Протиковзкі мати і рулони Anti-Slip mats для безпечного транспортування продукції

Протиковзкі мати і рулони для грузоперевезення служать для безпечного перевезення вантажів

Протиковзкі мати і рулони для грузоперевезення Anti-Slip mats

Основною причиною більшості транспортних пригод, що відбуваються під час перевезення вантажів, є неналежне кріплення вантажу. Важливим компонентом кріплення вантажу є сила тертя, яка до певних меж утримує вантаж на  поверхні і перешкоджає його переміщенню. Збільшення сили тертя є ефективним засобом кріплення вантажу. Для цієї мети використовуються протиковзкі настили: завдяки високому коефіцієнту тертя настили знижують можливість ковзання вантажу на гладких навантажувальних поверхнях. Імовірність ковзання вантажу знижується, необхідна сила поперечної натяжки значно зменшується і таким чином зменшується кількість необхідного кріплення. Ми вважаємо, що краще передбачити проблему заздалегідь. Застосування протиковзких настилів при перевезенні дорогого вантажу це додаткова страховка, яка економить гроші, час і нерви! Тертя між вантажем і вантажною поверхнею, а також штабелювання вантажу між окремими штабелями, є вирішальним фактором для закріплення вантажу. Якщо він вже грає роль в блокуванні вантажу, він є “мірою всього” в забезпеченні фрикційного навантаження.

 

Застосування протиковзких килимків

Противоскользящие рулоны и маты

Піддони та ящики

Використання протиковзких матів під піддонами або гратчастими ящиками істотно збільшує тертя між поверхнею навантаження і вантажем. Це значно зменшує кількість необхідних кріпильних ременів.

Металеві котушки

В ідеалі металеві котушки-стрижні слід транспортувати в жолобах. Щоб уберегтися від ковзання і подальшого зсуву центру тяжіння, між котушками і жолобом повинні бути встановлені протиковзкі мати.

Противоскользящие рулоны и маты
Противоскользящие рулоны и маты купить
Паперові котушки

Гнучкі, міцні і стійкі до розривів протиковзкі мати захищають важкі вантажі, такі як поперечно завантажені рулони паперу, на гладких поверхнях навантаження транспортних засобів, що запобігає їх бічне ковзання. Поміщені під і між паперовими котушками, протиковзкі мати підтримують і врівноважують котушки. Вони також значно зменшують кількість необхідних кріпильних ременів.

Труби

Якщо труби завантажені уздовж напівпричепа в поздовжньому напрямку, особливо важливо запобігти ковзанню як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Використання протиковзких матів під клинами і під трубами забезпечує необхідний захист в обох напрямках.

Противоскользящие рулоны и маты цена
Переваги протиковзких килимків
 • Зносостійкий, довговічний, багаторазовий до змінного стану зносу
 • Міцне рішення
 • Перевірена безпека, висока якість
 • Високий кінетичний коефіцієнт тертя
 • Виготовлений з переробленого матеріалу, тому екологічно чистий
 • Швидко і легко обробляється, тому економить час
 • Економія коштів за рахунок зменшення потреби в кріпильних ременях

Навантаження при транспортуванні вантажним автотранспортом відповідно до застосовних правилами повинна бути закріплена за допомогою 50% ваги в сторони і ззаду і 80% ваги в напрямку спереду. Для перевезення залізницею і на кораблі значення відповідно вище. Високоякісні противоскользящие мати можуть значно допомогти у виконанні цих вимог.

VDI 2700 і DIN EN 12195 визнані в якості основного керівництва щодо захисту вантажів і сховищ визнаних технічних правил. Вони описують сили, які впливають на навантаження під час водіння, і основні методи кріплення вантажів на дорожніх транспортних засобах. Ці директиви використовуються для заходів з нагляду з боку дорожньої поліції, а також в судових суперечках.

 • Протиковзкі килимки не є обов’язковими. Але вони допоможуть вам скоротити кількість кріпильних ременів для кріплення вантажів і заощадять час і гроші.
 • Саме тому протиковзкі мати є ідеальним інструментом для кріплення навантажень, крім кріпильних ременів, і можуть використовуватися практично при будь-яких навантаженнях.
 • Завдяки високому кінетичного коефіцієнту тертя протиковзкі мати захищають і надійно знижують властивості ковзання на гладких поверхнях завантаження. Небезпека прослизання вантажу зменшується, а необхідне зусилля натягу для кріплення значно знижується, що також зменшує кількість необхідних ременів кріплення.
 • Противоскользящий килимок має достатню якість і міцність, якщо міцність на розтягнення становить не менше 0,6 Ньютона на квадратний міліметр (Н / мм²), а відносне подовження при розриві становить не менше 60%. Протиковзкі матеріали (RHM) або противоскользящие мати повинні бути перевірені незалежним інститутом і потім можуть використовуватися до тих пір, поки вони не досягнуть змінного стану зносу.

Протиковзкі мати завжди можна використовувати багаторазово. Проте, існують критерії, які виключають їх подальше використання. Ці критерії визначені в VDI 2700 Sheet 15 і повинні перевірятися перед кожним використанням протиковзкіх матів. Якщо будь-яка з наступних тверджень може бути застосовано до протиковзкіх коврикам, воно досягло «змінного стану зносу» і більше не може використовуватися:

Постійні деформації або сліди сжаття

Поверхеве стрирання

Ущерб від контакту з агресивними речовинами

Забруднення, яке впливає на функцію матів

Наслідки неправильного кріплення вантажу

Небезпека серйозного матеріального збитку і нещасних випадків за участю людей. У разі неправильного закріплення вантажу вантаж може зміститися, що може привести до серйозного матеріального збитку і нещасних випадків за участю людей. Під час транспортування сили (прискорення, гальмування, відцентрові сили і удари) досягають майже значення ваги самої нагрузки. Наприклад, вантаж може пробити передню стінку вантажівки і пошкодити його або навіть призвести до смерті водія. Також вивантаження переміщених товарів пов’язана з небезпекою. Часто буває, що тягар падає з автомобіля і створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху. Крім того, неправильно закріплений вантаж часто сам пошкоджується. В одній тільки Німеччині збитки становлять кілька сотень мільйонів євро в рік. Підраховано, що неправильно закріплений вантаж є причиною близько 20% всіх аварій на важкому транспорті.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00