fbpx

Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина. Доступна ціна. Висока якість. В наявності. Опт та роздріб

Water Activated Tape (так званий паперовий еко крафт скотч стрічка) є однією з найбільш екологічно чистих стрічок на ринку. Даний продукт, розроблений за принципами екодизайну, на 100% підлягає вторинній переробці і на 100% піддається розпуску, що робить його на 100% екологічним. Гумована стрічка виготовлена з міцного крафт-паперу і з активованим водою покриттям з рослинної клею для захисту від пилу, злому і нешкідливого для навколишнього середовища закриття вашої картонної упаковки.

Що таке паперовий еко крафт скотч?

Гуммований крафт скотч Neubronner – це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який служить захисною пломбою для упаковки вантажів. Це стрічка з крафт-паперу з довгими волокнами – коричневого кольору і картопляного крохмалю в якості клею. Після нанесення на картонну коробку вона зливається завдяки капілярній дії, об’єднуючи і зміцнюючи упаковку.

Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина. Доступна ціна. Висока якість.

Чутливі до тиску самоклеючі стрічки покладаються на молекулярне тяжіння, щоб прилипати до поверхні. Гумована паперова стрічка активується водою і наноситься мокрим способом. Вологий клей вбирається в картон і склеює стрічку з коробкою. Після висихання протягом декількох хвилин його дуже важко видалити.

Зростання електронної комерції робить використання гумованою паперу все більш поширеним, користуючись її численними перевагами. Дійсно, один з його головних атрибутів – гарантія недоторканності вмісту, щоб уникнути ризику крадіжки і маніпуляцій з внутрішнім простором упаковки. Доказ підробки є однією з його основних характеристик. Стрічка не може бути видалена з коробки, не залишаючи слідів пошкодження. Насправді, ви не можете видалити його, не зламавши коробку. Крім цього, це економить витрати, а також страхові через цих міркувань безпеки. Але клейка паперова стрічка володіє і іншими дуже цікавими властивостями: підтримує екстремальні умови ваги, температури і вологості. Закриття також стійке до старіння.

На додаток до його використання в онлайн-торгівлі багато великих брендів таких продуктів, як вино, косметика, парфумерія та ювелірні вироби, використовують клейку паперову стрічку, оскільки вона ідеально підходить для захисту цінних продуктів. Дотримуючись цієї тенденції, використання зростає в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Паперовий еко крафт скотч активований водою придбати

Ідеальний захист коробок від відклеювання і крадіжки

Скотч або липка стрічка затребувана повсюдно. Але якщо звичайний скотч виготовляється з поліпропілену з використанням синтетичних речовин, що клеять (всі складові розкладаються в природі протягом дуже довгого часу), то сучасні пакувальні матеріали покликані одночасно забезпечувати надійне проклеювання упаковки і не забруднювати навколишнє середовище.

Саме цими принципами керувалася компанія «Viskom», пропонуючи своїм покупцям зручний і екологічний продукт – паперовий крафт-скотч, який активується водою.

Закрийте упаковку і забезпечте стійкість своєї продукції одним рухом

Обробка проста навіть в запилених і брудних умовах. Волога клейка стрічка може оброблятися стаціонарно і вариабельно. Машини та обладнання, необхідні для обробки, зручні, прості в транспортуванні і надійні в зверненні. Активується водою стрічка виготовляється в основному з натуральної (крафт-паперу) паперу і клею на основі крохмалю. Зазвичай він доступний з різною шириною і товщиною та може містити кілька шарів з армуванням зі скловолокна. Коли клей активується водою, він проникає в картонний матеріал, і стрічка утворює постійний зв’язок з коробкою.

Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина Neubronner viskom.com.ua
Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина Neubronner viskom.com.ua
Паперовий еко крафт скотч активований водою придбати
Клейка стрічка з крафт паперу активується водою Neubronner купити ціна Україна київ
Клейка стрічка з крафт паперу активується водою Neubronner купити ціна Україна київ
Паперовий еко крафт скотч активований водою придбати
Преимущества WAT — больше прибыли, меньше боли
Паперовий еко крафт скотч Neubronner активований водою придбати
Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина.
гуммированный скотч
Запечатування пакета вологою липкою стрічкою

Оптимальним рішенням для надійного закриття картонної упаковки є волога клейка стрічка. Тому що одного разу запаковані вологими активуються смужками пакети можна розкрити без руйнування. Клей проникає в поверхню коробки і створює справжню зв’язок з упаковкою. Пакет запечатан. В Neubronner виробляють найсучасніші паперові вироби для пакувальної і гофрокартонной промисловості. Інтенсивні дослідження і розробки привели ці продукти до сучасної технології, яка є визначальною в галузі і цінується клієнтами в усьому світі. Наша власна розробка продукції, наша власна лабораторія і дуже високий ступінь вертикальної інтеграції дозволяють задовольнити індивідуальні вимоги клієнтів.

Натуральну клейку стрічку дуже легко кріпити, але для того, щоб не переборщити з вологою при використанні, варто обзавестися зручним диспенсером, який теж можна купити в «Viskom».

Вони також надзвичайно міцні і будуть зберігати жорсткість коробки і герметизувати її набагато довше, ніж пластикова стрічка, тому вони краще захищають вміст від ушкоджень і запобігають фальсифікацію і розкрадання. Але ключовий фактор – особливо для користувачів з великими обсягами – це те, що на картонну стрічку, яка активується водою, виходить дешевше, ніж на пластиці. Ви не можете так думати, дивлячись на ціну за метр, але в її основі лежать кілька хитрощів. Стрічка, активована водою, має таке сильне захоплення, що для надійного скріплення двох картонних клапанів досить однієї стрічки. Вивчіть будь-яку ручну операцію пакування коробки, і ви виявите, що пакувальники регулярно застосовують кілька накладань один на одного смужок пластикової стрічки, щоб переконатися, що ущільнення утримується, особливо якщо коробка попередньо використовується або виготовлена з гофрованого матеріалу нижчої якості. Фактична кількість використовуваної стрічки в картонній коробці відразу подвоюється або навіть потроюється, а час, необхідний для нанесення стрічки, збільшується – для більшості предприяти й час теж гроші. А як щодо прихованих витрат на вміст, пошкоджень або втрачень через те, що картонні коробки були відклеєні? Скільки це буде коштувати вам з точки зору доброї волі? 

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Крафт скотч Neubronner
Fipago-neubronner-скотч-крафт-купить-цена
WAT Tape Viskom
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00