fbpx

Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина. Доступна ціна. Висока якість.

Water Activated Tape (так званий паперовий еко крафт скотч стрічка) є однією з найбільш екологічно чистих стрічок на ринку. Даний продукт, розроблений за принципами екодизайну, на 100% підлягає вторинній переробці і на 100% піддається розпуску, що робить його на 100% екологічним.

Гумована стрічка виготовлена з міцного крафт-паперу і з активованим водою покриттям з рослинної клею для захисту від пилу, злому і нешкідливого для навколишнього середовища закриття вашої картонної упаковки.

Що таке паперовий еко крафт скотч?

Гумованый крафт скотч Neubronner – це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який служить захисною пломбою для упаковки вантажів. Це стрічка з крафт-паперу з довгими волокнами – коричневого або білого кольору і картопляного крохмалю в якості клею. Після нанесення на картонну коробку вона зливається завдяки капілярній дії, об’єднуючи і зміцнюючи упаковку.

Зростання електронної комерції робить використання гумованою паперу все більш поширеним, користуючись її численними перевагами. Дійсно, один з його головних атрибутів – гарантія недоторканності вмісту, щоб уникнути ризику крадіжки і маніпуляцій з внутрішнім простором упаковки. Доказ підробки є однією з його основних характеристик. Стрічка не може бути видалена з коробки, не залишаючи слідів пошкодження. Насправді, ви не можете видалити його, не зламавши коробку. Крім цього, це економить витрати, а також страхові через цих міркувань безпеки. Але клейка паперова стрічка володіє і іншими дуже цікавими властивостями: підтримує екстремальні умови ваги, температури і вологості. Закриття також стійке до старіння.

На додаток до його використання в онлайн-торгівлі багато великих брендів таких продуктів, як вино, косметика, парфумерія та ювелірні вироби, використовують клейку паперову стрічку, оскільки вона ідеально підходить для захисту цінних продуктів. Дотримуючись цієї тенденції, використання зростає в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Це натуральний матеріал, створений на підставі целюлозного волокна, по аналогії зі звичайним папером, але високої якості. При цьому скотч з крафта може бути, як білого, так і натурального коричневого відтінку, в залежності від того, який саме відтінок вам потрібен. Папір крафтового скотча покрита спеціальним покриттям на підставі натурального крохмального розчину. Активувати її дуже легко: сухий шар клею легко змочується водою і набуває свої клейкі якості. При цьому паперовий крафт-скотч взаємодіє з волокнами упаковки, надійно проклеівая її краю.

Скотч або липка стрічка затребувана повсюдно. Але якщо звичайний скотч виготовляється з поліпропілену з використанням синтетичних речовин, що клеять (всі складові розкладаються в природі протягом дуже довгого часу), то сучасні пакувальні матеріали покликані одночасно забезпечувати надійне проклеювання упаковки і не забруднювати навколишнє середовище.

Саме цими принципами керувалася компанія «Viskom», пропонуючи своїм покупцям зручний і екологічний продукт – паперовий крафт-скотч, який активується водою.

Закрийте упаковку і забезпечте стійкість своєї продукції одним рухом

Волога клейка стрічка забезпечує надійне закриття ваших картонних коробок. Обробка проста навіть в запилених і брудних умовах. Волога клейка стрічка може оброблятися стаціонарно і вариабельно. Машини та обладнання, необхідні для обробки, зручні, прості в транспортуванні і надійні в зверненні. Активується водою стрічка виготовляється в основному з натуральної (крафт-паперу) паперу і клею на основі крохмалю. Зазвичай він доступний з різною шириною і товщиною та може містити кілька шарів з армуванням зі скловолокна. Коли клей активується водою, він проникає в картонний матеріал, і стрічка утворює постійний зв’язок з коробкою.

Паперовий еко крафт скотч

Гумована паперова стрічка стала більш широко використовуватися при виконанні операцій завдяки екологічним та експлуатаційним переваг, які вона забезпечує. Зокрема, для операцій, коли сотні товарів упаковуються для перевезення, безпеку товарів завжди викликає занепокоєння, а оскільки клейка паперова стрічка приклеюється до волокон коробки, вона є найкращою стрічкою для створення надійного скріпленого ущільнення.

Оскільки клейка паперова стрічка є натуральною, необхідний дозатор, щоб ефективно активувати крохмаль водою. Диспенсери в нашому асортименті дозволяють оператору вибирати «заздалегідь визначену довжину», гарантуючи, що практично немає відходів, що значно скоротить витрати.

Ідеальний захист коробок від відклеювання і крадіжки

Волога клейка стрічка скріплює через картон постійну органічний зв’язок. Це з’єднання є «захищеним від крадіжки», і несанкціоноване відкриття ваших пакетів гарантовано не залишиться непоміченим.

 • Клейка стрічка з крафт паперу без типового для паперового скотча шару з поліетилену
 • Екологічно чистий продукт
 • Розкладається в природі
 • Підлягає вторинній переробці
 • Безпечний клей з рослинного крохмалю
 • Не містить шкідливих для природи хімічних речовин
 • Без пластикового покриття
 • Міцно кріпиться, не відкривається
 • Надає посилок акуратний і естетичний вигляд
 • Не самоклеющийся, необхідно зволоження
 • Чутливий до вологи при транспортуванні і зберіганні
Значимість і зовнішній вигляд з крафтового скотчем від компанії Віском

Всі великі вантажовідправники і особи, відповідальні за основні ринки, завжди покладаються на вологу клейку стрічку. І на це є вагома причина. Картон повністю придатний для вторинної переробки, а однорідне зображення надає доставку професійний і якісний вид. Одержувач задоволений гарантованими недоторканими товарами.

Запечатування пакета вологою липкою стрічкою

Оптимальним рішенням для надійного закриття картонної упаковки є волога клейка стрічка. Тому що одного разу запаковані вологими активуються смужками пакети можна розкрити без руйнування. Клей проникає в поверхню коробки і створює справжню зв’язок з упаковкою. Пакет запечатан. В Neubronner виробляють найсучасніші паперові вироби для пакувальної і гофрокартонной промисловості. Інтенсивні дослідження і розробки привели ці продукти до сучасної технології, яка є визначальною в галузі і цінується клієнтами в усьому світі. Наша власна розробка продукції, наша власна лабораторія і дуже високий ступінь вертикальної інтеграції дозволяють задовольнити індивідуальні вимоги клієнтів.

Найсильніший і привабливий крафт скотч

В цьому випадку вологі клейкі смужки з армованих волокнами багатошарових паперових композитів є найміцнішою формою закупорювання. Навіть кліматичні впливу, такі як сильні морози, спека або висока вологість, не роблять цю смужку закупорювання нічим. Вони також дуже стійкі до старіння. Навіть через роки вміст коробки надійно захищене. Оскільки вони герметичні, вони також призначені для використання в харчовій промисловості або в медичній техніці. Крім того, запечатана упаковка може бути повністю перероблена після використання без коливань. При виробництві міцних смуг водорозчинний клей розпадається за допомогою пари і доставляється на паперове полотно за допомогою роботи на замовлення. Потім паперове полотно виводять при температурі близько 200 ° С в сушильну установку, воду. Укріплення волокном вологі клейкі стрічки використовуються для «сендвіча» паперу, клею та скловолокна. Тут чим ближче нитки один до одного, тим вище здатність навантаження матеріалу.

Додаткова реклама Вашого бренду за допомогою крафт скотчу

Звичайно, мокрі стрічки також є ідеальними носіями рекламних повідомлень. Вони можуть бути надруковані до чотирьох кольорів і вільно обирають мотивів. Це не тільки рекомендується в маркетингових цілях, а й підвищує безпеку підробленого продукту в упаковке.Помімо виробництва паперової продукції, компанія Neubronner також спеціалізується на виробництві машин і систем для виробництва гофрокартону. Компанія Neubronner розробила провідну в світі систему JETTACK® для опалубки країв заводу і вже багато десятиліть зарекомендувала себе в гофроіндустріі. Остання стадія розробки має сервоприводи і управляється промисловим ПК. Neubronner і його продукція сертифіковані FSC з 2012 року.

Паперовий еко крафт скотч київ україна
Паперовий еко крафт скотч виробник
Паперовий еко крафт скотч активований водою
Запечатайте природно і надійно з вологою клейкою стрічкою

За часів глобалізації світові поставки товарів неухильно ростуть. Ось чому стає все більш і більш важливо захищати упаковки від крадіжки, механічних і кліматичних небезпек і ретельно їх запечативать. Ідеальне рішення для цього полягає в герметизації за допомогою мокрої клейкої стрічки. Смуги, активовані при контакті з водою, не можуть бути відкриті без пошкодження. Упаковка «запечатана». Щоб продовжувати виконувати різні вимоги, існує багато різних типів цих смуг. Починаючи з клейких смужок з крафт-паперу, вологі клейкі смужки з армованих волокнами багатошарових паперових сумішей є найміцнішою формою ущільнення. Щоб забезпечити кращий захист від підробок і / або в рекламних і маркетингових цілях, волога клейка стрічка може бути надрукована до 4 різних кольорів і з довільно вибраними логотіпамі.Опасние кліматичні умови, такі як надмірне охолодження, висока температура або висока вологість повітря, не впливають на ущільнювальну стрічку. Може бути забезпечено навіть пилонепроникне ущільнення, типу стрічки, призначеної для харчової промисловості та медичної техніки. Пакети, запечатані таким чином, можуть бути відправлені на переробку без будь-якої думки. Відділення залишкової плівки, крім іншого, не є необхідним.

Натуральну клейку стрічку дуже легко кріпити, але для того, щоб не переборщити з вологою при використанні, варто обзавестися зручним диспенсером, який теж можна купити в «Viskom».

Ми пропонуємо вам купити екологічний крафт-скотч з водної активацією – і упаковувати ваші товари міцним матеріалом, який легко утилізувати, який швидко проклеюють поверхню будь-якого натурального пакувального короби, і який при цьому коштує дешево, адже вартість пакувальних матеріалів безпосередньо впливає на ціну, яку ви встановіть на свій товар.

Паперовий крафт скотч (WAT) виготовляється в основному з білого або натурального (крафт-паперу) паперу і клею на основі крохмалю. Зазвичай він доступний з різною шириною і товщиною та може містити кілька шарів з армуванням зі скловолокна. Коли клей активується водою, він проникає в картонний матеріал, і стрічка утворює постійний зв’язок з коробкою.

 Гумована паперова стрічка стала більш широко використовуватися при виконанні операцій завдяки екологічним та експлуатаційним перевагам, які вона забезпечує. Зокрема, для операцій, коли сотні товарів пакуються для перевезення, безпеку товарів завжди викликає занепокоєння, а оскільки клейка паперова стрічка приклеюється до волокон коробки, вона є найкращою стрічкою для створення надійного скріпленого ущільнення.

Вони також надзвичайно міцні і будуть зберігати жорсткість коробки і герметизувати її набагато довше, ніж пластикова стрічка, тому вони краще захищають вміст від ушкоджень і запобігають фальсифікацію і розкрадання. Але ключовий фактор – особливо для користувачів з великими обсягами – це те, що на картонну стрічку, яка активується водою, виходить дешевше, ніж на пластиці. Ви не можете так думати, дивлячись на ціну за метр, але в її основі лежать кілька хитрощів. Стрічка, активована водою, має таке сильне захоплення, що для надійного скріплення двох картонних клапанів досить однієї стрічки. Вивчіть будь-яку ручну операцію пакування коробки, і ви виявите, що пакувальники регулярно застосовують кілька накладань один на одного смужок пластикової стрічки, щоб переконатися, що ущільнення утримується, особливо якщо коробка попередньо використовується або виготовлена з гофрованого матеріалу нижчої якості. Фактична кількість використовуваної стрічки в картонній коробці відразу подвоюється або навіть потроюється, а час, необхідний для нанесення стрічки, збільшується – для більшості предприяти й час теж гроші. А як щодо прихованих витрат на вміст, пошкоджень або втрачень через те, що картонні коробки були відклеєні? Скільки це буде коштувати вам з точки зору доброї волі? 

Відвантаження товарів по всьому світу неухильно зростає. Стає все більш важливим упаковувати товари всіх видів високої якості і захищати їх від крадіжок і зовнішніх впливів. Те, що Neubronner GmbH & Co. KG виробляє в Oberursel, відповідає цим вимогам і чудово поєднує картонні коробки. Асортимент продукції традиційної компанії широкий. Він варіюється від клейкої стрічки, покритої гарячим розплавом, для запечатування заводських країв картонних коробок, до паперів для переносних сумок і конвертів, до паперу з поліетиленовим покриттям для закривання мішків і склеюють паперів для деревообробної та меблевої промисловості. Вже понад 100 років ми спеціалізуємося на виробництві паперових стрічок. У армованих волокном прогумованої стрічки Neubronner в Європі навіть єдині виробники.

Екологічний паперовий скотч або клейка стрічка з крафт паперу з клеєм з рослинної крохмалю від Німецького виробника Neubronner GmbH & Co, не містить типового для паперового скотча пластикового поліетиленового покриття. Чи підлягає переробці і розкладається в природі. Підписуйтесь на сторінку в Instagram і отримуйте знижку
 

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Крафт скотч Neubronner
Fipago-neubronner-скотч-крафт-купить-цена
WAT Tape Viskom
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00