fbpx

Обладнання AirWave 2 виробляє пакувальний захисний матеріал - повітряні подушки і мати. Дозволяє назавжди відмовитись від дорогої повітряно-бульбашкової плівки

Каталог повітряно бульбашкової пухирчастої пакувальної плівки AirWave та обладнання:

Ваші продукти повністю захищені з повітряними подушками або матами AirWave!

Компактне обладнання AirWave 2 від Floeter Packaging Solutions надуває плівку в невагомі подушки-наповнювачі для захисту Вашої продукції. Повітряні подушки прекрасно підходять для швидкого і економічного заповнення порожнього простору в один рух. Така захисна упаковка запобігає переміщенню предметів всередині тари. Наші повітряні подушки – це ідеальне рішення для упаковки збірних відправлень з мінімальним ризиком ушкоджень. Представляємо Вам систему надувної упаковки AirWave 2, нове рішення для заповнення пустот в коробках.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave

Ефективне рішення для будь-якого відділу упаковки і доставки.

 Швидка і легка система AirWave підходить для будь-якої пакувальної станції. Унікальна в своєму застосуванні, вже більше 1000 клієнтів використовують систему AirWave®. З AirWave 2 ми представляємо нове покоління повітряних подушок, з якими Ви самі стаєте виробником бульбашкової обгортки. Величезне економічне і стійке рішення дозволяє повітряній подушці заповнюватися повітрям безпосередньо на місці. Повітряна подушка AirWave від Floeter може бути інтегрована в існуючі станції пакувальної станції і модульно розширювана. Дуже часто ми стикаємося з тим, що виробам недостатньо простого пакування. З огляду на їх крихкості і тонкощі потрібно більш дбайливий підхід до зберігання та переміщення. При транспортуванні складно гарантувати захист від трясіння, тиску і ударів, що несприятливо позначається на збереженні товару. Демонструємо аналог всім відомої плівки з бульбашками повітря – упаковка в надувні пакети AirWave. Перевага цього способу упаковки в тому, що наповнені повітрям пакети не просто ізолюють виріб від прямого впливу зовнішніх факторів, а зводять до мінімуму обсяг вільного простору між предметом і коробкою, не даючи продукції переміщатися. Це є гарантією того, що надійно захищений від зовнішнього впливу товар благополучно добереться до місця призначення. Великий  асортимент пакувального матеріалу дозволяє вибрати найбільш підходящий з них для ідеальної сумісності з упаковуваною продукцією. Завдяки міцній плівці надувна упаковка AirWave витримує значний тиск ззовні і навіть несильно механічний вплив гострими предметами. При виробничій необхідності повітряні пакети легко виробляються на спеціальних машинах.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave від компанії Віском

Відео

Ефективна і гнучка упаковка за допомогою машини для повітряної амортизації AirWave

Упаковка для бізнесу AirWave - ефективне вирішення проблем транспортування товару

Компанія «Viskom» – це сучасне пакувальне обладнання високих світових стандартів німецького виробника. Ми пропонуємо інноваційні рішення для упаковки будь-якого типу продукції. Вашій увазі повітряна захисна станція AirWave – швидка захист від пошкоджень при транспортуванні продукції, економія вашого часу і коштів. Настільна модель AirWave є ідеальним рішенням для цеху відвантаження готової продукції, адже завдяки своїй швидкості вона може обслуговувати набагато більше, ніж одне робоче місце.

Airwave є торговою маркою FLÖTER Verpackungs-Service GmbH. Компанія пропонує інноваційні машини і упаковку на повітряній подушці – зроблено в Німеччині – для пакувальної промисловості. Особливість: пакувальні рішення від AirWave ідеально скоординовані. Це підвищує ефективність, економить ресурси і покращує якість доставки.

воздушно пузырьковая пленка купить
пузырчатая упаковка купить
упаковочная пленка с пузырьками купить

Переваги для вашого вантажу:

Ідея маленького помічника проста і геніальна: подушки і килимки на повітряній основі виробляються безпосередньо на місці за допомогою однієї системи. Переваги майже очевидні. Компактний і міцний AirWave не тільки ультра-мобільний, але ще і дуже легкий – всього 5,6 кг. Подушки і мати на повітряній основі – найефективніший і безпечний матеріал для наповнення. Вони зроблені з поліетилену і тому на 100% підлягають вторинній переробці. Сама плівка має товщину 20-26 мкм і тому надзвичайно довговічна, але в той же час дуже економічна. Датчик рівня, який автоматично визначає правильний рівень наповнення, також допомагає знизити затрати. Дізнатися скільки коштує обладнання AirWave 2 для виготовлення повітряних пухирчастих бульбашкових подушок та матів і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Зроблено в Німеччині

Airwave є торговою маркою FLÖTER Verpackungs-Service GmbH. Компанія пропонує інноваційні машини і упаковку на повітряній подушці – зроблено в Німеччині – для пакувальної промисловості. Особливість: пакувальні рішення від AirWave ідеально скоординовані. Це підвищує ефективність, економить ресурси і покращує якість доставки.

Ефективний захист при доставці

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00