fbpx

Ручний зволожуючий диспенсер Eurotaper для пакувального крафт скотча, скотчеразмотчики, розмотувачі скотчу

Диспенсер для скотча ручної від «Viskom» – це компактне за розміром обладнання, яке можна встановити навіть в невеликому складі, магазині або офісі. Закрита форма диспенсера не дає можливості пошкодити скотч або забруднити його.

Крафт-скотч – це зручний і екологічний вид пакувальних матеріалів. Він міцно клеїться на будь-яку поверхню, не забруднює навколишнє середовище, стильно виглядає і підходить для упаковки великих обсягів. Але для того, щоб активувати клеять такого скотча необхідно достатнє зволоження. Вручну відміряти і замочувати стрічки скотча буває незручно, та це й не потрібно, адже замість цього ви можете купити Диспенсер для крафт стрічки

Диспенсер для паперової активованої водою стрічки з регульованою довжиною є одним з найбільш продаваних у світі. Це пов’язано з тим, що його легко обслуговувати, і він має просту і зручну конструкцію з можливістю подачі як неармованої, так і армованої водостійкої клейкої паперової стрічки. Так як він не вимагає електроживлення, цей універсальний диспенсер для паперової стрічки  можна використовувати на пакувальних станціях, де поблизу немає джерела живлення.

Ручний диспенсер Eurotaper може вимірювати, транспортувати, зволожувати і різати клейкі стрічки одним натисканням на важіль. Завдяки великій різноманітності функцій Eurotaper є ідеальним пристроєм для підвищення ефективності пакувального приміщення і полегшення роботи співробітників складу.

Устаткування Eurotaper - ручний стрічковий диспенсер для вологих клейких стрічок.

За допомогою всього лише одного важеля він може вимірювати смужки стрічки, просувати, зволожувати і різати. Ширина стрічкових смуг регулюється, від 10 до 100 см в довжину. Щоб встановити цей ідеал, Eurotaper має легко читається шкалу см. Високоякісні зволожуючі щітки, а також регульована подача води також гарантують оптимальне зволоження вологих смужок клейкої стрічки. Максимальна довжина рулонів клейкої стрічки, які можуть бути оброблені на Eurotaper, становить 200 м. Таким чином, Eurotaper від компанії Viskom забезпечує високу ефективність. Маючи розміри 540 x 250 x 250 мм і загальна вага всього 12 кг, він ідеально підходить для будь-якої пакувальної кімнати! При цьому, диспенсер виконує відразу кілька важливих функцій:

Ручний дозатор є найкращим вибором для використання в умовах низького і середнього рівня і в місцях, де немає доступного джерела живлення. Крім того, він має міцну конструкцію, простий у використанні і обслуговуванні і пропонує машини початкового рівня з невеликими інвестіціямі. Простий механічний блокуючий стопорний механізм встановлює довжину стрічки, яка розподіляється одним рухом ручки подачі вперед. Коли стрічка виходить, на клей наноситься вода кистями, і дозатор автоматично обрізає стрічку на обрану довжину. Дізнатися скільки коштує ручний диспенсер EuroTaper для крафт клейкого скотчу для коробок  і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Диспенсеры для упаковочного скотча від Віском

Ми поставляємо диспенсери для клейкої стрічки для оптових пакувальників. Основною компетенцією Віском є пропозиція, подальша розробка та технічне обслуговування пристроїв і машин для обробки вологої клейкої стрічки, а також економія часу і зусиль при використанні етикеток. Майже всі виробничі лінії сучасної пакувальної промисловості відносяться до нашого асортименту, але ми раді зосередитися на обробці мокрою клейкої стрічки в наших консультаціях та управлінні клієнтами.

Електронні диспенсери для крафт стрічок від Віском є вінцем розвитку в цій галузі. Ми пишаємося і щасливі, що десятиліттями є одним з обраних партнерів. Звичайно, ми також покладаємося на якість і екологічну обізнаність наших постачальників мокрої клейкої стрічки. Ми раді проконсультувати вас – Віском – ваш партнер з продажу, оптимізації процесів і технічного обслуговування стрічкових диспенсеров і диспенсерів єтикеток.

Купити диспенсер для скотча від «Viskom» ви зможете по самій вигідною ціною. Це оптимальний вид обладнання для великих і малих компаній, що спеціалізуються на відправленні товарів або вантажів. Крім безпосереднього продажу диспенсеров для крафтового скотча, ми пропонуємо ще й сервісне обслуговування обладнання.

Наші диспенсери економлять ваш час і дозволяють зберегти скотч від пошкоджень. Вони забезпечують якісну проклейку пакувальної тари і відрізняються високим ступенем надійності.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Крафт скотч Neubronner
Fipago-neubronner-скотч-крафт-купить-цена
WAT Tape Viskom
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00