вашого конкретного процесу упаковки. Ми знайдемо для вас ідеальне рішення, інтегроване в існуючі системи і процеси або розроблене як комплексне рішення з оптимальними процесами упаковки.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00